Penil liken Seklerozis

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
muallim55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Penil liken Seklerozis

Mesaj gönderen muallim55 »

7 aydır kronik prostatitim diye almadığım tedavi gitmediğim doktor kalmadı en sonunda penis başında iki tane leke ortaya çıktı dermatoloji'ye gittim liken seleroz olsun olabilir dediler kremleri kullanmaya başladım kremlerden bir hafta sonra kabuklanmalar başladı şu an bu hastalıkla uğraşıp duruyorum semptomları 7 ay öncesinden yanma batma �ç çamaşırımı giyemeyecek kadar hassasiyetti, bunları söylediğimde kronik prostatit olduğunu düşündü bütün Doktorlar. likensekleros hakkında bilgisi olan varsa lütfen benimle paylaşsın genelde bayanlarda görünüyormuş ama bendeki de muhtemelen bu penis başında yanma batma hassasiyet penisin içerisinde iğne varmış hissi lütfen bu hastalıkla ilgili bir erkek biliyorsanız benimle paylaşın ne yapmış öğrenmek istiyorum Kadir abi senin de bilgin varsa mutlaka öğrenmek isterim
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Penil liken Seklerozis

Mesaj gönderen Speaky »

muallim55 yazdı:7 aydır kronik prostatitim diye almadığım tedavi gitmediğim doktor kalmadı en sonunda penis başında iki tane leke ortaya çıktı dermatoloji'ye gittim liken seleroz olsun olabilir dediler kremleri kullanmaya başladım kremlerden bir hafta sonra kabuklanmalar başladı şu an bu hastalıkla uğraşıp duruyorum semptomları 7 ay öncesinden yanma batma �ç çamaşırımı giyemeyecek kadar hassasiyetti, bunları söylediğimde kronik prostatit olduğunu düşündü bütün Doktorlar. likensekleros hakkında bilgisi olan varsa lütfen benimle paylaşsın genelde bayanlarda görünüyormuş ama bendeki de muhtemelen bu penis başında yanma batma hassasiyet penisin içerisinde iğne varmış hissi lütfen bu hastalıkla ilgili bir erkek biliyorsanız benimle paylaşın ne yapmış öğrenmek istiyorum Kadir abi senin de bilgin varsa mutlaka öğrenmek isterim
Penis başında leke yüzeysel Olarak sa yani ele gelen birşey değilse bakteri lekesi olabilir. Bende öyle oldu. Bakterinin cillte ki siyah veya kahverengi lekesi
muallim55
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen muallim55 »

ben de kabuklanma oluyor sende kabuklanma olmuş muydu kardeşim
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Speaky »

muallim55 yazdı:7 aydır kronik prostatitim diye almadığım tedavi gitmediğim doktor kalmadı en sonunda penis başında iki tane leke ortaya çıktı dermatoloji'ye gittim liken seleroz olsun olabilir dediler kremleri kullanmaya başladım kremlerden bir hafta sonra kabuklanmalar başladı şu an bu hastalıkla uğraşıp duruyorum semptomları 7 ay öncesinden yanma batma �ç çamaşırımı giyemeyecek kadar hassasiyetti, bunları söylediğimde kronik prostatit olduğunu düşündü bütün Doktorlar. likensekleros hakkında bilgisi olan varsa lütfen benimle paylaşsın genelde bayanlarda görünüyormuş ama bendeki de muhtemelen bu penis başında yanma batma hassasiyet penisin içerisinde iğne varmış hissi lütfen bu hastalıkla ilgili bir erkek biliyorsanız benimle paylaşın ne yapmış öğrenmek istiyorum Kadir abi senin de bilgin varsa mutlaka öğrenmek isterim
Yok kabuklanma olmadı bende