Prostatit-Glans Dermatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Loser

Prostatit-Glans Dermatit

Mesaj gönderen Loser »

Arkadaşlar lökosit odaklı prostatit tedavisi oldum ve lökositi sıfırladım şikayetler azalsada tam geçmiyor ancak içinden çıkamadığım durum prostatit ile beraber glans bölgesinde oluşan dermatit,glans derisi olağan şekilde iken bile kızarık ve çatlak,benzer bir durum yaşayan ya da konu ile ilgili bilgisi olan birileri var mı
Pablos

Re: Prostatit-Glans Dermatit

Mesaj gönderen Pablos »

Travazol krem iyi gelecektir dostum
Loser

Mesaj gönderen Loser »

Oluşan dermatit ,prostatit yapan mikrobun glansa bulaşması şeklinde oluşmuş olabilir mi acaba,çünkü başka ihtimal yok prostatit olmadan önce böyle bir durum yoktu
Pablos

Mesaj gönderen Pablos »

Sanmam dostum tabi doktor değilim , ama çözümü kolay çok takılacak bir konu değil ama ayrıca şunu da söyleyeyim antibiyotik yan etkisi olarak ciltte mantar oluşabilir buda bir olasılık yani penis başındakinin mantardan olma olasılığına var dediğim krem iyi gelecektir tabi doktor tavsiyesi ile kullan
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Loser yazdı:Arkadaşlar lökosit odaklı prostatit tedavisi oldum ve lökositi sıfırladım şikayetler azalsada tam geçmiyor ancak içinden çıkamadığım durum prostatit ile beraber glans bölgesinde oluşan dermatit,glans derisi olağan şekilde iken bile kızarık ve çatlak,benzer bir durum yaşayan ya da konu ile ilgili bilgisi olan birileri var mı
Bazı genital patojenler ciltte kızariklik yada leke seklinde lezyon olusumu yapabiliyor. Cilt uzerinden kazıntı alıp kültüre verin. Ona göre tedavinizi olun.
umutcan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen umutcan »

Loser yazdı:Arkadaşlar lökosit odaklı prostatit tedavisi oldum ve lökositi sıfırladım şikayetler azalsada tam geçmiyor ancak içinden çıkamadığım durum prostatit ile beraber glans bölgesinde oluşan dermatit,glans derisi olağan şekilde iken bile kızarık ve çatlak,benzer bir durum yaşayan ya da konu ile ilgili bilgisi olan birileri var mı
Bende de aynı durum var dostum prostatit tedavisi oldum iyiyim şuan bu durum sonradan oluştu hala var
mertens
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen mertens »

Şuan nasılsın abi bendede gram ilerleme olmuyo aynı tarif ettiğin gibi deri kızarık çatlak acıyor.
Antalyalı07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Antalyalı07 »

Bende de aynı durum var doktoruma gösterdim. Glansa giden sinirler prostata yakın geçiyor inflamasyon durumunda baskıdan etkileniyor olabilir dedi ne kadar doğru ne kadar bilimsel bilmiyorum.
muallim55

Mesaj gönderen muallim55 »

bende de clans üzerinde iki tane leke oluşmuştu dermatoloji profesörüne gittim liken sekleroz diye bir rahatsızlıktan bahsetti ama kesin tanım budur demedi döküntü alınıp tahlil yapılması gerekir dedi şimdi kara kara düşünüyorum prostatit miyim yoksa liken seklerozmiyum çünkü benim tek derdim penis başında yanma batma e iç çamaşırımı giyemeyecek kadar hassasiyet tedavisi için de profesör bana advantan Krem verdi şu an kullanıyorum sonuçtan haberdar ederim.
muallim55

benim gibi penis başı hassasiyeti yaşayıp iç çamaşırını giyemeyen yürüyemeyen var mı arkadaşlar
hastaman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen hastaman »

senin kadar değil ama şikayetlerimiz aynı gibi ben 2 dermatolog 1 uruloga çıktım lezyon için biri parça alalım biri o bende de var biri o dikiş derisi dedi tıp camiamız da bayağı tutarlı maşallah istesek kültür verebiliyozmu acaba devlette prostatit derken çift hastalık çıktı başımıza
muallim55

işimizi devlet hastanelerine kaldıysa yandık yanmadan batmadan geberdiğim esnada devlet Hastanesi'nin iki doktoru da sende prostatit yok dedi daha ne söyleyeyim
mertens

Mesaj gönderen mertens »

Abilerim hep umut ediyoruz hani dermatit denince sevindim bari bu tanı olursa en azından ciltlik problem çözülür diğer sorunlara yoğunlaşırız yook nerde kremlerle de çözülmüyor bayadir kullanıyorum. Demek tamamıyla prostatit ile alakalı