Hüsran

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
mertens
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Hüsran

Mesaj gönderen mertens »

Merhaba abiler dönüp dolaşip geleceğimiz yer burası . Tek dertleşecegimiz içimizi dökeceğimiz yer... Geçen gün iyi denilen bir üroloğa göründüm 23 yıl bu penisi taşımamış olsaydım adama hak verirdim. Perine makat bölgesinde bulunan ağrıdan dolgunluktan gerekse özellikle birkaç gündür artan idrar yolu yanmam olsun gerekse penisimdeki deri değişikliklerinden bahsediyorum koyulaşmisş pütürtülü hafif çatlaklar oluşmuş yoo gayet normal diyo geri çekilmesinden bahsediyorum. k.prostatit diyorum adamin bana dönüp dediği şey psikolojiktir. İdrar kültürü istedi tabikide temiz çıktı üreme olmadı ve daha da uğramadım yanına . Psikolojik olarak iyiym ama arkadaşların yavaştan evlenmesi benim sıkıntılarımı kimseye anlatamam can sıkıcı ve geçmiyor da . Tek ilerleme gösteren şey meni rengi eskiye göre sarılık ve jölemsi kısımda azalma oldu sanki.
Aslında sormak istediğim idrar yolu yanmam özellikle penis kökünden en çok da ucunda bunu yaşayıp çözen abilerim oldu mu ?
Zodiac

Re: Hüsran

Mesaj gönderen Zodiac »

Kardeşim sitedeki takviyeleri kullanıyor musun.kızılcık serbetinden fayda görenler var.bu hastalık malesef herkeste farklı farklı gördüğüm kadarıyla.
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

mertens yazdı:Merhaba abiler dönüp dolaşip geleceğimiz yer burası . Tek dertleşecegimiz içimizi dökeceğimiz yer... Geçen gün iyi denilen bir üroloğa göründüm 23 yıl bu penisi taşımamış olsaydım adama hak verirdim. Perine makat bölgesinde bulunan ağrıdan dolgunluktan gerekse özellikle birkaç gündür artan idrar yolu yanmam olsun gerekse penisimdeki deri değişikliklerinden bahsediyorum koyulaşmisş pütürtülü hafif çatlaklar oluşmuş yoo gayet normal diyo geri çekilmesinden bahsediyorum. k.prostatit diyorum adamin bana dönüp dediği şey psikolojiktir. İdrar kültürü istedi tabikide temiz çıktı üreme olmadı ve daha da uğramadım yanına . Psikolojik olarak iyiym ama arkadaşların yavaştan evlenmesi benim sıkıntılarımı kimseye anlatamam can sıkıcı ve geçmiyor da . Tek ilerleme gösteren şey meni rengi eskiye göre sarılık ve jölemsi kısımda azalma oldu sanki.
Aslında sormak istediğim idrar yolu yanmam özellikle penis kökünden en çok da ucunda bunu yaşayıp çözen abilerim oldu mu ?
Kardeşim geçmiş olsun benim yanmalarımı azaltan şeyler
Bol su 3 -4 lt arası
Sabahları aç karına 1 diş sarımsak yut bol suyla oturarak
Öğle yemeğinden 3 saat sonra kızılcık suyu 1 bardak
Pelvik taban egzersizleri
Şekeri %70 oranında kestim
Haftada 2 defa boşal fakat boşalırken sıkma kendini daha uzun sürsün diye ucunu bastırma yada yarıda kesme
İdrarın geldiğinde çok tutma ve oturarak yap
İç çamaşırını yüksek derecede yıka ve hergün değiştirmeye özen göster
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

Birde hergün 2 avuç 150-200 gr aç karnına kavrulmamış çiğ kabak çekirdeği tüket
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

Bromelain alfalipoikasit B12 aldığım takviyeler daha rahat idrar yapıyorum.tabi bol su içmek lazım.sicak suya her gün 15 dkka otur mutlaka.
mertens

Mesaj gönderen mertens »

Teşekkürler abiler takviyeleri almaya çalışıyorum ama sürdürmeyior insan ilkin B12 ve kabak çekirdeği düzenli alıyordum bırakmıştım daha . Kızılcık suyunu bende okumuştum ama bi türlü temin edemedim ya. Nerden aldınız acaba kendiniz mi yapiyosunuz
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Spermin koyu sarı gelmesi ve içindeki jölemsi parçalar tamamen geçmiyor gitmediğim doktor kalmadı neredeyse bosalırken tazik hiç yok hissiyat sıfır
Zodiac

Mesaj gönderen Zodiac »

Kızılcık ben kendim yapıyorum şekersiz saf içiyorum.ama onun bı mevsimi bana bı yakınım getirmisti
mertens

Mesaj gönderen mertens »

smm2804 yazdı:Spermin koyu sarı gelmesi ve içindeki jölemsi parçalar tamamen geçmiyor gitmediğim doktor kalmadı neredeyse bosalırken tazik hiç yok hissiyat sıfır
Aynen tamamen geçmiyor. Benim gözlemim o sarı parçalar biraz gittiğinde hissiyat biraz olsun geliyor. Bir ara hissiyatım eskiye dönmüştü iyidi ama şuan yine aynı.
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

