Candidal Prostatit | Tüm Ayrıntılar

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Candidal Prostatit | Tüm Ayrıntılar

Mesaj gönderen BruceLee »

gedikpasa34 yazdı:Abi tam 2 ay kullandım iyileşemedim.Diyet uygulayamadım ama ilaçlarımı düzgün aldım.Hatta şimdi4-5 günlük ilaç var onları almayacağım.Çok umutluydum olmadı.Yarından sarmısak hergüm3 diş sarmısak delip yutacağım eğer mide sorunu olmazda devam edeceğim.herkese bol selamlar
sayın dostum ekmeği şekeri tatlıyı ve market kek biküvi vb gıdlarını kes. ve pelvik taban gevşetme haraketleri yap
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

Candida tedavisi alıp iyi olan var mı bir kişide kültürde üremişti tedavi aldımı grismask veya gedikpaşadan haber varmı
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

Fatih34 yazdı:Candida tedavisi alıp iyi olan var mı bir kişide kültürde üremişti tedavi aldımı grismask veya gedikpaşadan haber varmı
Ben kullandım kardeş ilk 5 gün 400 mg ondan sonra 1 ay 200 mg pek bir değişim olmadı ama vücutta kandida azaldı onu biliyorum
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

Speaky yazdı:
Fatih34 yazdı:Candida tedavisi alıp iyi olan var mı bir kişide kültürde üremişti tedavi aldımı grismask veya gedikpaşadan haber varmı
Ben kullandım kardeş ilk 5 gün 400 mg ondan sonra 1 ay 200 mg pek bir değişim olmadı ama vücutta kandida azaldı onu biliyorum
Hangi ilacı aldınız reçetesiz alınmıyor çoğu
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

Fatih34 yazdı:
Speaky yazdı:
Hangi ilacı aldınız reçetesiz alınmıyor çoğu
Flukozan içerikli bir ilaç fluzamed ismi. 200 mg lık ben daha önceden alıp kenara koymustum sora kullandım
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

Hekim tedavisi almadım. Tam bir ay önce Ankara'daydım. Yıllardır olan geniz akıntısı, ağız kokusu, çok susama, çabuk acıkma, dil üstünde yoğun beyazlık gibi şikayetlerim vardı. Kandiyayı bu başlık sayesinde geçen aylarda öğrenmiştim ama dikkat vermemiştim. Bir ay önce internette biraz araştırdıktan sonra, içi su dolu bardağa sabah kalkar kalmaz tükürdüm. Tükürüğüm titanik gibi battı yavaş yavaş. İnanılmaz fazla kandida vardı. O sıralarda tabi Hacıbaba'dan baklavalar, İran'dan gelen basmati pirinçli Özbek pilavları, özel kompostolar falan derken, şekerin dibine vurmuştum. Bayram sonrası bulunduğum küçük şehre geldim. Önce pirinci kestim, sonra çayı. Süt ürünleri falan derken, bir ara sadece et, sebze, meyve yemeye başladım. 21'inden beri meyve de yemiyorum. Bol bol da dışarıda yürüyorum. 15bin adım her gün.

Bir ayda şu farklar oldu. Geniz akıntısı ve ağız kokusu kayboldu. Tükürüğüm su üstünde yüzüyor. Acıktığımı hissetmiyorum. On saat aç susuz kalıyorum, bana mısın demiyor. Bir ayda tam 8 kilo kaybettim, ki kilolu birisi değildim. Daha canlı ve güçlü hissediyorum. Prostat zaten iyileşmişti çok şükür, artık varlığını hissetmiyorum.

Gerçekten kandida büyük sorun. Her konuda. Umarım bu rejimden benim gibi fayda gören birisi çıkar.