İstanbulda yardimci olucak arkadas

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

İstanbulda yardimci olucak arkadas

Mesaj gönderen techian »

Nisan in ilk haftasi önce eskisehir sonra istanbula zafer hocaya gitmeyi dusunuyorum 1 gun arayla prostat tan sivi cikar mi İstanbulda bana yardimci olabilecek bir arkadas var mi geldigim gun Zafer hocanin yerini bulmamda yardimci olsa
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: İstanbulda yardimci olucak arkadas

Mesaj gönderen Soğukayak »

Bence birine gitsen yeter. Zafer hocaya gidersen kültür isterim diye rica et.
techian

Mesaj gönderen techian »

CanÖzdilek yazdı:Bence birine gitsen yeter. Zafer hocaya gidersen kültür isterim diye rica et.
Hüseyin hoca yi düşünüyorum ilk hocam Istanbul un da yer bulmak kolay değil hüseyin hoca.lokosit bakıyor mu bilgin var mi
Soğukayak

techian yazdı:
CanÖzdilek yazdı:Bence birine gitsen yeter. Zafer hocaya gidersen kültür isterim diye rica et.
Hüseyin hoca yi düşünüyorum ilk hocam Istanbul un da yer bulmak kolay değil hüseyin hoca.lokosit bakıyor mu bilgin var mi
Hüseyin hoca lökosit bakıyor. Zafer hocaya İzmirden gidiyordum. Google maps a medicana bahceli evler yazıp toplu tasımayı işaretliyorsun. Bir istanbul kart al. Telefonun bineceğin durağı binecegin otobüs numaranı aktarmada ineceğin durağı tekrar binecegin yeri gösteriyor. Önüne kadar gidersin hastanenin. Ben bıraktım Zafer hocayı. 2000 sadece muayene ücreti tutuyor. Alacağın 5 genta klindan bitreal. Yada 3 dezefin tavanik yanıma ligone , vemax. Deymez onca yola onca paraya. Sen sağlıkcısın orda masaj yaptırırsın yada yaparsın masaj sonrası idrar tahlili ver varsa lökosit yazdır bunları kullan işte.
Soğukayak

techian yazdı:
Bunun dokuhasarı var, infilamasyonu var, otoimmun tepkisi var,kas spazmı, sinir tahribatı var. Daha dünya hastalığin nedenini bulamamış. Forumda gecen doktorlar sadece bakteriyel prostatitle baş edebilirler. Bakteriyel prostatit vakkaların yüzde 5 ini oluşturduğu söyleniyor. Tüm prostatitler bakteriyeldir görüşüne ben katılmıyorum.
techian

Mesaj gönderen techian »

CanÖzdilek yazdı:
techian yazdı:
Bunun dokuhasarı var, infilamasyonu var, otoimmun tepkisi var,kas spazmı, sinir tahribatı var. Daha dünya hastalığin nedenini bulamamış. Forumda gecen doktorlar sadece bakteriyel prostatitle baş edebilirler. Bakteriyel prostatit vakkaların yüzde 5 ini oluşturduğu söyleniyor. Tüm prostatitler bakteriyeldir görüşüne ben katılmıyorum.
mesaja yazdık hocam bakarmısınız
alexandro1104
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen alexandro1104 »

techian yazdı:Nisan in ilk haftasi önce eskisehir sonra istanbula zafer hocaya gitmeyi dusunuyorum 1 gun arayla prostat tan sivi cikar mi İstanbulda bana yardimci olabilecek bir arkadas var mi geldigim gun Zafer hocanin yerini bulmamda yardimci olsa
Marmaray 'a herhangi bir duraktan bin. Bakırköy'de in. İndiğin yerde Bakırköy cumhuriyet meydanı var, oraya git de ki haznedar Medicana 'ya gidicem hangi minibüse binmeliyim, gösterirler. Bi beş dk yukarı yürüyüp bineceksin onbes dk sürüyor yol. Dönüşte de hastahanenin önünden minibüse bin binerken Bakırköy marmaray'a gidiyo mu diye sor yabancı olduğunu Marmaray'a geldiğinde söylemesini rica et.