Günlük yediklerinin listesini tut bence. Bir hafta boyunca, atlamadan yaz. Belki de beslenmen tetikliyordur.
Ghost

Mesaj gönderen Ghost »

mertens yazdı:
smm2804 yazdı:Spermin koyu sarı gelmesi ve içindeki jölemsi parçalar tamamen geçmiyor gitmediğim doktor kalmadı neredeyse bosalırken tazik hiç yok hissiyat sıfır
Aynen tamamen geçmiyor. Benim gözlemim o sarı parçalar biraz gittiğinde hissiyat biraz olsun geliyor. Bir ara hissiyatım eskiye dönmüştü iyidi ama şuan yine aynı.
Tamamen geçmiyorda kastınız nedir hastalık tamamen iyileşti fakat halen mi hissiyat yok
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Ghost yazdı:
mertens yazdı:
Tamamen geçmiyorda kastınız nedir hastalık tamamen iyileşti fakat halen mi hissiyat yok
Ac karna sarimsak yenmez. Haftada 2 kere bosalma. Haftada en fazla 1. Hatta daha uzun. Bosalmanin ardindan sikayetin artiyorsa demekki bosalma yaramiyor. Demektir. Yanma Prostatin ic yuzeyine idrar temas edince oluyor. Sen peniste hissediyorsun. Bol sivi idrarin yogunlugunu azaltiyor ondan yakmiyor. Inflamasyonun yok olmasi 2 seye bagli. Yormayacaksin. Uzerine habire oturmayacaksin. Habire strese girmeyeceksin. Habire mast yok. Usutme. Yavas yavas gecmesse antibiyotik. Antibiyotikle geçince. Gene uzuncaaaa bir süre yormayacaksin. Yorarsan gene ayni kisir dongu baslar.
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

Yani tek penis başı pantolona deyince olan gıcık his olmamış tı elle olmayan mastürbasyon yani yatağa sürt erek deneyim dedim bu kez bu semptom ortaya çıktı tuhaf
Fzt

Mesaj gönderen Fzt »

smm2804 yazdı: 26.06.2023 - 21:17 Spermin koyu sarı gelmesi ve içindeki jölemsi parçalar tamamen geçmiyor gitmediğim doktor kalmadı neredeyse bosalırken tazik hiç yok hissiyat sıfır
Sıkıntılarımız aynı hocam. Şuan ne durumdasınız?
mertens

Mesaj gönderen mertens »

Fzt yazdı: 23.09.2023 - 11:40
smm2804 yazdı: 26.06.2023 - 21:17 Spermin koyu sarı gelmesi ve içindeki jölemsi parçalar tamamen geçmiyor gitmediğim doktor kalmadı neredeyse bosalırken tazik hiç yok hissiyat sıfır
Sıkıntılarımız aynı hocam. Şuan ne durumdasınız?
Bende aynı değişiklik yok hacmi az ve parçacıklı tazik yok
muallim55

Mesaj gönderen muallim55 »

değerli kardeşlerim ben de yaklaşık 7-8 aydır penis başı hassasiyeti ile uğraşıyorum iç çamaşırıma değdiğinde canım yanıyor hatta 2 ay işe bile gidemedim biraz hafifledi fakat şimdi de makatta yanma ve yine penis başı hassasiyeti ile batmasıyla yanmasıyla mücadele veriyorum bulunduğum yerde lökosit sayan kimse yok. Kara kara düşünüyorum. eğer bir çaresini bulursam size haber veririm siz de bulursanız haber verin.
muallim55

Mesaj gönderen muallim55 »

mertens kardeşim penisteki renk değişikliklerini ve küçük çatlakları dert etme bunları zamanla geçiyor dermatoloji bana yalandan yere 3 ay krem kullandırttı hiçbir işe yaramadı krem kullanmayı bıraktım 3 ay sonra kendiliğinden geçti
mertens

Mesaj gönderen mertens »

muallim55 yazdı: 23.09.2023 - 18:34 mertens kardeşim penisteki renk değişikliklerini ve küçük çatlakları dert etme bunları zamanla geçiyor dermatoloji bana yalandan yere 3 ay krem kullandırttı hiçbir işe yaramadı krem kullanmayı bıraktım 3 ay sonra kendiliğinden geçti
Bilmiyorum abi ya bende kaç aydır zaten bırakmış vaziyetteyim ama gecmiyor. İlk Prostatit semptomlari sırasında ereksiyonda sıkıntı yoktu ve penis başının gereğinden daha fazla şişip çatladigini hissediyordum çünkü aciyodu o gün bugündür çeşitli ekzama kremi dermatite yönelik kremler kortikosteroid kremler nafile hiçbiri ne renk ne çatlakları ne de bazı yerlerinde olan hassasiyeti geçirebildi öylece bekliyorum. İnşallah zamanla biraz geçer.