fizyo sonrası son durumum iyiye gidiyorum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

fizyo sonrası son durumum iyiye gidiyorum

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar 1 seans fizyo aldım kuyruk sokumu ağrım yüzde 80 azaldı Makat ağrım da azaldı hala devam ediyor tabi. Erken boşalma son ilişkimde olmadı. Ereksiyon için hala hap kullanıyorum ama ereksiyon da da iyileşme var bence. Fizyo ya deva edeceğim bunun yanında bazı takviyeler de iyi geldi
scream1717

Re: fizyo sonrası son durumum iyiye gidiyorum

Aletbozuldu2 yazdı:
scream1717 yazdı:Arkadaşlar 1 seans fizyo aldım kuyruk sokumu ağrım yüzde 80 azaldı Makat ağrım da azaldı hala devam ediyor tabi. Erken boşalma son ilişkimde olmadı. Ereksiyon için hala hap kullanıyorum ama ereksiyon da da iyileşme var bence. Fizyo ya deva edeceğim bunun yanında bazı takviyeler de iyi geldi
Geçmis olsun kardeşim. Sizde ben gibi yıllarca Zafer hoca Hüseyin hoca peşinde hayli yorulmuştunuz. İlk seansta bu düzeye ulaşmanız harika.
Aslında yıllarca değil 2 kere Hüseyin hocaya 3 kere zafer hocaya gittim 4 aydır da ilac kullanmıyorum fizyoya gittim kaslarım çok gergin zaten hissediyorum belli yani kaslarımda da sorun vs inşallah ççdaha iyiye gideriz
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen sainz »

Hocam İstanbul'da mi gidiyorsun. Gittigin yer hakkında biraz bilgi verebilir misin. Ucretler süre vs
scream1717

sainz yazdı:Hocam İstanbul'da mi gidiyorsun. Gittigin yer hakkında biraz bilgi verebilir misin. Ucretler süre vs
Eskişehir de gidiyorum 900 lira baya ilgileniyor geçen gittiğimde 1 saat 45 dk ilgilendi 35 dk sohbet ettik şikayetleri dinledi nasıl tedavi edeceğini anlattı. 1 saat kadar da tedavi süreci sürdü. Dün de videolar attı wp dan. 2hafta sonra da çağırdı bakalım nasıl olacak
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

Geçmiş olsun iyiye gitmenize sevindim.Ben de 3. Seansa gideceğim daha yolum var
scream1717

Zodiac yazdı:Geçmiş olsun iyiye gitmenize sevindim.Ben de 3. Seansa gideceğim daha yolum var
Ara ara yazacağım size de hocam inşallah iyiye gideriz
Prostatitis.06

Mesaj gönderen Prostatitis.06 »

Ankarada fizyoterapist önerisi verebilecek var mı
sainz

Mesaj gönderen sainz »

scream1717 yazdı:
sainz yazdı:Hocam İstanbul'da mi gidiyorsun. Gittigin yer hakkında biraz bilgi verebilir misin. Ucretler süre vs
Eskişehir de gidiyorum 900 lira baya ilgileniyor geçen gittiğimde 1 saat 45 dk ilgilendi 35 dk sohbet ettik şikayetleri dinledi nasıl tedavi edeceğini anlattı. 1 saat kadar da tedavi süreci sürdü. Dün de videolar attı wp dan. 2hafta sonra da çağırdı bakalım nasıl olacak
Bu olayın adı erkek sağlığı fizyoterapisi midir acaba?

Özelden mail adresimi iletsem videoları paylasma şansınız var mı?
Teşekkürler
scream1717

sainz yazdı:
scream1717 yazdı:
Bu olayın adı erkek sağlığı fizyoterapisi midir acaba?

Özelden mail adresimi iletsem videoları paylasma şansınız var mı?
Teşekkürler
Pelvik taban rehabilitasyonu ve priformis kasımı da gevşetiyor orası da çok kasılmış aslında 5 ayrı kasımla uğraştı priformis kasları pelvik tabanda 4 ayrı kas grubu ve kalça da 1 kas grubu
sainz

Mesaj gönderen sainz »

İstanbul içinde var mıdır acaba bilgilendirir misiniz?
scream1717

sainz yazdı:İstanbul içinde var mıdır acaba bilgilendirir misiniz?
Bursa da var 1 tane o da iyi diye biliyorum
Prostatitis.06

Mesaj gönderen Prostatitis.06 »

Aletbozuldu2 yazdı:
Prostatitis.06 yazdı:Ankarada fizyoterapist önerisi verebilecek var mı
Sizin için kendi İzmirde ki fizyoterapistime sordum.Ankarada Fzt. Emre Can Kara ismini verdi. Önceden arayıp bilgi almanı öneririm.
Çok teşekkür ederim hocam
scream1717

Tadalafil içmeyeli 4 gün oldu gün içinde istek geldi Sertleşme de oluyor ilişkide denemedim ancak mastürbasyon sırasında Sertleşme oluyor hatta bugğn 2 kere yapmama rağmen sorun olmadı. Sanırım benim de tedavim fizyo da görünüyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

