galiba tedaviyi buldum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Mutsuz adam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

galiba tedaviyi buldum

Mesaj gönderen Mutsuz adam »

arkadaşlar özellikle lökosit çıkanlar dikkat. Prostat sıvısından pcr ile hpv ve hsv 1-2 baktırmalıyız.Kültür ve pcr da bakteri üremiyorsa iddia ediyorum prostata hsv veya hpv virüsü yerleşiyor. Tüm şikayeti bunlar yapıyor. He sıklığı da bakteriden daha fazla. Maddi durumum şu an iyi değil ilk fırsatta yaptıracağım. Ama çözüm kesinlikle bu. Büyük bir şey keşfettiğime inanıyorum.
sainz

Re: galiba tedaviyi buldum

Mesaj gönderen sainz »

Hpv ve hsv nedir
Mutsuz adam

prostatit nerden bulaşıyor yediğin yemekten mi :)) . Prostatitin sebebi tam da bunlardır. Bakteri çıkmıyorsa bunlardır. İlk fırsatta kendi testimi yaptırır atarım param olunca. pcr ile bu virüsler üreyince nasıl tedavi olur anlarsın. Foruma tavsiyem imkanı olan hemen yaptırsın ve bir an evvel kurtulsun.
sainz

Mesaj gönderen sainz »

Bende ki cinsellik kaynaklı olmadı ama. He ama su var bende ki belirtiler CPPS'e daha yakın zaten
Prostatitis.06

Mesaj gönderen Prostatitis.06 »

Hsv nin tedavisi yok. Hpv için de uzun süre bağışıklığı yüksek tutmak gerekiyor. Antibiyotik kullanımı ile lökosit düşüyorsa zaten viral değildir. Sizin dediğiniz durumu destekleyen antibiyotik ile lökosit düşmeme durumu olabilir. Bir de bildiğim kadarıyla hpv deriye yerleşen bir virüs iç organlara tutunma gibi bir durum yok diye biliyorum keza oral hpv bile genitale göre düşük bir oranda gelişiyor. Ağızın iç yapısına da zor tutunuyormuş
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

tebrik ederim. saygılar.
Promete54
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Promete54 »

Mutsuz adam yazdı:arkadaşlar özellikle lökosit çıkanlar dikkat. Prostat sıvısından pcr ile hpv ve hsv 1-2 baktırmalıyız.Kültür ve pcr da bakteri üremiyorsa iddia ediyorum prostata hsv veya hpv virüsü yerleşiyor. Tüm şikayeti bunlar yapıyor. He sıklığı da bakteriden daha fazla. Maddi durumum şu an iyi değil ilk fırsatta yaptıracağım. Ama çözüm kesinlikle bu. Büyük bir şey keşfettiğime inanıyorum.
İlginç...Kadir abi ne der bu duruma acaba?
Neyapabiliriz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Neyapabiliriz »

Prostatitis.06 yazdı:Hsv nin tedavisi yok. Hpv için de uzun süre bağışıklığı yüksek tutmak gerekiyor. Antibiyotik kullanımı ile lökosit düşüyorsa zaten viral değildir. Sizin dediğiniz durumu destekleyen antibiyotik ile lökosit düşmeme durumu olabilir. Bir de bildiğim kadarıyla hpv deriye yerleşen bir virüs iç organlara tutunma gibi bir durum yok diye biliyorum keza oral hpv bile genitale göre düşük bir oranda gelişiyor. Ağızın iç yapısına da zor tutunuyormuş
Yanlış olmasın ama ben sanki bir yerlerde hpv'nin prostata tutunduğunu anımsar gibiyim ingilizce kaynaklarda
Mutsuz adam

Aletbozuldu2 yazdı:
Mutsuz adam yazdı:prostatit nerden bulaşıyor yediğin yemekten mi :)) . Prostatitin sebebi tam da bunlardır. Bakteri çıkmıyorsa bunlardır. İlk fırsatta kendi testimi yaptırır atarım param olunca. pcr ile bu virüsler üreyince nasıl tedavi olur anlarsın. Foruma tavsiyem imkanı olan hemen yaptırsın ve bir an evvel kurtulsun.
Haklısın kardeşim anlarım. Sadece bizi değil dünya prostatitlerini kurtaracak bir buluş bence çalısmalarının patentini almadan burdan ulu orta konuşma. Çalarlar çalısmalarını nihayetinde herkese açık bir site bu
ahahah :)) sen şu masajla şikayetlerinin arttığını söyleyen ne şikayetin vardı diye sorunca cevap veremeyen kişi değil miydin ya? Doktor karalayıp kendini tatmin eden kişiydin galiba. Bu işle ilgilenen 3-4 kişi var zaten, onları da yaftalayıp eğer cidden hastaysan ne aşamasını yazmayan her başlığa anında olumsuz cevapla yorum yazan birine göre yine iyi yorum
Mutsuz adam

