Yeni bi yol buldum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Mutsuz adam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Yeni bi yol buldum

Mesaj gönderen Mutsuz adam »

Bi yol buldum sizce mantıklı mı, görüş almak istiyorum kadir abi özellikle sizden. Doktorlarla paylaşmadım zor kabul edecekler büyük ihtimalle. 1.5 yıl önce cinsel ilişkiyle enfeksiyon kaptım. Orşit oldum. Tedavi oldum. O günden beri testis ağrısı sol bacak arka yüzü ve bazen perine ağrısı oluyor.Külotta şeffaf akıntı da hemen her gün çok az da olsa görüyorum. Ağrı oturunca yatınca belirgin. Masaj sonrası pcr ve kültür negatif bu arada. Diyorum ki ben her ağrı olduğu gün gideyim bana masaj yapılsın. Bu enflamasyona zarar mı verir. Yoksa kendi haline bırakıp vitamin spor yaşam tarzı değişikliği mi yapmalıyım. Nolur yardım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Yeni bi yol buldum

Mesaj gönderen kadir »

Mutsuz adam yazdı:Bi yol buldum sizce mantıklı mı, görüş almak istiyorum kadir abi özellikle sizden. Doktorlarla paylaşmadım zor kabul edecekler büyük ihtimalle. 1.5 yıl önce cinsel ilişkiyle enfeksiyon kaptım. Orşit oldum. Tedavi oldum. O günden beri testis ağrısı sol bacak arka yüzü ve bazen perine ağrısı oluyor.Külotta şeffaf akıntı da hemen her gün çok az da olsa görüyorum. Ağrı oturunca yatınca belirgin. Masaj sonrası pcr ve kültür negatif bu arada. Diyorum ki ben her ağrı olduğu gün gideyim bana masaj yapılsın. Bu enflamasyona zarar mı verir. Yoksa kendi haline bırakıp vitamin spor yaşam tarzı değişikliği mi yapmalıyım. Nolur yardım
Hergün masaj ağrıyı geçirir diye bir kaide yok yanlız. Hergun masaj yapmanizi onermem. Masaj iyi geliyorsa 15-20 günde bir yapılabilir.
Bu işlemide prostatı irrite edip sert masaj yapmayan işinin ehli bir doktor yapmalı. Enfeksiyon biobelirteçleriniz negatif ise
bu durumda inflamasyon tedavisine uygun bir yaşam tarzı ve beslenme diyetine girmenizi öneririm. Tahlillerinizin negatif olduğundan emin olmalisınız öncelikle.
Egzersiz,Yürüyüş,Fizyoterapi,Fitoterapi, vitamin ve mineral takviyeleri bu programın içinde olmalı.
Geçmiş olsun.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Yeni bi yol buldum

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

kadir yazdı:
Mutsuz adam yazdı:Bi yol buldum sizce mantıklı mı, görüş almak istiyorum kadir abi özellikle sizden. Doktorlarla paylaşmadım zor kabul edecekler büyük ihtimalle. 1.5 yıl önce cinsel ilişkiyle enfeksiyon kaptım. Orşit oldum. Tedavi oldum. O günden beri testis ağrısı sol bacak arka yüzü ve bazen perine ağrısı oluyor.Külotta şeffaf akıntı da hemen her gün çok az da olsa görüyorum. Ağrı oturunca yatınca belirgin. Masaj sonrası pcr ve kültür negatif bu arada. Diyorum ki ben her ağrı olduğu gün gideyim bana masaj yapılsın. Bu enflamasyona zarar mı verir. Yoksa kendi haline bırakıp vitamin spor yaşam tarzı değişikliği mi yapmalıyım. Nolur yardım
Hergün masaj ağrıyı geçirir diye bir kaide yok yanlız. Hergun masaj yapmanizi onermem. Masaj iyi geliyorsa 15-20 günde bir yapılabilir.
Bu işlemide prostatı irrite edip sert masaj yapmayan işinin ehli bir doktor yapmalı. Enfeksiyon biobelirteçleriniz negatif ise
bu durumda inflamasyon tedavisine uygun bir yaşam tarzı ve beslenme diyetine girmenizi öneririm. Tahlillerinizin negatif olduğundan emin olmalisınız öncelikle.
Egzersiz,Yürüyüş,Fizyoterapi,Fitoterapi, vitamin ve mineral takviyeleri bu programın içinde olmalı.
Geçmiş olsun.
Bana yapilan prostat masajlari sertti galiba. Her masaj sonrasi bir kac gun agri oluyordu. Ve o masjlardan sonra mast sonrasi agrilar basladi. Eskiden mast sonrasi agrilar olmuyordu.