@Aletbozuldu2 siz sanırım eski hastasınız, ama kaydınız yeni.. fizyoterapiden %100 iyi oldunuzmu peki?
scream1717

Aletbozuldu2 yazdı:
scream1717 yazdı:Tadalafil içmeyeli 4 gün oldu gün içinde istek geldi Sertleşme de oluyor ilişkide denemedim ancak mastürbasyon sırasında Sertleşme oluyor hatta bugğn 2 kere yapmama rağmen sorun olmadı. Sanırım benim de tedavim fizyo da görünüyor.
Çok sevindim Kardeşim. Eren hoca anal prob kullanıyor mu? Makat içi uygulamayı elle mi yapıyor?
Elle yapıyor dışarıdan da iğneleme yapıyor
sainz

Mesaj gönderen sainz »

Ben bugün istanbulda bir fizyotrpst ile konuştum seans ücreti 2000 tl dedi sizcede çopk pahalı değil mi ?
scream1717

sainz yazdı:Ben bugün istanbulda bir fizyotrpst ile konuştum seans ücreti 2000 tl dedi sizcede çopk pahalı değil mi ?
Pahalı tabi ben 900 veriyorum
sainz

Mesaj gönderen sainz »

Ne bileyim ? İndirimle 1750 yaptı sağolsun:)
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

Aletbozuldu2 yazdı:
scream1717 yazdı:Tadalafil içmeyeli 4 gün oldu gün içinde istek geldi Sertleşme de oluyor ilişkide denemedim ancak mastürbasyon sırasında Sertleşme oluyor hatta bugğn 2 kere yapmama rağmen sorun olmadı. Sanırım benim de tedavim fizyo da görünüyor.
Çok sevindim Kardeşim. Eren hoca anal prob kullanıyor mu? Makat içi uygulamayı elle mi yapıyor?
Elle yapıyor
sainz

Mesaj gönderen sainz »

Burada Istanbul'da uygun fiyatlı fizik tedavi gören varsa lütfen bana ulaşsın. Bu rakamlar çok uçuk yardımlarınızı bekliyorum.
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

Arkadaşlar fizik tedaviye gittiğinizde ne diyorsunuz şikayet olarak bu hastalığın bir sürü belirtisi var
Sık idrar
İdrarda yanma
Bel ağrısı
Makatta yanma
Testislerden makata doğru yanma
Boşaldıktan sonra penisin sağ kökünden göbeğe doğru kıl çeker gibi seğirme
Pelvik bölgede ağrı bilmediğim bir sürü daha belirti
Siz hangisini söyleyip nasıl bir tedavi alıyorsunuz??
scream1717

sahınnn yazdı:Arkadaşlar fizik tedaviye gittiğinizde ne diyorsunuz şikayet olarak bu hastalığın bir sürü belirtisi var
Sık idrar
İdrarda yanma
Bel ağrısı
Makatta yanma
Bu konuda uzman birisine gideceksiniz zaten o biliyor ne yapması gerektiğini benim sorunum Makat civarı ağrı ve ereksiyon sorunuydu
sainz

Mesaj gönderen sainz »

Aletbozuldu2 yazdı:
sahınnn yazdı:Arkadaşlar fizik tedaviye gittiğinizde ne diyorsunuz şikayet olarak bu hastalığın bir sürü belirtisi var
Sık idrar
İdrarda yanma
Bel ağrısı
Makatta yanma
Kardeşim bende 2019 da seks sonrası başladı bu iş. Forumdan öğrendiğim kadarıyla İstanbula ve Eskişehir e doktorlara çok gittim geldim. İlk gittiğimde Lökosit 8 di ve doku bakterisi ürüyordu. Antibiyotik kullandım uzun süre sıfır etki takviyelerle infilamasyon sürecinide bekledim başarısız olunca yoğun kalsifikasyon vardı. Bunlardan dolayı iyileşemediğimi düşündüm. Yurt dışında bir iş buldum. Orada beni doğrudan pelvik taban fizyoterapistine yönlendirdiler. İlk seans sonrası bıraktım terapist kadındı. Ülkeye dönünce burda googleden birini buldum. Şükür iyilestim. Sendeki semptomlardan sadece sık idrar yoktu. Alt karın kasık ağrısı gibi ek semptomlar vardı. Terapi bitince yüzde 60 semptomlarım azalmıstı. 2 ay icinde yüzde 90lara kadar iyi oldum. Bende Psoas kası cok gergindi. En cok o kasa calısıldı. İnşallah sizede fayda sağlar. Bir erkek sağlığı fizyoterapisti bulup Prostatit tanılı olduğunuzu makat ici uygulama yapıp yapadıgını sorup gitmenizde fayda var. Forumda görüyorum sürekli yüksek lökosit, sarı,jöle kıvamı sperm, sürekli pozitif aynı bakteri üremesi gibi semptomları olan arkadaşlara iyi gelmeyeceğini kendimce düşünüyorum bunlar bende yoktu.

