Acaba iyileştim de nüks mü etti ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Pab10
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Acaba iyileştim de nüks mü etti ?

Mesaj gönderen Pab10 »

Ben 9 ay önce kadar yakalandım bu rahatsızlığa.
Bir kaç ay doktor doktor gezdim Cipro kullandım 7 kutu, semptomlar hafifledi doktorlar da ilgilenmeyince bıraktım sonra oluruna.
Kafaya hiç takmadım, bazen günlerce aklıma bile gelmiyordu.
Yanma ve arada bir hafta kadar süren sık idrara çıkma vardı bende
Son 3-4 ay arada hafif yanmanın dışında bi problem yoktu.
Birgün stadyuma maça gittim, sağlam üşüdüm sonra ince ince idrar hassasiyeti başladı.
İyi olduğum dönemde de hergün yeşil çay ve sabah akşam propolis tükettim, iki üç günde bir de quarcetin içiyordum.
En son yine bi bacaklar falan üşüdü idrar sorunu geçmişti yine başladı.
Şuan kafaya da çok takıyorum onun da etkisi vardır.
Benim öngörüm bi hastalığın %49 u mental %51 fiziksel.
Kafa olarak sağlam kalabildiğimiz dönemde her şey farklı oluyor.
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Acaba iyileştim de nüks mü etti ?

Mesaj gönderen Turkick »

Bu son aylarda diyetinizde bir değişiklik oldu mu? Unlu ve şekerli mamullerin tüketiminde artış gibi. Ayrıca, oturma süreniz arttı mı veya yüksek miydi? Son olarak, düzenli olarak boşaltma yapıyor musunuz?

Nüks derken, durumunuz tam olarak nasıl? Geriye çekilme, mesane bölgesinde kestane hissi ve yanma var mı? Ereksiyon sorunu oluyor mu? Sulu ve topaklı meni gelmekte mi?
Pab10
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Acaba iyileştim de nüks mü etti ?

Mesaj gönderen Pab10 »

Turkick yazdı:Bu son aylarda diyetinizde bir değişiklik oldu mu? Unlu ve şekerli mamullerin tüketiminde artış gibi. Ayrıca, oturma süreniz arttı mı veya yüksek miydi? Son olarak, düzenli olarak boşaltma yapıyor musunuz?

Nüks derken, durumunuz tam olarak nasıl? Geriye çekilme, mesane bölgesinde kestane hissi ve yanma var mı? Ereksiyon sorunu oluyor mu? Sulu ve topaklı meni gelmekte mi?
Diyet yapmadım o dönemde hiçbir şey ayırmadım hatta haftada iki gün de alkol aldım.
Bira da tükettim. Oturma sürem fazla haftada iki defa ilişki evliyim.
İdrara sıkışıklık, idrar hissi var arada da bir dane sıkıştırıyor ama gelip gidiyor. Arada da testislerde yanma oluyor.Ereksiyon sorunu yaşamadım menimde de farklılık yok.
Kns bakterisi türedi bende.