5 ay aradan sonra lokosit kontrolu

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

5 ay aradan sonra lokosit kontrolu

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar fizyonun 2.seansı için gelmişken Hüseyin hocaya da geldim lokosit baktırdım lokosit yok denecek kadar az dedi. Ancak mantar görünüyor dedi mantar kültürü ve prostat kultürü aldı. 5 ay önce zafer hocada en son 6 7 lokosit vardı 5 aydır ilaç kullanmıyordum. Ereksiyon ve istek için de takviye önerdi sonuçlardan sonra bakacağız şimdide fizyo 2.seansa gireceğim
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: 5 ay aradan sonra lokosit kontrolu

Mesaj gönderen Turgutk »

scream1717 yazdı:Arkadaşlar fizyonun 2.seansı için gelmişken Hüseyin hocaya da geldim lokosit baktırdım lokosit yok denecek kadar az dedi. Ancak mantar görünüyor dedi mantar kültürü ve prostat kultürü aldı. 5 ay önce zafer hocada en son 6 7 lokosit vardı 5 aydır ilaç kullanmıyordum. Ereksiyon ve istek için de takviye önerdi sonuçlardan sonra bakacağız şimdide fizyo 2.seansa gireceğim

Mantar olduğunu nasıl anladı?
scream1717

Re: 5 ay aradan sonra lokosit kontrolu

Mesaj gönderen scream1717 »

Turgutk yazdı:
scream1717 yazdı:Arkadaşlar fizyonun 2.seansı için gelmişken Hüseyin hocaya da geldim lokosit baktırdım lokosit yok denecek kadar az dedi. Ancak mantar görünüyor dedi mantar kültürü ve prostat kultürü aldı. 5 ay önce zafer hocada en son 6 7 lokosit vardı 5 aydır ilaç kullanmıyordum. Ereksiyon ve istek için de takviye önerdi sonuçlardan sonra bakacağız şimdide fizyo 2.seansa gireceğim

Mantar olduğunu nasıl anladı?
Mikroskop ta bakarken söyledi.