prostatit

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
prostati
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

prostatit

Mesaj gönderen prostati »

iyi akşamlar arkadaşlar,forumdaki bütün sayfaları tek tek üşenmeden okudum. Öncelikle değerli görüş ve desteklerinden dolayı kadir beye teşekkürlerimi sunarım,benim hikayem 2019 yılında sık idrar, idrarda yanma ve gün boyu süren penisde yanma ile devam etti .5 ay bu şekilde devam etti ,bu süre zarfında sadece idrar tahlili ve kültürü yaptırdım bir şey çıkmadı.5 6 dr gittim çeşitli antibiyotikler kullandım(tedradox,taravit cipro flayg)hiç bir faydasını görmedim,Psikolojim çok bozulmuştu,bunun üzerine psikatriye gittim,inanırmısınız ilaca başlamamın 11 gününde ağrım sızım yanmam hepsi geçti ,gel gelelim 4 ay önce aynı durum yine tekrarladı,su anki şikayetim peniste gün boyu süren yanma ,gece sıkıntı yok,transrektal usg çektirdim

bulgular
mesane normal,prostat bezi 23,88 hacmindedir,boyutları normal sınırlardadır,santral ve periüretral zon hafif heterojen görünümde olup milimetrik
boyutlu kalsifikasyonlar izlendi[prostatit sekeli)

alfa bloker kullanıyorum idrarım iyi,@kadir abi yorumunu bekliyorum
prostati

Re: prostatit

Bu arada yasım 42, evliyim, dısarıda herhangi bir cinsellik yasamadım
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Cinsel sorunlarınız da var mıydı?Ne kadar süre semptomsuz yaşadınız?
prostati

2019 da rahatsızlık başlayınca 5 ay zarfında cinsellik zayıfladı, gecince normale döndü, şimdi yine aynı sekilde yanmadan dolayı cinsellik zayıfladı tabi, 4 senedir bir sıkıntım yoktu, taki 4 ay önce yine stresli bir dönem oldu ve başladı yine, bir cok rahatsızlık atlattım, beyinde tümör, 16 yasında silahla vurulma olay, ama bu rahatsızlık beni bitirdi
erol24
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen erol24 »

ozamanlar kullandıgınız antidepresanın adı neydi ?
prostati

Paxera 10 mg
prostati

Re: prostatit kalsifikasyon

prostati yazdı: 13.10.2023 - 19:59 iyi akşamlar arkadaşlar,forumdaki bütün sayfaları tek tek üşenmeden okudum. Öncelikle değerli görüş ve desteklerinden dolayı kadir beye teşekkürlerimi sunarım,benim hikayem 2019 yılında sık idrar, idrarda yanma ve gün boyu süren penisde yanma ile devam etti .5 ay bu şekilde devam etti ,bu süre zarfında sadece idrar tahlili ve kültürü yaptırdım bir şey çıkmadı.5 6 dr gittim çeşitli antibiyotikler kullandım(tedradox,taravit cipro flayg)hiç bir faydasını görmedim,Psikolojim çok bozulmuştu,bunun üzerine psikatriye gittim,inanırmısınız ilaca başlamamın 11 gününde ağrım sızım yanmam hepsi geçti ,gel gelelim 4 ay önce aynı durum yine tekrarladı,su anki şikayetim peniste gün boyu süren yanma ,gece sıkıntı yok,transrektal usg çektirdim

bulgular
mesane normal,prostat bezi 23,88 hacmindedir,boyutları normal sınırlardadır,santral ve periüretral zon hafif heterojen görünümde olup milimetrik
boyutlu kalsifikasyonlar izlendi[prostatit sekeli)

alfa bloker kullanıyorum idrarım iyi,@kadir abi yorumunu bekliyorum