Prostatitis.06 yazdı:Hsv nin tedavisi yok. Hpv için de uzun süre bağışıklığı yüksek tutmak gerekiyor. Antibiyotik kullanımı ile lökosit düşüyorsa zaten viral değildir. Sizin dediğiniz durumu destekleyen antibiyotik ile lökosit düşmeme durumu olabilir. Bir de bildiğim kadarıyla hpv deriye yerleşen bir virüs iç organlara tutunma gibi bir durum yok diye biliyorum keza oral hpv bile genitale göre düşük bir oranda gelişiyor. Ağızın iç yapısına da zor tutunuyormuş
evet kesin tedavisi yok 2 virüsün de ancak, hsv asiklovirin oral formları kullanılarak, hpv ise interferon kullnarak baskılanır ve kurtulunur.
Mutsuz adam

sainz yazdı:Bende ki cinsellik kaynaklı olmadı ama. He ama su var bende ki belirtiler CPPS'e daha yakın zaten
bunlar için bence kadir abinin inflamatvar süreç yazısı var o faydalı olmalı, ama hiçbir durumda emin olamazsınız cinsel partnerinizin geçmişinden. sinir hasarı yoksa bence neden bu demek istediğim
Mutsuz adam

antibiyotikle lökosit tabi ki sıfırlanır. florandaki bakteriyi de öldürüyor. onun normal değeri vardır doktor bilir klinik tecrübesine dayanarak der ki şu lökosit üstü problem. herhangi biri kan verse kanında lökosit 0 mı çıkıyor. prostat sıvısında da lökosit olabilir ancak fazla mı değil mi onu doktor biliyor. Onu da her doktor bilemiyor o yüzden para veriyoruz zaten.
Mutsuz adam

Aletbozuldu2 yazdı:
Mutsuz adam yazdı:
Aletbozuldu2 yazdı: Haklısın kardeşim anlarım. Sadece bizi değil dünya prostatitlerini kurtaracak bir buluş bence çalısmalarının patentini almadan burdan ulu orta konuşma. Çalarlar çalısmalarını nihayetinde herkese açık bir site bu
ahahah :)) sen şu masajla şikayetlerinin arttığını söyleyen ne şikayetin vardı diye sorunca cevap veremeyen kişi değil miydin ya? Doktor karalayıp kendini tatmin eden kişiydin galiba. Bu işle ilgilenen 3-4 kişi var zaten, onları da yaftalayıp eğer cidden hastaysan ne aşamasını yazmayan her başlığa anında olumsuz cevapla yorum yazan birine göre yine iyi yorum
Aynen kardeşim Muhsin ve Cüneyt hoca bu hastalığin kökünü kazıyan piyasada hasta bırakmayan harika hekimler forumda arastırdığinda herkesi onlar kurtardı" Bu işle ilgilenen 3-4 kişi var zaten, onları da yaftalayıp eğer cidden hastaysan ne aşamasını yazmayan her başlığa anında olumsuz cevapla yorum yazan biriyim. Cünkü bu hastalıkta 2 tedavi seceneği var. Biri prostat masajı iki hpv ve hsv bu gerçeği kimse iyilesmesin diye saklıyorduk sen ortaya cıkardın...

1) ne şikayetim olduğunu ne değistiği anlatmak uzun zaman aliyor.3 koca sene 3 cümleye siğmıyor. Zaten profilimde tüm ayrıntı yazıyor