Bende de lökosit 5-6 kalsifikasyon yok. Sarı sperm yok.
ucunda ağrı, bazen acı bazen sık sık idrara çıkma makatta inanilmaz kasilma karin ve pelvik bölge ağrıları özellikle ayakta fazla kaldığımda. Ben bu sebeple gitmeyi düşünüyorum
scream1717

sainz yazdı:
Aletbozuldu2 yazdı:
Sık idrar
İdrarda yanma
Bel ağrısı
Makatta yanma
Kardeşim bende 2019 da seks sonrası başladı bu iş. Forumdan öğrendiğim kadarıyla İstanbula ve Eskişehir e doktorlara çok gittim geldim. İlk gittiğimde Lökosit 8 di ve doku bakterisi ürüyordu. Antibiyotik kullandım uzun süre sıfır etki takviyelerle infilamasyon sürecinide bekledim başarısız olunca yoğun kalsifikasyon vardı. Bunlardan dolayı iyileşemediğimi düşündüm. Yurt dışında bir iş buldum. Orada beni doğrudan pelvik taban fizyoterapistine yönlendirdiler. İlk seans sonrası bıraktım terapist kadındı. Ülkeye dönünce burda googleden birini buldum. Şükür iyilestim. Sendeki semptomlardan sadece sık idrar yoktu. Alt karın kasık ağrısı gibi ek semptomlar vardı. Terapi bitince yüzde 60 semptomlarım azalmıstı. 2 ay icinde yüzde 90lara kadar iyi oldum. Bende Psoas kası cok gergindi. En cok o kasa calısıldı. İnşallah sizede fayda sağlar. Bir erkek sağlığı fizyoterapisti bulup Prostatit tanılı olduğunuzu makat ici uygulama yapıp yapadıgını sorup gitmenizde fayda var. Forumda görüyorum sürekli yüksek lökosit, sarı,jöle kıvamı sperm, sürekli pozitif aynı bakteri üremesi gibi semptomları olan arkadaşlara iyi gelmeyeceğini kendimce düşünüyorum bunlar bende yoktu.

ucunda ağrı, bazen acı bazen sık sık idrara çıkma makatta inanilmaz kasilma karin ve pelvik bölge ağrıları özellikle ayakta fazla kaldığımda. Ben bu sebeple gitmeyi düşünüyorum
Mutlaka git hocam pelvik tabanınızı en azından kornttrol ettin zaten kasılı olup olmadığını hemen anlıyor fizyoterapist
sainz

Mesaj gönderen sainz »

scream1717 yazdı:
sainz yazdı:
Aletbozuldu2 yazdı: Kardeşim bende 2019 da seks sonrası başladı bu iş. Forumdan öğrendiğim kadarıyla İstanbula ve Eskişehir e doktorlara çok gittim geldim. İlk gittiğimde Lökosit 8 di ve doku bakterisi ürüyordu. Antibiyotik kullandım uzun süre sıfır etki takviyelerle infilamasyon sürecinide bekledim başarısız olunca yoğun kalsifikasyon vardı. Bunlardan dolayı iyileşemediğimi düşündüm. Yurt dışında bir iş buldum. Orada beni doğrudan pelvik taban fizyoterapistine yönlendirdiler. İlk seans sonrası bıraktım terapist kadındı. Ülkeye dönünce burda googleden birini buldum. Şükür iyilestim. Sendeki semptomlardan sadece sık idrar yoktu. Alt karın kasık ağrısı gibi ek semptomlar vardı. Terapi bitince yüzde 60 semptomlarım azalmıstı. 2 ay icinde yüzde 90lara kadar iyi oldum. Bende Psoas kası cok gergindi. En cok o kasa calısıldı. İnşallah sizede fayda sağlar. Bir erkek sağlığı fizyoterapisti bulup Prostatit tanılı olduğunuzu makat ici uygulama yapıp yapadıgını sorup gitmenizde fayda var. Forumda görüyorum sürekli yüksek lökosit, sarı,jöle kıvamı sperm, sürekli pozitif aynı bakteri üremesi gibi semptomları olan arkadaşlara iyi gelmeyeceğini kendimce düşünüyorum bunlar bende yoktu.

Mutlaka git hocam pelvik tabanınızı en azından kornttrol ettin zaten kasılı olup olmadığını hemen anlıyor fizyoterapist

Ya aklıma takılan bu ucunda ki yanma hatta acı yersek dayanılmaz boyutlarda olması kaslarla açıklanabilir bir durum mu? Veya yanma yok biz yandığını mı düşünüyoruz. Çünkü mesela dün 5'e kadar yanma falan yoktu. Tuvalette işerken biraz zorlandım. Sonrasında yanıyormuş gibi bir his geldi açma germe yaptım esnedim 1-2 saat sonra baya bir azaldı duşa girdim çıktım tamamen yok oldu. Çok kafa karıştırıcı bir durum