Sınava gircem çok acil yardım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
emin3850
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Sınava gircem çok acil yardım

Mesaj gönderen emin3850 »

Abiler üniversite sınavına giricem 2 yıldır emek veriyorum bu yoldanzaten çok sıkıntıya uğrattı bh hastalık beni bide son 25 gün tekrar belirtiler arttı bacak içinde batma yanma karın altında ağrı oturamıyorum karın altıma giren ağrıdan ders çalışamadıkca daha çok stresmolup daha çok ağrıyor peniste geri çekilmede arttı dr gidemiyorum kronik prostatitten anlayan yok bu zamana kadar perhizlerler hayatımı devam ettiriyodum zaten tedavi olmamıştım varmıdır bunu enazından hafifletevilicek tavsiyeleriniz idrar yada sertleşmeyle ilgili bir problem yok tekmsıkıntı geri çekilme ve karın altımağrısı bacakta yanma batma şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Sınava gircem çok acil yardım

Mesaj gönderen apo. »

emin3850 yazdı:Abiler üniversite sınavına giricem 2 yıldır emek veriyorum bu yoldanzaten çok sıkıntıya uğrattı bh hastalık beni bide son 25 gün tekrar belirtiler arttı bacak içinde batma yanma karın altında ağrı oturamıyorum karın altıma giren ağrıdan ders çalışamadıkca daha çok stresmolup daha çok ağrıyor peniste geri çekilmede arttı dr gidemiyorum kronik prostatitten anlayan yok bu zamana kadar perhizlerler hayatımı devam ettiriyodum zaten tedavi olmamıştım varmıdır bunu enazından hafifletevilicek tavsiyeleriniz idrar yada sertleşmeyle ilgili bir problem yok tekmsıkıntı geri çekilme ve karın altımağrısı bacakta yanma batma şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim
Ödemeden kaynaklı agrilar bunlar pcr ve kültür baltir prostat sivisindan birde lökosit stabil olduktan sonra ödeme yönelik tedaviye döneriz geçmiş olsun
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

Sınav öncesi stres ve kaygı da tetiklemiş olabilir. Perhizin (unsuz-şekersiz) yanında belki hafif egzersizler de geçici olarak acıları dindirebilir. Ama en kısa sürede düzgün doktor bulup yukarıda denilen gerekli tetkikleri yaptırman önemli. Çok geçmiş olsun.
emin3850

apo. yazdı:
emin3850 yazdı:Abiler üniversite sınavına giricem 2 yıldır emek veriyorum bu yoldanzaten çok sıkıntıya uğrattı bh hastalık beni bide son 25 gün tekrar belirtiler arttı bacak içinde batma yanma karın altında ağrı oturamıyorum karın altıma giren ağrıdan ders çalışamadıkca daha çok stresmolup daha çok ağrıyor peniste geri çekilmede arttı dr gidemiyorum kronik prostatitten anlayan yok bu zamana kadar perhizlerler hayatımı devam ettiriyodum zaten tedavi olmamıştım varmıdır bunu enazından hafifletevilicek tavsiyeleriniz idrar yada sertleşmeyle ilgili bir problem yok tekmsıkıntı geri çekilme ve karın altımağrısı bacakta yanma batma şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim
Ödemeden kaynaklı agrilar bunlar pcr ve kültür baltir prostat sivisindan birde lökosit stabil olduktan sonra ödeme yönelik tedaviye döneriz geçmiş olsun
Teşekkür ederiö şu sınav derdini bi atlatıyım formu baştan sona okuyup bi tedaviye başlıcam. Birde bugün hamama gittim sıcak iyi gelir ter attırır ödem atarım diye dahada kötü oldum penis mamada neredeyse yok olcaktı içeri çekilmekten çıktım bende niye böyle oldu anlamadım
emin3850

apo. yazdı:
Birde abi mast la başlıyor bu belirtilerşn hepsi cinsel perhiz boyunca bir gram sorun yok öncedende böyle oluyordu ben 20 gün mast yapmıyordum geçiyordu belirtiler 30. Gün tutamıyordum başa sarıyordu bu seferde aynı oldu ama rüyalandığım zamanlar hiçbirşey olmuyor ve bu 20. Günle mast yaptığım zamana kadsr ben %95 iyi oluyorum hiçbir problem yaşamıyorum ama bir kez mast yapmam beni maffediyor buda artık iyice sinirimi bozdu tutulmuyorda abi valla 18 yaşındayıx anca bu kadsr oluyo proststıma masaj yapsam faydalı olabilirmi birde rüyalanmak nasıl hiçbir yan etki yapmıyorda masturbasyon maffediyor beni kayganlaştırıcı ile zorlamadan yapıyorum
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

emin3850 yazdı:
apo. yazdı:
Birde abi mast la başlıyor bu belirtilerşn hepsi cinsel perhiz boyunca bir gram sorun yok öncedende böyle oluyordu ben 20 gün mast yapmıyordum geçiyordu belirtiler 30. Gün tutamıyordum başa sarıyordu bu seferde aynı oldu ama rüyalandığım zamanlar hiçbirşey olmuyor ve bu 20. Günle mast yaptığım zamana kadsr ben %95 iyi oluyorum hiçbir problem yaşamıyorum ama bir kez mast yapmam beni maffediyor buda artık iyice sinirimi bozdu tutulmuyorda abi valla 18 yaşındayıx anca bu kadsr oluyo proststıma masaj yapsam faydalı olabilirmi birde rüyalanmak nasıl hiçbir yan etki yapmıyorda masturbasyon maffediyor beni kayganlaştırıcı ile zorlamadan yapıyorum
Kardesim Manuel bosalma irite ediyor zaten forumda bir çok kez zikredildi bu konu ruyalanma ise doğal bir şey olduğu için irite etmez sen testleri yaptir ona göre hareket edelim