Balıkesir Aktar Baharat

Şifalı bitkiler, karışımlar, kürler vb.
muzdarip

Balıkesir Aktar Baharat

Mesaj gönderen muzdarip »

Merhaba. Facebook da başlıktaki aktarın gönderileri sürekli önüme düşüyor. Ürünleri arasında prostat macunu var. Yorumları okuyorum. Genelde olumlu yorumlar var. Tel adres hepsini paylaşıyor fiyatı gizlemiyor. Bu bakımdan bana güven verdi. Bu forumdan deneyip kullanan var mı? Faydasını gördü mü?
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Balıkesir Aktar Baharat

Mesaj gönderen apo. »

muzdarip yazdı:Merhaba. Facebook da başlıktaki aktarın gönderileri sürekli önüme düşüyor. Ürünleri arasında prostat macunu var. Yorumları okuyorum. Genelde olumlu yorumlar var. Tel adres hepsini paylaşıyor fiyatı gizlemiyor. Bu bakımdan bana güven verdi. Bu forumdan deneyip kullanan var mı? Faydasını gördü mü?
Geçmiş olsun kardeşim otla çöple bu us tedavi edilmiyor malasef
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Soğukayak »

muzdarip yazdı:Merhaba. Facebook da başlıktaki aktarın gönderileri sürekli önüme düşüyor. Ürünleri arasında prostat macunu var. Yorumları okuyorum. Genelde olumlu yorumlar var. Tel adres hepsini paylaşıyor fiyatı gizlemiyor. Bu bakımdan bana güven verdi. Bu forumdan deneyip kullanan var mı? Faydasını gördü mü?
Forumda Bardo ve Serkan abi Balıkesir li. Onlar yerinde inceleyebilir aslinda.
muzdarip

Mesaj gönderen muzdarip »

Arkadaşlar söylemeyi unutmuşum prostat büyümesi var bense prostatit yok. Prostat büyümesi için soruyorum ben.