Yardım

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Godloki
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Yardım

Mesaj gönderen Godloki »

Prostatit rahatsizligindan sonra bosalma esnasinda sperm 10 gun bosalmadan beklesemde az ve fışkırmadan çıkıyordu. Son 2-3 haftadır oyle bir fıskiriyorki butun orgazim asamasi fiskirarak devam ediyor ve daha bosalma sirasinda gelen sivi miktari artmis durumda bu neyin nesi bilen biri yardim etsin hastalik ilerliyor mu yada cikan sivi ödem falan mi kafam karisti yardimci olursaniz cok minnettar olurum herkese gecmis olsun.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Yardım

Mesaj gönderen apo. »

Godloki yazdı:Prostatit rahatsizligindan sonra bosalma esnasinda sperm 10 gun bosalmadan beklesemde az ve fışkırmadan çıkıyordu. Son 2-3 haftadır oyle bir fıskiriyorki butun orgazim asamasi fiskirarak devam ediyor ve daha bosalma sirasinda gelen sivi miktari artmis durumda bu neyin nesi bilen biri yardim etsin hastalik ilerliyor mu yada cikan sivi ödem falan mi kafam karisti yardimci olursaniz cok minnettar olurum herkese gecmis olsun.
Burda korkulacak bir durum yok kardeşim mekanizma iyi çalışıyor demektir
Godloki

Mesaj gönderen Godloki »

apo. yazdı:
Godloki yazdı:Prostatit rahatsizligindan sonra bosalma esnasinda sperm 10 gun bosalmadan beklesemde az ve fışkırmadan çıkıyordu. Son 2-3 haftadır oyle bir fıskiriyorki butun orgazim asamasi fiskirarak devam ediyor ve daha bosalma sirasinda gelen sivi miktari artmis durumda bu neyin nesi bilen biri yardim etsin hastalik ilerliyor mu yada cikan sivi ödem falan mi kafam karisti yardimci olursaniz cok minnettar olurum herkese gecmis olsun.
Burda korkulacak bir durum yok kardeşim mekanizma iyi çalışıyor demektir
Hastalık oncesinde de boyle fiskirma yoktu cok fazla suan bi de orgazm hissi gelmeden kasılma baslamadan sperm cikiyor tutamiyorum normal bir durum mu nasil bir surecteyim anlamakta gucluk cekiyorum ne enterasan bi hastalikmis bu hissiyat henuz gelmedi birde.
qaz1325qaz

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

İnsanı korkutuyor bu farklı durumlar. Ama paniklik birsey yok.