2) Bu hastalığa hpv mi neden oluyor diye doksanlı yıllarda belli arastırmalar yapılmış. Bulguların tamamı negatif o sayfa kapanmıs. prostatı olmayan hastalarda bile devam eden bir hastalık bu. O nedenle hastalık artık kronik pelvik agrı sendromu olarak anılıyor. Hastalik hakkında binlerce makale okudum. Türkiyenin ve dünyanın bir çok yerinde tedavi olmaya çalıştım. Senin gibi ahkam kesme yeni bir sey buldum havalarına girme sorumsuzluğunu göstermedim. Yeni ve seninle aynı eğitim düzeyine sahip hastalar yazdıklarını ciddiye alabilirler. Önce bir tedavini ol sonuçları al bari o zaman konuşalım.
1) senin eğitim düzeyin nedir ki burda ahkam kesiyorsun.Sen kimsin ki tedavi saklıycaksın bir de biz diye bahsetmişsin :))
2)Anlaşıldığı üzere multisistem değişik bir hastalık herkeste belirtiler değişik olabiliyor. Bakteri pcr kültürde ürememişlerde ve sinirsel psikolojik durum yoksa: Evet iddia ediyorum hpv veya hsv çıkacaktır, boşuna zaman kaybetmeyin yaptırın pcr testini prostat sıvısından
3) Aynen kardeşim binlerce makale vardır hepsini okumuşsundur. Bütün ürologlar işi gücü bıraktı kronik prostatitle uğraşıyor binlerce makale varmış :) nasıl şeyse sen tüm makaleleri okumuşsun
4) büyük ihtimalle yaşım senden küçüktür yine af dileyeyim büyüklük sende kalsın. Bu hastalık herkesin psikilojisini bozuyor. Böyle bir durum var ve çözümü bu bence param olmadığı için test yaptıramıyorum şu anda. Forumda bu durumda olan varsa para önemsizce pcr testi yaptırsın diyorum en fazla para kaybeder ne olacak sanki. Eğer pozitif çıkarsa tedaviyi tamamen virüs önlemeye kullanır. bu kadar tartışma yeter, sorunum senle değil prostatla
KODAK

Mesaj gönderen KODAK »

Hemen önyargıyla yaklaşıp antitez sunmayalım arkadaşlar. Fikir alışverişi iyidir.

@mutsuz adam söylediklerini çok alakasız bulmuyorum ancak kafamı karıştıran iki nokta var;
Hsv2 yani genital herpes, sinir köküne yerleşir. Orada yer eder. Prostat sıvısında bağlantı kuramadım!?

Hpv deriyi tutar.

Varsayalım sorunun kaynağı bunlar.
Hsv'nin baskılama haricinde çözüme yakın bir tedavisi yok.
Hpv ise genel kanı, bağışıklığı yüksek tutunca vücuttan atıldığı.

Hsv antikor testi(igg-igm) ile kandan bakılır. Hpv kandan bakılmıyor.

Prostat sıvısından hsv e nasıl bakılacak @mutsuz adam

Teşekkürler paylaşımın için.

Son sözü söylemesi için @kadirabimin yaklaşımını çok merak ediyorum.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Hsv hpv de pcr testinde çıkıyor hsv hpv ikisininde formu var orda ben hiç duymadım prostatit olan hsv baskılama tedevisi oluyor hpv ise ahcc kulanımı bağışıklığı yüksek tutarak kutulunuyor yani bu iki hastalık ayrı konular iki formuda okuyorum prostatit olan yok yani hatta hsv üzerinde gen tedavisi geliştiriliyor yakın bir zamanda kutulurlar inşallah hpv zaten vücuttan atılıyor siğil varsa koter ile yaktırip ahcc ve bağışıklık sistemini güçlü tutarak geçiyor prostatit belalı bir organ doktorlar bunun üstüne düşse tedavisi bulunur
Mutsuz adam

KODAK yazdı:Hemen önyargıyla yaklaşıp antitez sunmayalım arkadaşlar. Fikir alışverişi iyidir.

@mutsuz adam söylediklerini çok alakasız bulmuyorum ancak kafamı karıştıran iki nokta var;
Hsv2 yani genital herpes, sinir köküne yerleşir. Orada yer eder. Prostat sıvısında bağlantı kuramadım!?

Hpv deriyi tutar.

hpv epiteli tutar sonuçta prostatın da epiteli var ve tutar. yeterince büyük lezyon tüm şikayetleri yapar lökositi açıklar. hsv sinir kökünü tutar evet örneğin ereksiyon problemini açıklar. prostat masajında orası masajla tahriş edildiği için bu virüsler sıvıya dökülür bence. pcr zaten pahalı olma nedeni de kesin tanı gibi bir şey o yüzden o sıvıda varsa çıkar.
he bu lezyonlar sizin dediğinize göre sadece sadece deride olsaydı kimseye bulşamazdı. siğili yaktıran ömür boyu kurtulur veya uçuğu olan o sırada ilşikide olmaz tüm bulaş kesilirdi. bu virüsler genital sistem sıvılarında da var. dediğim gibi hiçbir şey çıkmayanlar maddi durumu yeterliyse bence yaptırmalı. inş biraz param olsun ben de :)
KODAK

Mesaj gönderen KODAK »

@mutsuz adam

"hsv sinir kökünü tutar evet örneğin ereksiyon problemini açıklar.".
Bu sonuca nasıl geliverdin?:)

"virüsler sıvıya dökülür" bu ne dostum?

