Hüseyin hoca

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
krmgrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Hüseyin hoca

Mesaj gönderen krmgrll »

Yakın zamanda Hüseyin seçkin hocaya giden oldu mu veya şuan tedavisi devam eden arkadaşlar var mı durumunuz nedir nasıl gidiyor ? tedavisini önerir misiniz??
Zodiac

Re: Hüseyin hoca

Mesaj gönderen Zodiac »

Önermiyorum
Geçen ay gittim.prostat sıvısı aldı mikroskoptan inceledi 7-8 lökosit var dedi ve bir örneğini de lab a gönderdi kültür için.7-8 lökosit varsa anti mı kullanmam gerekiyor dedim.prostatit miyim dedim net cevap yok.hicbirsey bilmiyormuş gibi konuştum ben.sadece psikoloji üzerine rahatlatma amaçlı konuşuyor.islemlerinden bir sonuca ulaşamadım.7-8 lökosit olan birine e vitamini yazdı bu mu sadece dedim bakıyor öyle.bir de ilk olarak kandida gözüküyor ama bundan bir sey olmaz dedi sonra flucan yazdı.yani demek istediğim parayı çok güzel alıyor.1600 TL yi.teshis yok bir şey yok.siz bilirsiniz.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Bende gittim 2 sefer iyi ilgileniyor kültürde bakteri de çıktı ama arkadaşın dediği gibi iş tedaviye gelince sonuç yok. Ama yaklaşık 40 dk muayene ediyor ilgileniyor ama tedavisi zayıf
krmgrll

Mesaj gönderen krmgrll »

Zodiac yazdı:Önermiyorum
Geçen ay gittim.prostat sıvısı aldı mikroskoptan inceledi 7-8 lökosit var dedi ve bir örneğini de lab a gönderdi kültür için.7-8 lökosit varsa anti mı kullanmam gerekiyor dedim.prostatit miyim dedim net cevap yok.hicbirsey bilmiyormuş gibi konuştum ben.sadece psikoloji üzerine rahatlatma amaçlı konuşuyor.islemlerinden bir sonuca ulaşamadım.7-8 lökosit olan birine e vitamini yazdı bu mu sadece dedim bakıyor öyle.bir de ilk olarak kandida gözüküyor ama bundan bir sey olmaz dedi sonra flucan yazdı.yani demek istediğim parayı çok güzel alıyor.1600 TL yi.teshis yok bir şey yok.siz bilirsiniz.
Daha önce önermiştiniz hocam fikriniz değişti sanırım
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

krmgrll yazdı:
Zodiac yazdı:Önermiyorum
Daha önce önermiştiniz hocam fikriniz değişti sanırım
Eskişehir de olanlar için gidebilir demiştim evet.Ama sonuç yok malesef
Ghost

Mesaj gönderen Ghost »

krmgrll yazdı:Yakın zamanda Hüseyin seçkin hocaya giden oldu mu veya şuan tedavisi devam eden arkadaşlar var mı durumunuz nedir nasıl gidiyor ? tedavisini önerir misiniz??
Bende gidiyordum zafer hocada lökositi 0lamıştım 1.5 ay sonra geri yükseldi hüseyin hoca 4-5 buldu sonra 7-8 oldu hala ilaç yazmadı belirtilerim çok arttı şimdi zafer hocanın yanından çıktım 10-12 olmuş lökosit tekrar ilaç verdi döngüdeyiz bakalım