Benim Prostatitin Başlangicini %90 Tespit Ettim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Benim Prostatitin Başlangicini %90 Tespit Ettim

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Arkadaslar benim hikayemde Pandemiden önce göz kapagimda mikrop kapmasi sonucu sisme olmustu. Hayatimda hic olmamisti daha önce. Kardesim su sekilde tespitte bulundu. "Bagisikligin dustugu icin olmustur"

Bir sure sonra bende agir anksiyeye stress durumlari oldu tasinmadan ötürü. Ve sonra hayatimda ilk kez Zona oldum.

Nedenine baktigimda. Bagisiklik sistemi zayifligi yaziyordu her yerde. Ama ben bagisiklik sistemimin neden dustugunu anlamiyordum

Arkasindan yanmali iseme ve prostatit basladi.

Demekki dusen bagisiklik sistemi ile prostattaki zararli organizma saldirisi Zona'da oldugu gibi güçlendi ve harekete gecti.

*Zona hali hazirda gecirilimis ve omurgaya yerlesik olan su cicegi virusunun uygun ortam bulunca guclenmesi ile ortaga cikiyor. Herpes virusu.

Benim bagisiklik sistemimi düşüren seyde o donem eminimki stres psikolojik gerginlik ve anksiyete idi. Belki antidepressan kullanmaya baslasam o dönem. Ne Zona ne Prostatit olmayacaktim.

Suan antidepresan kullaniyorum ve prostatit sikayetlerimi mesela bulanik isemeyi bile geciriyor.

Anti depresan kaygi bozuklugu stres bagisiklik sistemi ve prostatit arasinda alin size canli ornek.
Acilhasta
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Benim Prostatitin Başlangicini %90 Tespit Ettim

Mesaj gönderen Acilhasta »

Şu tam olarak şikayetleriniz nelerdir? Benim de ciltteki bir enfeksiyondan sonra başladı şikayetlerim.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Benim Prostatitin Başlangicini %90 Tespit Ettim

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Acilhasta yazdı:Şu tam olarak şikayetleriniz nelerdir? Benim de ciltteki bir enfeksiyondan sonra başladı şikayetlerim.
Isemede hafif yanma. Ejakulasyon sonrasi alt karin agrisi. Her ejakulasyon sonrasi isemede yanmada artis. Iseme debisi normal. Meni rengi sarı. 1 hafta sonra ejakulasyonda pompalama gucu ve zevk artiyor. Ama ancak 1 hafta beklersem. Dun mesela yaptim. Bugun hafiften prostatta sizi ve alt karin agrisi var.