Varikosel vs

prostat iltihabının cinsellik üzerindeki olumsuz etkilerini ve tedavi yöntemlerini bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
krmgrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Varikosel vs

Mesaj gönderen krmgrll »

İyi günler bende varikosel var da sperm artırıcı kaliteli bi ürün var mı önerebileceğiniz yoksa ameliyat olmayı mı önerirsiniz (ameliyat olmak istemiyorum mecbur kalmazsam)
Zuspat
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Varikosel vs

Mesaj gönderen Zuspat »

Prostat hastalarına, ürolojik ameliyatlar iyi gelmiyor. Ben de olmuştum sonra perişan oldum. Varikosel ameliyatı olup da sperm değerleri yükselen ben görmedim. Bununla ilgili bir sürü de çalışma var. Hatta gelişmiş ülkelerde artık yapılmıyormuş. Ameliyat kesinlikle olma. Androlojik vitaminler var. Doktor tavsiyesi iste bu konuda. Onları kullan. Prostatı iyileştirirsen sperm kaliten de artar.
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

krmgrll yazdı: 10.11.2023 - 07:26 İyi günler bende varikosel var da sperm artırıcı kaliteli bi ürün var mı önerebileceğiniz yoksa ameliyat olmayı mı önerirsiniz (ameliyat olmak istemiyorum mecbur kalmazsam)

Hem varikosel hem prostatıt var, başlarda dölde her türlü bozulma vardı. Şu an daha iyi eskisi gibi neredeyse.

Yiyecek olarak

Bitter Çikolata.
Muz
Keçiboynuzu
Ispanak
Ceviz
Balık
Sarımsak
Nar.

İlaç olarak
Maddi gücün iyiyse proxeed plus öneririm pahalı ama çok işe yaradı bende.
krmgrll

Mesaj gönderen krmgrll »

alexandro1104 yazdı: 10.11.2023 - 10:32
krmgrll yazdı: 10.11.2023 - 07:26 İyi günler bende varikosel var da sperm artırıcı kaliteli bi ürün var mı önerebileceğiniz yoksa ameliyat olmayı mı önerirsiniz (ameliyat olmak istemiyorum mecbur kalmazsam)

Hem varikosel hem prostatıt var, başlarda dölde her türlü bozulma vardı. Şu an daha iyi eskisi gibi neredeyse.

Yiyecek olarak

Bitter Çikolata.
Muz
Keçiboynuzu
Ispanak
Ceviz
Balık
Sarımsak
Nar.

İlaç olarak
Ameliyat oldun mu hocam . Bende prostatit 1,5 senedir var şimdi de varikosel olduğunu öğrendim
krmgrll

Mesaj gönderen krmgrll »

Zuspat yazdı: 10.11.2023 - 08:55 Prostat hastalarına, ürolojik ameliyatlar iyi gelmiyor. Ben de olmuştum sonra perişan oldum. Varikosel ameliyatı olup da sperm değerleri yükselen ben görmedim. Bununla ilgili bir sürü de çalışma var. Hatta gelişmiş ülkelerde artık yapılmıyormuş. Ameliyat kesinlikle olma. Androlojik vitaminler var. Doktor tavsiyesi iste bu konuda. Onları kullan. Prostatı iyileştirirsen sperm kaliten de artar.
Hocam ben Hüseyin hocaya gittim ameliyat önerdi ben de hiç olma taraftarı değilim sperm testi verip ona göre bi yol bakacağım ama sperm artmıyorsa hiç gereği yok benim ağrım yok çok şükür sadece sperm için
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

krmgrll yazdı: 10.11.2023 - 11:05
Zuspat yazdı: 10.11.2023 - 08:55 Prostat hastalarına, ürolojik ameliyatlar iyi gelmiyor. Ben de olmuştum sonra perişan oldum. Varikosel ameliyatı olup da sperm değerleri yükselen ben görmedim. Bununla ilgili bir sürü de çalışma var. Hatta gelişmiş ülkelerde artık yapılmıyormuş. Ameliyat kesinlikle olma. Androlojik vitaminler var. Doktor tavsiyesi iste bu konuda. Onları kullan. Prostatı iyileştirirsen sperm kaliten de artar.
Hocam ben Hüseyin hocaya gittim ameliyat önerdi ben de hiç olma taraftarı değilim sperm testi verip ona göre bi yol bakacağım ama sperm artmıyorsa hiç gereği yok benim ağrım yok çok şükür sadece sperm için
Hocalar önerir. Bana da önerdiler. Burda bir sürü kişi o ameliyat sonrasında perişan oldu. Sonra da başından salarlar. Hocalar için 5 dk da bir sürü para demek. Senin sağlığının önemi yok. Sakın olma. Vitamin iç. Kaan Aydos var, sperm kalitesi için çalışmaları var. Onun çalışmalarını oku. Sperm sayısını da kafana takma. Bende de az. Ama 2 tane çocuğum oldu Allahın lütfu ile. Önemli olan sağlıklı, DNA sı düzgün sperm olması. İstersen bir tane olsun Allah'ın izni ile yeter.
krmgrll

Mesaj gönderen krmgrll »

Zuspat yazdı: 10.11.2023 - 11:16
krmgrll yazdı: 10.11.2023 - 11:05
Hocalar önerir. Bana da önerdiler. Burda bir sürü kişi o ameliyat sonrasında perişan oldu. Sonra da başından salarlar. Hocalar için 5 dk da bir sürü para demek. Senin sağlığının önemi yok. Sakın olma. Vitamin iç. Kaan Aydos var, sperm kalitesi için çalışmaları var. Onun çalışmalarını oku. Sperm sayısını da kafana takma. Bende de az. Ama 2 tane çocuğum oldu Allahın lütfu ile. Önemli olan sağlıklı, DNA sı düzgün sperm olması. İstersen bir tane olsun Allah'ın izni ile yeter.
Çok teşekkür ederim hocam sağol
Zuspat

Mesaj gönderen Zuspat »

Sen de sağol kardeşim.
alexandro1104

krmgrll yazdı: 10.11.2023 - 11:04

Yiyecek olarak

Bitter Çikolata.
Muz
Keçiboynuzu
Ispanak
Ceviz
Balık
Sarımsak
Nar.

İlaç olarak
Ameliyat oldun mu hocam . Bende prostatit 1,5 senedir var şimdi de varikosel olduğunu öğrendim

olmadım.
krmgrll

Mesaj gönderen krmgrll »

alexandro1104 yazdı: 10.11.2023 - 14:39

Yiyecek olarak

Bitter Çikolata.
Muz
Keçiboynuzu
Ispanak
Ceviz
Balık
Sarımsak
Nar.

İlaç olarak

olmadım.
Bi sperm testi vereceğim inşallah çok bozulma yoktur da dediğin takviyeler ile toparlarım teşekkürler
alexandro1104

krmgrll yazdı: 11.11.2023 - 08:44
alexandro1104 yazdı: 10.11.2023 - 14:39

olmadım.

Bi sperm testi vereceğim inşallah çok bozulma yoktur da dediğin takviyeler ile toparlarım teşekkürler

Şu an çok düşük çıkabilir benim öyleydi , ama bahsettiğim takviyelerle iyi oluyor gayet. Bir de şu var, masturbasyon hiçbir zaman seks hele de tutkulu seks kadar sperm çıkartmaz. Sekste bile psikolojik olarak iyi değilsek yeterince boşalım olmuyor. Yani sperm konusu düzelen bir şey çok takılmayın başka rahatsıZ eden semptomlar varsa onların üstüne gitmek gerekir