Umudum kalmadı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mhmetenes

Umudum kalmadı

Mesaj gönderen mhmetenes »

İyi günler 8 günden beri organımın ucunda akıntı,sıvı hissi var ağrım yok yanmam yok arada sırada oluyor bu hisden dolayı rahat edemiyorum kafam sürekli orada forumu okudum 1-1.5 yıl bu şikayeti çekenler varmış 2 kere doktora gittim en son gittiğim doktor idrar tahlili yaptı temiz çıktı kültür daha çıkmadı şimdi yarın tekrar doktora gidicem çok sıkıldım artık
esmergenc
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Umudum kalmadı

Mesaj gönderen esmergenc »

Sıkma canini bak yalniz degilsin bizimde sikintilarimiz var . Sabirli olmak lazim.
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Kardeşim ne 1 senesi 30 yıl çeken var
prostatiniseveyim

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

He he 30 yil ceken var hatta bu hastqlar olumden sonra mezardada cekiyormus bu agriyi kabir azabi gibi
prostatiniseveyim

mhmetenes yazdı:İyi günler 8 günden beri organımın ucunda akıntı,sıvı hissi var ağrım yok yanmam yok arada sırada oluyor bu hisden dolayı rahat edemiyorum kafam sürekli orada forumu okudum 1-1.5 yıl bu şikayeti çekenler varmış 2 kere doktora gittim en son gittiğim doktor idrar tahlili yaptı temiz çıktı kültür daha çıkmadı şimdi yarın tekrar doktora gidicem çok sıkıldım artık
Bu his bende 2 ayda gecti agrin sizin yoksa gececektir korkma
mhmetenes

Abi ağrım nadir oluyor böbrek tarafında ama genelde yok özür dilerim abi çok soru sordum ama kafaya çok taktım
prostatiniseveyim

mhmetenes yazdı:Abi ağrım nadir oluyor böbrek tarafında ama genelde yok özür dilerim abi çok soru sordum ama kafaya çok taktım
Estagfurullah kardesim ozur dileme sabah kadar sir ben anlqti4im bildigimi ama ben senin icin diyorum

Bu hastalikta herk3sin d3neyimi cok farkli herkes baska bi sey tavsiye edecek ama ne yazikki.s3nin agrinami yada o hissine bi care olmayacak bak tekrar diyorum yapilacak s3y uzun don kalin corqp kalorifere sarili yatma k ufoyu acip altina yatmak ayaklari kalorofere dayamak su an yapabilecegin cok bi sey yok prosqtatit deilsin 3 ayda gecmezse o zqmn derler ha prostatatan diye yoksq dunyqnin en iyi dru gels3 sqna teshis i ne t koyamaz koysada su an bi isne yqramaz ayni seylri tavsiy3 eedc3k

Sosyql hayat karis kafqni dagit bak o his azwlacak gorursun baska ortamlarda gez
mhmetenes

Haklısın abi zaten diyelim var erken tedaviyle belkide geçicek ben abartıyorum bu forumda hem sen hemde diğer abiler arkadaşlar çok yardımcı oldular inşallah hem ben hem siz bir an önce sağlığınıza kavuşursunuz
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

biraz sabirli olursan, eni sonunda bu ataklarin sakinlesecektir. cogumuz baslangicta senin gibiydik. belli bir sure sonra sikayetler azaliyor.

sabir, kendine, perhizine dikkat! yine sabir...

allah herkese sifa versin.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bak kardeşim.sana doktor ilaç vermiş ama kullanmıyorsun sonrada şikayetini farkı farklı başlıklar açarak dile getiriyorsun.aynı başlık altında yazsan olmaz mı? ilaç kullanmazsan iyileşemezsin.sen daha dur bakalım.eğer ilaçları kullanmadığın için kronikleşti ise vay haline.şikayetlerine neler neler eklenecek Allah bilir.psikolojini şimdiden hazır hale getir.yeri gelecek sık idrar, yeri gelecek alet kalkmayacak,yeri gelecek bel ağrısı,makat ağrısı,testis ağrısı filan.benimde tek şikayetim vardı ama sonra maşallah tek tek süreçlerin hepsini yaşadım.yaşamayada devam ediyorum.bir şekilde normal hayata devam edip sağlık durumumu çevreme çaktırmamaya çalışıyorum.hayatım neredeyse 180 derece değişti.seninde öyle olacaktır.
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

akıntı varsa fazla mastürbasyon yapma sikinle oynama amk zaten hasta prostat büyüdüğü için küçülmeye çalıştıkça bazen akıntı ve acı oluyor sıvı atımı yapar makatını fazla sıkma rahat bırak kendini sıktıkça acır orası
berkay

Mesaj gönderen berkay »

ABittersweetLi yazdı:...şikayetlerine neler neler eklenecek Allah bilir.psikolojini şimdiden hazır hale getir.yeri gelecek sık idrar, yeri gelecek alet kalkmayacak,yeri gelecek bel ağrısı,makat ağrısı,testis ağrısı filan.benimde tek şikayetim vardı ama sonra maşallah tek tek süreçlerin hepsini yaşadım.yaşamayada devam ediyorum.bir şekilde normal hayata devam edip sağlık durumumu çevreme çaktırmamaya çalışıyorum.hayatım neredeyse 180 derece değişti.seninde öyle olacaktır...
Katılmamak elde değil. İnsanın bir böbreği alınsa, ya da bir kulağı duymamaya başlasa, ya da karaciğerinin bir kısmı alınsa veya midesinde ülser olsa hayat bir şekilde kaldığı yerden devam eder. Hatta zamanında kanser olan çok iyi bir dostum bile başarılı bir işadamı oldu, evlenmenin planlarını yapıyor. Ama ceviz kadar prostat iltihaplanınca çaresiz kalıyorsun, hayatını herşeyini alıyor adeta senden. Düzenin değişiyor, geleceğe dair plansız kalıyorsun. Göremiyorsun 5-10 yıl sonra ne yapıyor olacağını. Belki de en net bizler görüyoruz, değişime izin vermeyen bir hastalığa sahipken, geleceği görememek de neymiş...
Ama umut da var bir yandan; bir gün iyileşirim ya da daha iyi olabilirim umudu. Onunla yaşıyoruz işte. Kimileri umut ettiğine ulaşabiliyor iken, çoğunluk ise devam ediyor hayata bir şekilde..
rifat411
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen rifat411 »

AMK Nasıl bir hastalıksa ; sabah iyiyim, öğlen kötüyüm, öğlenden sonra eh işte, akşam üzeri berbat, akşam idare eder, gece rahat ve bu durumların hepsi hergün değişiyor, bütün pisikolojiyi sikip atıyor
mhmetenes

Allah şifa versin herkese bende ağrı,sızı yok akıntı hissi var ama şuanda çok daha iyiyim tetradox kullanıyorum Allah herkese şifa versin