Sancım tuttu Antibiyotik yazmıyor kimse

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qwer123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Sancım tuttu Antibiyotik yazmıyor kimse

Mesaj gönderen qwer123 »

Selamlar ben kasım ayında tedavi için zafer oymana gitmiştim 3 aya iyileşirim belki demiştim rahatladım ama tam iyileşemedim memlekete dönmek zorunda kaldım istanbulda tanınalmıştık diyip birkaç kutu antibiyotik yazdırabildim ocaktan beri kış beni mahvetti ağrılarımı tetikledi şuan fena ağrım var idrar testim temiz çıkınca kimse antibiyotik yazmıyor Serkan bey aralık ayında yardım için birşey atmıştı ama istanbulda değilim şuan eczane soymak dışında antibiyotik nasıl alabilirim çok ağrım tuttu bu hafta antibiyotik yazan yok maalesef geçen aylarda özel hastahanede ürolojici ye istanbulda tanı aldığımı söyleyince zar zor 2 kutu tarivid aldım ama sonra idrar testi temiz çıkınca yazmıyor daha oda yetiştirmem gereken işler var şehir dışına çıkma imkanım yok şuan şehir içinde nasıl halledebilirim bu sorunu
qwer123

Re: Sancım tuttu Antibiyotik yazmıyor kimse

Mesaj gönderen qwer123 »

Ulan zararlıysa zararlı bi boka yaradığınız yok tek vasfınız elin yabancısının bulup ürettiği tedaviyi antibiyotiği yazmak onuda yazmıyorsunuz aq zararlıymış başka çözümün var mı yok başka tedavi önerin var mı yok varsada bi boka yaramıyor bu doktorlar kadar vasıfsız bi güruh daha yok lan sanane olum ben ağrılı yaşayacağıma kendime zarar veririm sanane başka çözümün yok gelmişsin yok zararlı bi boka yaramıyon elin yabancısının antibiyotiğini esirgeme bari sgkm da yok cebimden alacam sanane amk vasıfsızları size bu kadar maaş zammı verenin ben ***. Ulan tamam hasta çok çalışma saati çokda sonuç yok aq hasta geliyor boş dönüyor ne teşhis dopru ne tedavi var banane o zaman aq istediğin kadar hasta bak bi boka yaramadıktan sonra sabaha kadar hasta bak sanki tedavi ediyonuz.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

Ben bir sağlık çalışanı olarak söylüyorum uroloji doktorlar i çok saglam olsaydı bu ülkede akıntı olur olmaz hastane ye koşan bizlerde bu hastalık kronik bir hal almazdı normalde sonda basli başına kronik prostatit e sebep verebiliyorken adam akut dönemde ki bana penisten ilaç bastı hayatımız kaydı ben gruptaki ülkenin bel bağladığı birkaç doktor dışında diğerlerine hakkimu helal etmiyorum
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen apo. »

Kardesim prostat sivisindan kültür ve PCR baktir ki sonuca göre reçete edilsin yada lokosit odaklı tedavi alman gerekli ki anti yazılsın her hekim maalesef yazamiyor
qwer123

Mesaj gönderen qwer123 »

Yaşadığım şehirde kan testi yapıp salıyorlar idrar testi maksimum prostat sıvısı almayı bildiklerini hiç sanmıyorum bir keresinde makat musyenesi için o eskide kaldı iltihaplandırabilir tarzı birşey demişti hatta zafer hoca istanbulda neden sıvı almadı hiç anlamadım bir kere israrımda yoğun iltihap bakteri üremesi oldu gerisinde temiz çıktı