Kafayı Sıyırmak Üzereyim! Lütfen Görüşlerinizi Paylaşır mısınız?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Lucifer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Kafayı Sıyırmak Üzereyim! Lütfen Görüşlerinizi Paylaşır mısınız?

Mesaj gönderen Lucifer »

Duruma göre değişir, çok uyarılırsanız ya da boşalmazsanız normal olabilir. Ya da ergenlikten bu zamana böyleyse bu durum normal prostat salgısı olarak değerlendirilebilir. Ama sonradan olan bir şeyse değerlendirilmesi gerekir.
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Bende başından beri hiç akıntı gelmedi. Başta lökosit 10-12 idi ve yakın zamanda Staphylococcus Haemolyticus ve Enterecoccus Faecalis üremesi oldu. Hastalığın başlangıç hikayesi ile ilgili 3 şüpheli senaryom var. Şikayetler, prostatın enfeksiyonlu bölümüne göre değişkenlik gösteriyor.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Ürologla görüştüm, akut prostatit göstergesi dedi PSA’ya istinaden. Tedaviye devam ettiğimiz sürece kolay kolay kronikleşmez dedi. Kültürde 1 kere üreme olmuş, bundan sonra kültür odaklı değil PSA odaklı gideceğiz dedi. Ne zaman ki PSA düşecek, tekrar kültür ve lökosite odaklanacağız PSA ile birlikte dedi.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
KARTAL34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen KARTAL34 »

slm

Benimde sorunlarım nerdeyse sizinkiyle aynı .rica etsem prostat sıvısının analiz edildiği yeri belirtebilirmisin . tks.
Lucifer

Mesaj gönderen Lucifer »

KARTAL34 yazdı:slm

Benimde sorunlarım nerdeyse sizinkiyle aynı .rica etsem prostat sıvısının analiz edildiği yeri belirtebilirmisin . tks.
Öncelikle %100 iyileştim ben 1 seneyi geçti 0 semptom. Sizin durumlar nedir?

Burada iş doktorda değil kültür ve PCR'larda.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Lucifer yazdı:
KARTAL34 yazdı:slm

Öncelikle %100 iyileştim ben 1 seneyi geçti 0 semptom. Sizin durumlar nedir?

Burada iş doktorda değil kültür ve PCR'larda.
Hocam sadece zafer hocadan aldığınız kür ile iyileştiniz doğru mu
bilal3131

Mesaj gönderen bilal3131 »

Lucifer yazdı:Arkadaşlar peki iyi bir enfeksiyon doktoru tavsiyeniz var mı İstanbul’da. Bu arada Zafer Hoca ile WhatsApp’tan görüşüyoruz. Kendisine enterekok ile ilgili bana verdiğiniz tedavide hangisi en çok fayda sağlayacak diye sordum. Klindan dedi. Bence kendisi bunu da hesaba katıyor. Son olarak bir çok ab için duyarlılığım var bu tabloda yine çok zor gözüküyor mu sizce?
Kardeşim Zafer oymanın cep numarası var mı
Lucifer

Mesaj gönderen Lucifer »

Aradan çok yıllar geçti çok sular aktı düşmüştük bu hale. :)

Geçen forum aklıma geldi.

Yeni birisiyle görüşüyorum (beni enfekte eden partnerimle ilişiğim 4-5 ay önce kapandı ve 4 seneden sonra yeni maceralara atıldık.) tabi ki cybh'a getirdim konuyu ve bu konuda bir tedavi geçmişi olduğunu öğrendim yeni partnerimin.

Bu durumda tedbirli bir şekilde birlikte oldum. Hayat güzel akış devam ediyor. Prostatit zorlu bir süreç ama şanslıyız antibiyotikler konusunda.

Ben ve prostatım senelerdir nazi propagandasında hitleri selamlayan ss subayı gibi. Olağanüstü sağlıklıyım sabah şeffaf akıntı falan problemi de bitti.

Seneler sonra tekrardan selamlıyorum sizleri başta Kadir abi olmak üzere. Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Bu forum oldukça değerli.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Lucifer yazdı: 27.08.2023 - 14:20 Aradan çok yıllar geçti çok sular aktı düşmüştük bu hale. :)

Yeni birisiyle görüşüyorum (beni enfekte eden partnerimle ilişiğim 4-5 ay önce kapandı ve 4 seneden sonra yeni maceralara atıldık.) tabi ki cybh'a getirdim konuyu ve bu konuda bir tedavi geçmişi olduğunu öğrendim yeni partnerimin.

Bu durumda tedbirli bir şekilde birlikte oldum. Hayat güzel akış devam ediyor. Prostatit zorlu bir süreç ama şanslıyız antibiyotikler konusunda.

Ben ve prostatım senelerdir nazi propagandasında hitleri selamlayan ss subayı gibi. Olağanüstü sağlıklıyım sabah şeffaf akıntı falan problemi de bitti.

Seneler sonra tekrardan selamlıyorum sizleri başta Kadir abi olmak üzere. Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Evet Lucifer kardeşim seni iyi bilirim eskilerdensin...çok sevindim iyi olduğuna, yinede dikkat et kendine önlem almadan işlem yapma. Sifan daim olsun. Geri dönüş için tşk ederim. Moral oldun gerçekten foruma. Keşke iyi olanlarda böyle dönüş yapsalar.
kartal20
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kartal20 »

Lucifer yazdı: 27.08.2023 - 14:20 Aradan çok yıllar geçti çok sular aktı düşmüştük bu hale. :)

Sizde hangi bakteriler vardı ? Şeffaf akıntıyı nasıl bitirdiniz? Hangi tedavileri uyguladınız ?