test değerlerim ne durumda yapmam gereken birşey var mı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
gerekwarmi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

test değerlerim ne durumda yapmam gereken birşey var mı

Mesaj gönderen gerekwarmi »

Arkadaşlar merhaba öncelikle burdaki herkese şifalar diliyorum benim 10 Eylül tarihinde şüpheli tek gecelik ilişkim oldu 2 hafta sonra idrar yanma sorunlarım başladı idrar kültürü testim de üreme yok gözüktü fakat e devlet te kırmızı işaretli orasını anlamadım sadece üreme yok yazıyor her neyse sonra tam kan tahlil testleri yaptırdım 6 tüp verdim B12 D vitamini düşük GGT 100 çıktı kolesterol vs onlarda yüksek Ama asıl öğrenmek istediğim konu şu ben 12 Ekim tarihinde kan testi yaptım yani şüpheli ilişki sonrası 32 gün geçti aradan Anti HIV (Kemiluminesans veya benzeri sonuç 0.24 negatif HBsAg (Kemoluminesans veya benzer sonuç 0.456 negatif Anti HCV (Mikropartikül immün assay-MEIA veya benzeri) sonuç 0.1 negatif
Bu kaçıncı nesil oluyor pek bilgim yok 32 gün yeterli bir süremi HIV korkum var test yaptırmam gerekli mi tekrar İdrar testinde sonuç bu Eritrosit (Mikroskobik 2 cevaplarınız için şimdiden teşekkürler