prostatiti yendim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Kalhoznik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: prostatiti yendim

Mesaj gönderen Kalhoznik »

freeman yazdı: 30.10.2015 - 22:50
ibrahim yazdı:Antibiyotiği kullandığım zamanda sigarayı bırakmıştım,kendim sabah akşam prostat masajı yapıyodum,akşam spor salonunda koşuyor ve sıcak oturma banyosu yapıyordum bunlarında tesiri olmuş olabilir
Prostat masajının faydası olmuştur,tedavinin başında gelmesi lazım ama her zaman yapacak dr bulamıyoruz bu yüzden iyileşme zor oluyor, sen yaparken herhangi bir aparat kullandın mi ?Masaj için aparatlar var. Nasıl yaptın masajı?
Dostum ben prostat masajının çok faydasına inanıyorum, Rusyadan Mavit isimli elektrikli prostat masajı aparatını getirdim.tam istediğim gibi değil ama birazda olsa işe yarıyor (prostata tam temas sağlayabilmesi için biraz kavisli ve az daha uzun olması lazım) , therawand isimli aparat var ama bunu biz alamıyoruz türkiyeye gelmiyro ancak yurtdışında yaşayanlar alabilir.
Kalhoznik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Kalhoznik »

dreamer8 yazdı: 04.11.2015 - 11:55 Prostatit psikolojik değil, çünkü yanma, sızı, bir basınç artışı var. Sadece erekte olamamaksa sorun o zaman psikolojik denebilir. Bu hastalığın en rezil tarafı, kimsenin bir gün geçeceğini söyleyememesi. İnanıyorum bir gün çaresi bulunacak ama ne zaman. Çare arayım derken yanlış yapan insanlar da var. Sanki kasıklarıma çimento dökmüşler de sıkıştırıp donmuş orada, ne huzursuz bir his.
Psiokolik olup olmadığının testi çok kolay.Bir insan sabaha karşı erekte oluyorsa uykuda gün içinde olmuyorsa bu psikolojik denebiliyor.Ama sabah ereksiyonu yaşamıyorsa kesinlikle fiziksel sorun.Sebebide şu insan uykuda iken psikolojik faktörler asla devrede değil
Godloki
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Godloki »

Kalhoznik yazdı: 27.10.2023 - 23:04
dreamer8 yazdı: 04.11.2015 - 11:55 Prostatit psikolojik değil, çünkü yanma, sızı, bir basınç artışı var. Sadece erekte olamamaksa sorun o zaman psikolojik denebilir. Bu hastalığın en rezil tarafı, kimsenin bir gün geçeceğini söyleyememesi. İnanıyorum bir gün çaresi bulunacak ama ne zaman. Çare arayım derken yanlış yapan insanlar da var. Sanki kasıklarıma çimento dökmüşler de sıkıştırıp donmuş orada, ne huzursuz bir his.
Psiokolik olup olmadığının testi çok kolay.Bir insan sabaha karşı erekte oluyorsa uykuda gün içinde olmuyorsa bu psikolojik denebiliyor.Ama sabah ereksiyonu yaşamıyorsa kesinlikle fiziksel sorun.Sebebide şu insan uykuda iken psikolojik faktörler asla devrede değil
Hocam önemli olan erekte olmak degil ereksiyonu sürdürebilmek bu hastalikta doğru antibiyotigi kullandiginda ereksiyonu surdurebiliyosun nüks ettiginde gidiyor ama sabah ereksiyonu bi sekilde oluyor.