İyileşiyordum, nüks etti. Semptomlarım ve aklımdaki sorular.

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İyileşiyordum, nüks etti. Semptomlarım ve aklımdaki sorular.

Mesaj gönderen Soğukayak »

Bence Zafer e ısrar et külturde baksın. Dünya para ikiside cok pahalı zaten. Bence prostatitsin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Shadow yazdı:Arkadaşlar bir sorum olacak, özellikle Kadir Bey'e.

Bu gün Halil Hocaya göründüm, sıvı aldırmak için, babacan bir adam. Prostat sıvım bu defa idrar kanalından dışarı akmadı. Keşke biraz daha deponun dolmasını bekleyip gitseymişim. Mastürbasyon ile sperm örneği de olur dedi ama o moralle yapamadım, ancak denerken üretramda prostat sıvısı baya birikti, bu sıvı da iki tane uzun pamuklu çubuk penisten içeri sokularak biri kültür için biri de klamidya için alındı.

Bu örnekler kültür için yeterli olur mu sizce, yoksa bir daha vermem şart mıdır? Zaten kontrole çağırdı haftaya duruma göre konuşacağız ama ön bilgi dahiliyetinde sormak istiyorum, bir dahakine de benzer durum oluşursa diye.
Evet yeterli olur kardesim.
arda87
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen arda87 »

destek olrak bromelain-Quersetin-alfa lipoik asit-craanbery-kefir-kuşburnu çayı tavsiye ederim. bunlar aynı zamanda genel sağlık içinde yararlı.
Turkick
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen Turkick »

Çok geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda iyileşirsiniz. Takip edeceğim başlığınızı.
rmzigrll
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen rmzigrll »

Shadow yazdı:Sağol kardeşim. İyileşirsem büyük ders çıkarmam gereken bir hastalık oldu.
Takip ediyorum hocam gelişmelerinizi sizi En doğru şekilde ilerleyen biri olarak görüyorum bilgilendirin gene bizi rabbim hepimize acil şifalar versin Ramazan ayının hürmetine