Agrilari baskilamak ve sabah ereksiyonu icin takviye

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
Fatih86
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Agrilari baskilamak ve sabah ereksiyonu icin takviye

Mesaj gönderen Fatih86 »

Aktarda yaptirdigim bal propolis ari sutu polen ve zencefil karisimi,sabah ereksiyonlarina cok iyi geliyor,bunlari kullaninca spermde cogalma ve agrili bosalma sorunu azaldi.ozellikle 1-2 ay kullanimindan sonra gecenin buyuk bir bolumunde ereksiyon halinde kalinabiliniyor
Corek otuda gun icinde kullanilirsa daha faydali olabilir,kesin tedavi saglamaz ama biraz da olsa rahatlatiyor ;)
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
muharremmer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2006

Re: Agrilari baskilamak ve sabah ereksiyonu icin takviye

Mesaj gönderen muharremmer »

Fatih86 yazdı:Aktarda yaptirdigim bal propolis ari sutu polen ve zencefil karisimi,sabah ereksiyonlarina cok iyi geliyor,bunlari kullaninca spermde cogalma ve agrili bosalma sorunu azaldi.ozellikle 1-2 ay kullanimindan sonra gecenin buyuk bir bolumunde ereksiyon halinde kalinabiliniyor
Corek otuda gun icinde kullanilirsa daha faydali olabilir,kesin tedavi saglamaz ama biraz da olsa rahatlatiyor ;)
HOCAM BENİM SERTLEŞME SORUNUM YOK İSTEK SORUNUDA YOK.

GECE SABAH EREKSİYONUNDAN KASTINIZ PENİSİN SERTLEŞMESİ Mİ SADECE.

BENİM SIKINTI SERTLEŞİYOR. AMA GECE PENİSİN SERİ ŞEKİLDE MENİ ATIM HAREKETİ OLMUYOR.

ÇÜNKÜ SERTLEŞMEYLE BİRLİKTE İDRAR HİSSİDE DUYUYORUM.

GECE İDRARA KALKTIĞIMDA PENİS SERTLEŞMİŞ OLUYOR. AMA AYNI ANDA İDRAR HİSSİDE DUYDUĞUM İÇİN WC'YE GİDİYORUM.

YANİ NORMALDE OLMASI GEREKEN RÜYALANMA İLE BOŞALMA AMA OLMUYOR.

YANİ MECBUREN MASTURMASYON YAPMAK ZORUNDA KALIYORUM. 7 YIL OLDU ÇÖZEMEDİM.

DAHA ÖNCE HİKAYEMİ UZUN UZADIYA YAZMIŞTIM TEKRAR YAZMIYİM. SADECE ŞUNU BELİRTEYİM.

(2008'DE SİSTOSKOBİ OLDUM. DOKTORUM-PROFTU YAPAN- AĞRILI MESANE SENDROMU TEŞHİSİ KOYMUŞTU.)