bu hastalıkla yeni tanışan arkadaşlar için..

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tolgaAa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

bu hastalıkla yeni tanışan arkadaşlar için..

Mesaj gönderen tolgaAa »

merhaba arkadaşlar ; öncelikle herkese geçmiş olsun ; yeni bu hastalıkla tanışan arkadaşlar için yazmak istedim çünki bu hastalıktan 3 yıldır müzdaribim. hastalığın en başında nekadar çaresiz ve bilinçsiz bir şekilde ilaçtan ilaca doktordan doktora koşan biri olarak yeni hastalıkla tanışmış arkadaşlara tek tavsiyem bilinçli şekilde hareket edin ve korkmayın , formda ve internette bu hastalıktan adı zikredilen bütün hocalara gitmiş biri olarak şunu soylemek istiyorum . bilinçli bir şekilde hareket edin , pskolojinizi bozmayın , bu hastalıkta en önemli şey pskoloji , hayatı boyunca hastaneye gitmemiş bir insan bu hastalığa yakalandığında 1 tane ilaçla kurtulacagını sanıyor ve bocalamaya başlıyor, sağlığınıza , beslenmenize , spora ve zamana ihtiyacı olan bir hastalık , unutmayınki doktorların elinde sihirli değnek yok . maddi , manevi ve pskolojik yönden kendizi yormadan hareket edin . ve biliyorumki benim gibi forma girmeyen ama tam anlamıyla iyileşemeyip artık hayatı salmiş agrıları olsada artık umursamayan çok arkadaşım var , bu 3 yıllık serüvende , iyi güzel dostlar edindik bu formda , allah herkese şifalar versin .. zaman ,sabır...
krmgrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: bu hastalıkla yeni tanışan arkadaşlar için..

Mesaj gönderen krmgrll »

tolgaAa yazdı: 12.09.2023 - 21:00 merhaba arkadaşlar ; öncelikle herkese geçmiş olsun ; yeni bu hastalıkla tanışan arkadaşlar için yazmak istedim çünki bu hastalıktan 3 yıldır müzdaribim. hastalığın en başında nekadar çaresiz ve bilinçsiz bir şekilde ilaçtan ilaca doktordan doktora koşan biri olarak yeni hastalıkla tanışmış arkadaşlara tek tavsiyem bilinçli şekilde hareket edin ve korkmayın , formda ve internette bu hastalıktan adı zikredilen bütün hocalara gitmiş biri olarak şunu soylemek istiyorum . bilinçli bir şekilde hareket edin , pskolojinizi bozmayın , bu hastalıkta en önemli şey pskoloji , hayatı boyunca hastaneye gitmemiş bir insan bu hastalığa yakalandığında 1 tane ilaçla kurtulacagını sanıyor ve bocalamaya başlıyor, sağlığınıza , beslenmenize , spora ve zamana ihtiyacı olan bir hastalık , unutmayınki doktorların elinde sihirli değnek yok . maddi , manevi ve pskolojik yönden kendizi yormadan hareket edin . ve biliyorumki benim gibi forma girmeyen ama tam anlamıyla iyileşemeyip artık hayatı salmiş agrıları olsada artık umursamayan çok arkadaşım var , bu 3 yıllık serüvende , iyi güzel dostlar edindik bu formda , allah herkese şifalar versin .. zaman ,sabır...

Tolga kardeşim dediğin gibi gitsek te düzelmiyor gitmesek de
esatcelik
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen esatcelik »

Aletbozuldu2 yazdı: 13.09.2023 - 10:38
krmgrll yazdı: 13.09.2023 - 10:18
tolgaAa yazdı: 12.09.2023 - 21:00 merhaba arkadaşlar ; öncelikle herkese geçmiş olsun ; yeni bu hastalıkla tanışan arkadaşlar için yazmak istedim çünki bu hastalıktan 3 yıldır müzdaribim. hastalığın en başında nekadar çaresiz ve bilinçsiz bir şekilde ilaçtan ilaca doktordan doktora koşan biri olarak yeni hastalıkla tanışmış arkadaşlara tek tavsiyem bilinçli şekilde hareket edin ve korkmayın , formda ve internette bu hastalıktan adı zikredilen bütün hocalara gitmiş biri olarak şunu soylemek istiyorum . bilinçli bir şekilde hareket edin , pskolojinizi bozmayın , bu hastalıkta en önemli şey pskoloji , hayatı boyunca hastaneye gitmemiş bir insan bu hastalığa yakalandığında 1 tane ilaçla kurtulacagını sanıyor ve bocalamaya başlıyor, sağlığınıza , beslenmenize , spora ve zamana ihtiyacı olan bir hastalık , unutmayınki doktorların elinde sihirli değnek yok . maddi , manevi ve pskolojik yönden kendizi yormadan hareket edin . ve biliyorumki benim gibi forma girmeyen ama tam anlamıyla iyileşemeyip artık hayatı salmiş agrıları olsada artık umursamayan çok arkadaşım var , bu 3 yıllık serüvende , iyi güzel dostlar edindik bu formda , allah herkese şifalar versin .. zaman ,sabır...

Tolga kardeşim dediğin gibi gitsek te düzelmiyor gitmesek de
Morali düzgün tut.Diyete sağdık kal.Quercetin iç. Esnemeye, spora pt fizyoterapisine devam. Geçer. En kötü yüzde seksen iyi olursun hayatını pek etkilemez
Abi sürekli spordan bahsediyorsunuz,ben yıllar önce fitness yapıyordum,şu an tekrar gitmek istiyorum ama korkuyorum prostatite kötü gelir diye,siz nasıl sporlardan bahsediyosunuz,ve fitnessa gidersem bir zararı olurmu.
mertens
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen mertens »

Ağzına sağlık abi nedense benim görüşüm de tamamiyle senin gibi lökosit falan baktiramadim ama neticede kullandiğim ilaçlar fayda vermiyor artık hayatımın bir parçası olarak görüyorum bu çeşitlii sıkıntılarla yaşiyacam gibi.