Tumt

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Abdullahergn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Tumt

Mesaj gönderen Abdullahergn »

Arkadaşlar TUMT hakkında ne düşünüyorsunuz, aramızda yaptıranlar var mı,internette araştırınca erken ve orta seviye prostatitlerde %90 civarı başarıdan bahsediliyor.
Aludra

Re: Tumt

Mesaj gönderen Aludra »

Bende bu aralar onu araştırıyorum. Bursa’da olan bir kişiye yazdım gruptan hala dönüş alamadım.
Aludra

Mesaj gönderen Aludra »

Hocam bu dediğin doktorların hepsine bende gittim. Sonuç yanmalar eskisi gibi değil ama hala tenis topuna oturma hissi devam ediyor.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

Tumt ile ilgili bir çok tartışma var forumda sonuç 10 da 1 gibi düşünün
Aludra

Mesaj gönderen Aludra »

Apo abi Bütün tartışmaları okudum en son hakanvanlı tam nickini okuyamadığım kişi yaptırdı mesaj attım ulaşamadım. Termoterapiden olumlu sonuç alanlar var almayanlar var. Tumt uygulamasını forumdan 10 kişi yaptırmadı galiba ama yaptıranlar arasından soru sorduklarım daha dönüş yapmadı. Belkide iyileştiler foruma uğramıyorlar.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Aludra yazdı: 10.10.2023 - 20:45 Apo abi Bütün tartışmaları okudum en son hakanvanlı tam nickini okuyamadığım kişi yaptırdı mesaj attım ulaşamadım. Termoterapiden olumlu sonuç alanlar var almayanlar var. Tumt uygulamasını forumdan 10 kişi yaptırmadı galiba ama yaptıranlar arasından soru sorduklarım daha dönüş yapmadı. Belkide iyileştiler foruma uğramıyorlar.
Hakanvanlı dahil, Birkaç isim daha vardı, bunların hepsi bir kişi tarafından açılan fake hesaplardı kardeşim. Bu kişi isim değiştirerek sürekli foruma üye olmaktadır. Ozaman kendisi tumt olmadigi halde "ben tumt oldum iyiyim " diyerek milleti tumta yönlendirmeye calismisti. Bilginiz olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Foruma bir cok defa "Tumt yaptiripta iyi olanlar varmı" başlık açtım @Farate nikli üyeden başka kimse iyiyim demedi...oda zaten sanırım prostatit degildi.
Tabi yine siz yaptırmayın demiyorum. Fakat forumda bu konu ile ilgili yeterli referans yok. Yinede bu işlemi yaptırıp iyi olanlar varsa buraya yazabilirler.
Aludra

Mesaj gönderen Aludra »

Kadir abim zaten senin ilk başlıklarında prostata ısı verilecek şekilde uygulama sakın yaptırmayın dediğin için uzak duruyorum. 1-2 sene böyle gitsin. Sonrasına bakarız artık.