Biraz önce Zafer Hoca’nın muayenesinden çıktım.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Biraz önce Zafer Hoca’nın muayenesinden çıktım.

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

intheroad yazdı:Aslında yaklaşık 10 gün mas. yapmadım,belirtiler biraz biraz artınca yapayım belki iyi gelir dedim iyice kötü oldu.İlişkiye girmek konusunda da tereddüte düşmeli miyiz?
Ayni sey Prostat kasiliyor gevsiyor. Organ irite oluyor. Benim ilk hemen sol. Loba agri giriyor
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen sainz »

Lökosite bakma işlemi hemen gerçekleşiyor mu ?
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

sainz yazdı:Lökosite bakma işlemi hemen gerçekleşiyor mu ?
Rektal tuşe ile cam lama alınan prostat sıvısı hemen laboratuvara götürülüp inceleniyor. 30 dk içinde sonucu öğrenirsiniz yüksek ihtimalle. Eğer idrar tahlili de yapılırsa onun sonucunu da beklemeniz gerekebilir. O biraz sürüyor.
sainz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen sainz »

Zafer Hoca'nın muayene, idrar tahlili lökosit vs güncel fiyatlardan haberdar olan birisi var mıdır?
rasett81

Mesaj gönderen rasett81 »

SSK muayene 950 diğerlerini bilmiyorum
dgn11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen dgn11 »

intheroad yazdı:Arkadaşlar selamlar biraz önce zafer hocanın muayenehanesinden çıktım.Öncelikle önceki konularda şikayetlerimi anlatmıştım bir özet geçeyim.Geçen haziran ayında bir bulaş neticesinde ister yoku enfeksiyonu oldum ve artı siğil.Ama siğiller yakın zamanda çıktı ve o günden kaptığımdan emin gibiyim.Daha önce belki 50 defa hastaneye gidip idrar testi,kültür,işeme testi vb testler verdim.Bir ikisinde bakteri yakalansa da( üreplazma) bir türlü geçmedi sürekli tekrarladı.Bir doktorun prostatit olabilirsin demesi üzerine Levent hocaya gittim ve prostat masajıyla sıvı almaya çalıştı ama alamadı.Bu belirtiler prostatit e benzemiyor dedi ve bir süreliğine dirençli bir bakteri galiba bu diye düşünüp antibiyotiklere devam ettim.Ama nafile..
Sayısız test ve muayeneden sonra bir teşhis dahi alamadan bugüne kadar geldim.Gelelim bugüne ve Zafer hocaya…
Zafer hoca ilk önce şikayetlerimi dinledikten sonra prostat masajıyla sıvı alacağız dedi,ona da söyledim daha önce alamadılar diye,abartısız söylüyorum belki 10 saniye de sıvıyı aldık.Tamda tahmin ettiğim gibi bol miktarda lökosit bulundu.Daha sonra idrar tahlili verdim ama o temiz çıktı(Her zaman ki gibi).Ardından siği yakma işlemlerini yaptık ve bana hatrı sayılır bir ilaç kombini yazdı.Kombin şöyle(Prostatit için);

Tetradox (2 kutu)
Ligone(vitamin) ( 3 ay )
Azeltin
Floxivelo(2 kutu)
İesef (iğne 6 kutu)
Orcafil

10 aydır alamadığım teşhişi nihayet bugün aldım.Bakteriyel Prostatit….Bol miktarda lökosit.Buradan teşhis almakta zorlanan ve lökosit sayımı yaptıramayan hastalara kesinlikle zafer hocayı öneriyorum.İnanılmaz ilgili ve tüm sorularıma yanıt vererek 10 ay sonra tekrar umutlanmmı sağladı.Evet farkındayım belki çok uzun sürecek bu süreç ama en azından umudum tazelendi.Herkese geçmiş olsun tekrar sizlere süreç hakkında bilgi vereceğim….
bende yaklaşık 25 doktor gezdim harcadığım parayı geçtim ve son olarak zafer hocaya gittim anlattım hallederiz dedi ve 35 lokasit 1.2 ye kadar düştü ilk defa bir doktor bana piskolojik deyil dedi sevindim inflamasyon kaynaklı semtomlar devam ediyor ereksiyon isteksizlik vs
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Zafer hoca güncel ücretleri nedir. Lokosit muayene tahlil