ASHWAGANDHA VE ARI ÜRÜNLERİ KARIŞIMI ve KOMBO TAVSİYE

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Cakkidikenanos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

ASHWAGANDHA VE ARI ÜRÜNLERİ KARIŞIMI ve KOMBO TAVSİYE

Mesaj gönderen Cakkidikenanos »

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır ashwagandha kullanıyorum acı ve hissizlikleri azalttığını söyleyebilirim iltihabı azalttığı söyleniyor birtakım araştırmalarda. ayrıca yakı otu çayı ve balcıirfan 8li karışım diye bir ürün kullanıyorum içinde tüm arı ürünleri var ( arı sütü-bal-polen-propolis-ginseng-arı ekmeği-apilarnil-ginseng-kudret narı vs.) adam hepsini aynı kavanozda karıştırmadan yolluyor kesinlikle tavsiye ederim. ayrıca ligone kullanıyorum. 3yıldır her türlü ilaçları kürleri kullandım ama şuan en rahatlatan kombo bu kombo oldu bunlar sayesinde hiçbir zaman ereksiyon problemide yaşamadım. 1-ASHWAGANDA 2-LİGONE 3-ARI KARIŞIMI 4-YAKI OTU ÇAYI birde ekstra e vitamini kapsül - d3k2 damla - omega3 - hardline arginine fusion kullanıyorum.
Fenerbahçe34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: ASHWAGANDHA VE ARI ÜRÜNLERİ KARIŞIMI ve KOMBO TAVSİYE

Mesaj gönderen Fenerbahçe34 »

Sizdeki şikayetler nelerdir hocam birde onları yazarsanız iyi olur çünkü farklı farklı tipleri var
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Cakkidikenanos yazdı:Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır ashwagandha kullanıyorum acı ve hissizlikleri azalttığını söyleyebilirim iltihabı azalttığı söyleniyor birtakım araştırmalarda. ayrıca yakı otu çayı ve balcıirfan 8li karışım diye bir ürün kullanıyorum içinde tüm arı ürünleri var ( arı sütü-bal-polen-propolis-ginseng-arı ekmeği-apilarnil-ginseng-kudret narı vs.) adam hepsini aynı kavanozda karıştırmadan yolluyor kesinlikle tavsiye ederim. ayrıca ligone kullanıyorum. 3yıldır her türlü ilaçları kürleri kullandım ama şuan en rahatlatan kombo bu kombo oldu bunlar sayesinde hiçbir zaman ereksiyon problemide yaşamadım. 1-ASHWAGANDA 2-LİGONE 3-ARI KARIŞIMI 4-YAKI OTU ÇAYI birde ekstra e vitamini kapsül - d3k2 damla - omega3 - hardline arginine fusion kullanıyorum.
Kardesim ürünü iyi tanıtmişsında, hastalık hikayeni semptomlarini detaylı anlatmamışsın üstelik dün üye olmuşsun... acı ve hissizlikleri diye belirtmişsin. Kusura bakma ama böyle bir tanıtımı gerçekten bu hastalığı yaşayan bir kişi böyle yazmaz.
Cakkidikenanos
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Cakkidikenanos »

yok hayır tabiki tanıtım gibi bir derdim yok zaten marka da vermedim ashwagandha için. Diğer arı ürünleride doğal ve karıştırmadan yolladığı için o markayı önerdim. yine atomex atom şifa diye de arı karışım ürünü vesayre var onlarda iyi yönde etkiler göstermişti. Benim semptomlarım penis ucunda hissizlik yanma ve akıntı,ereksiyon durumlarında ise penis ucunda acı hissi ve doku hasarı acısı gibi birşey. 2020 yılında ilk olarak penis ucunda morarma meydana geldi ve bu yüzden doktora başvurdum yine hissizlik ve erekte olmadığı halde sert olma durumu vardı ve baya rahatsız edici bir durumdu. Doktor morarmanın önemsiz olduğunu ve prostatit kaynaklı penis ucunu tahrip ettiğini ve kendiliğinden 3-5 yıl içersinde tamamen geçeceğini lakin iz kalacağını söyledi. Uzun bir süre lifta - cipro - trental üçlüsünü kullandırdı ardından eswt lazer yaptı penis ucu tahribi için. Şuan yukarıda saydıklarım dışında birşey kullanmıyorum ve 3 yıl sonunda %50 bir iyileşme söz konusu. Halen idrarda,bazen boşalmalarda ve spor esnasında peniste garip bir acı oluşabiliyor. hissizlik %50 olarak devam ediyor. Bu ilk yazdıgım şeyler her geçen gün daha iyiye götürdüğünü düşünüyorum bir gün umarım eski sağlığımıza kavuşuruz teşekkürler