Makul mantıklı bir fikir örgüsü sunacaksın diye düşünmüştüm ancak bu söylediklerin çok zorlama kardeşim.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

Arkadaşlar biz boşuna demiyoruz pcr baktirin kültür de birsey çıkmıyorsa ama prostatit sebebi büyük bir oranla bakteriyeldir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

KODAK yazdı:Hemen önyargıyla yaklaşıp antitez sunmayalım arkadaşlar. Fikir alışverişi iyidir.

Hpv deriyi tutar.

Ben bunun için bir başlık açmıştım zaten @KODAK kardeşim.
viewtopic.php?f=2&t=9035
Mutsuz adam

KODAK yazdı:@mutsuz adam

"hsv sinir kökünü tutar evet örneğin ereksiyon problemini açıklar.".
Bu sonuca nasıl geliverdin?:)

"virüsler sıvıya dökülür" bu ne dostum?

Makul mantıklı bir fikir örgüsü sunacaksın diye düşünmüştüm ancak bu söylediklerin çok zorlama kardeşim.
prostat masajı fizyolojik bir işlem mi sence, dokuyu tahrip ediyor aynı zamanda salgı bezlerine hücre içi sıvıyı da çıkartıyor, dolayısıyla virüsü de
Mutsuz adam

Mutsuz adam yazdı:arkadaşlar özellikle lökosit çıkanlar dikkat. Prostat sıvısından pcr ile hpv ve hsv 1-2 baktırmalıyız.Kültür ve pcr da bakteri üremiyorsa iddia ediyorum prostata hsv veya hpv virüsü yerleşiyor. Tüm şikayeti bunlar yapıyor. He sıklığı da bakteriden daha fazla. Maddi durumum şu an iyi değil ilk fırsatta yaptıracağım. Ama çözüm kesinlikle bu. Büyük bir şey keşfettiğime inanıyorum.
tekrar söylüyorum benim dediğim virüsler için bakteri pcr ile ürememiş olacak, sinirsel iletim sorunsuz olacak, psikolojik sorun olmayacak. bu durumda etken budur ürologla tedaviye bu şekilde konuşup devam edin diyorum
KODAK

Mesaj gönderen KODAK »

kadir yazdı:

Hpv deriyi tutar.

viewtopic.php?f=2&t=9035
Kadir abim okudum, çok teşekkürler. Buna da değinmişsin.

Peki kadir abi, velev ki herpes virüsü neden oldu prostatite, ne yapılabilir ki? Baskılama harici tedavisi yok malumun. Ben bir mantık yürütemiyorum bu noktada.
onurrr06

Mesaj gönderen onurrr06 »

bende de hpv ıle bırlıkte prostatıt var ve birlikte gelişti suan cok daha ii hıssedıorum tek sorun makatta kıtle hıssı onun dısında hıcbıseım kalmadı belkıde hpvden kurtulsam tamamen oda geçicek not: antıbıotıkler ıı gelmedı gıda takvıelerı ve her sabah elma sırkelı su ıle ustesınden geldım cogu sein
sainz

Mesaj gönderen sainz »

KODAK yazdı:
kadir yazdı:

Hpv deriyi tutar.

viewtopic.php?f=2&t=9035
Kadir abim okudum, çok teşekkürler. Buna da değinmişsin.

Peki kadir abi, velev ki herpes virüsü neden oldu prostatite, ne yapılabilir ki? Baskılama harici tedavisi yok malumun. Ben bir mantık yürütemiyorum bu noktada.

Baskılama hayat standatartini %90 a getirirse bu çok önemli bir gelişme olur. Bende ki cinsel bir bulaş degil mesela ben soguk ve travmatik ve mukerrer bosalma diye düşünüyorum daha çok inflamasyon fizik tedavi ve nefes egzersizlerine yonelecegim ki kendi yaptığım egzersizler ve diyetten fayda gördüğümü soyleyebilirim. Ama cinsel bulaş olan ve uzun yıllardır çeken arakadaslar bunu bir deneyebilir.
Prostatitis.06

Mesaj gönderen Prostatitis.06 »

onurrr06 yazdı:bende de hpv ıle bırlıkte prostatıt var ve birlikte gelişti suan cok daha ii hıssedıorum tek sorun makatta kıtle hıssı onun dısında hıcbıseım kalmadı belkıde hpvden kurtulsam tamamen oda geçicek not: antıbıotıkler ıı gelmedı gıda takvıelerı ve her sabah elma sırkelı su ıle ustesınden geldım cogu sein
Alkol ve mükerrer ejakülasyon şikayetlerini arttırıyor mu kardeşim yoksa bunlar da geçti mi