17 aylık serüven ve yaşadıklarım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Jumbo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

17 aylık serüven ve yaşadıklarım

Mesaj gönderen Jumbo »

Herkese merhabalar arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun 17 aydır bende bu hastalıkla mücadele ediyorum Kadir abimle sürekli kontak halindeyim Allah razı olsun her zaman derdime herkese yaptığı gibi derman olmaya çalışmıştır Allah ondan bin kere yazı olsun ömrünü uzun etsin Allah başımızdan eksik etmesin...

Dedimya 17 ayın 14 ayını sürekli İstanbulu su yolu yaptım gidiş geliş 2 bin km lokosit 7 8 ilk muyane de daha sonra hiç yükselmedi kültürlerde hep üreme yakaladım taki bu son kültüre kadar enterococcus faecalis üredi 5 ay kafasına sıktık öldü iğnelerle (içimde hem bir sıkıntı Kadir abim ölürmü bu bakteri derdim ölür kardeşim ölmicek bakteri yok derdi sağolsun baba dostu) enterococcus faecalis öldürdük hayda şimdide staphylococcus epidermidis üredi onunda iğnelerle kafasına sıktık öldü 15 gün önce verdim bir kaç laba kültürlerde ne üreme ne bişi yok semende dahil lokosit zaten ilk kürde beri 0 semtop olarak sadece hastalığın başından beri yakamı bırakmıyon penis ucu yanma hafif agrı kaldı Kadir abim oda gidicek diyor icimi rahatlatıyor vitamin takviyelerine devam ediyorum sağolsun Kadir abim beni cok cok iyi yerlere getirdi o olmasa bu sayfa olmasa hepimiz hastalığımızı dahi bilemezdik yalancı düzenbaz doktorların psikolojik lafına kanar dururduk herkese geçmiş olsun dilerim.
muallim55

Re: 17 aylık serüven ve yaşadıklarım

Mesaj gönderen muallim55 »

hangi doktora gittin kardeşim �stanbul'da neler yapıldı bunları da anlatır mısın
muallim55

senin analizlerini prostat mesajıyla mı yaptırdın
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Kardeşim lokosit için zafer hoca ya gittim kültür zaten bakmıyor zafer hoca kültür için taksim eğitim araştırma hastanesi onur hocaya baktırdım ve bu kültürleri 1 kaç laba verip kültür çalışması yaptırdım.. Sanırım samsunda sın bende ordudan gidip geldim sürekli İstanbula
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Prostat masajı sadece sıvı almak için diğer masaj hastalığımın ilk başlarında bilmiyordum yotubeden görüp çüneyt sevince 5seans masaj yaptırdım boyumun ölçüsünü almıştım hep maf ettirmişti beni sonra kader bizi buraya buradan Kadir abiyle kesiştirdi yollarımızı hastalımı öğrendim üzerine gittim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Jumbo yazdı: 19.09.2023 - 22:57 Herkese merhabalar arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun 17 aydır bende bu hastalıkla mücadele ediyorum Kadir abimle sürekli kontak halindeyim Allah razı olsun her zaman derdime herkese yaptığı gibi derman olmaya çalışmıştır Allah ondan bin kere yazı olsun ömrünü uzun etsin Allah başımızdan eksik etmesin...

Dedimya 17 ayın 14 ayını sürekli İstanbulu su yolu yaptım gidiş geliş 2 bin km lokosit 7 8 ilk muyane de daha sonra hiç yükselmedi kültürlerde hep üreme yakaladım taki bu son kültüre kadar enterococcus faecalis üredi 5 ay kafasına sıktık öldü iğnelerle (içimde hem bir sıkıntı Kadir abim ölürmü bu bakteri derdim ölür kardeşim ölmicek bakteri yok derdi sağolsun baba dostu) enterococcus faecalis öldürdük hayda şimdide staphylococcus epidermidis üredi onunda iğnelerle kafasına sıktık öldü 15 gün önce verdim bir kaç laba kültürlerde ne üreme ne bişi yok semende dahil lokosit zaten ilk kürde beri 0 semtop olarak sadece hastalığın başından beri yakamı bırakmıyon penis ucu yanma hafif agrı kaldı Kadir abim oda gidicek diyor icimi rahatlatıyor vitamin takviyelerine devam ediyorum sağolsun Kadir abim beni cok cok iyi yerlere getirdi o olmasa bu sayfa olmasa hepimiz hastalığımızı dahi bilemezdik yalancı düzenbaz doktorların psikolojik lafına kanar dururduk herkese geçmiş olsun dilerim.
Jumbo kardeşim yüzdün,yüzdün kuyruğuna geldin, cümlemizden Allah razı olsun.
muallim55

şu an nasılsın semptomların ne durumda tek tek açık açık anlatır mısın kardeşim kendimle kıyaslayacağım,
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Şuan kalan tek semtop penis ucu karınca ısırından hafif yanma tarzı acı ara ara
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

kadir yazdı: 19.09.2023 - 23:13
Jumbo yazdı: 19.09.2023 - 22:57 Herkese merhabalar arkadaşlar öncelikle geçmiş olsun 17 aydır bende bu hastalıkla mücadele ediyorum Kadir abimle sürekli kontak halindeyim Allah razı olsun her zaman derdime herkese yaptığı gibi derman olmaya çalışmıştır Allah ondan bin kere yazı olsun ömrünü uzun etsin Allah başımızdan eksik etmesin...

Jumbo kardeşim yüzdün,yüzdün kuyruğuna geldin, cümlemizden Allah razı olsun.
Kıymetli abim sayende çok yol aldım gerek senin sözlerindeki hep bir umut vermen moral vermen birazda benim Karadeniz inadımı diyelim üzerine gitmem hastalığın kıymetli abim buraya kadar getirdim sayende ben inanıyorumki bu kalan minimal semtoplarda gidicek tir inşallah öperim ellerinden
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Senun ha o garadenuz inadun zaten yeter da gardaşum! 😄
Sagolasın bende seni gözlerinden öperim.👍
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

Garadeniz inadu yedu beni da abim haçan habu bizim uşaklarda inat edeyi yeneceğum oni diye😃
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Jumbo yazdı: 22.09.2023 - 00:26 Garadeniz inadu yedu beni da abim haçan habu bizim uşaklarda inat edeyi yeneceğum oni diye😃
😊👍
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

😃