Herhangi bir ilişkiye girmeden Prostatit Olan Varmı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
hastaadam123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Re: Herhangi bir ilişkiye girmeden Prostatit Olan Varmı

Mesaj gönderen hastaadam123 »

4 sene olmus iyilesen yoq mu bendede bu halti yaptim Sonraki sabah bir uyandim idrar zayif cikiyor
kartallihk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kartallihk »

Ben varım. Şüpheli ilişkim olmadı ama aşırı yoğun stresli günlerim oldu. Beni prostatit eden şey stres buna eminim.
Ccc05
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Ccc05 »

kartallihk yazdı:Ben varım. Şüpheli ilişkim olmadı ama aşırı yoğun stresli günlerim oldu. Beni prostatit eden şey stres buna eminim.
Benimde stres dinlenememe ve enfiksiyonlu yerde bulunma mezbahane de çalışıyordum gece gündüz çalıştırdılar hastalıklı hayvan kesiyolardı zaten çok kötü etti beni
Uğur
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen Uğur »

Bende de üşütme kaynaklı oldu sanırım. 15 16 yaşlarında başladı. Futbol oynadıktan sonra terli terli taşa otururdum. Eskiler derdi soğuk taşa oturma diye. Dinlemedik...
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen BruceLee »

tarik34 yazdı:Öyle düşünüyorum ki tam sağlıklı prostata kavuşmamız için ya prostat üzerine tıbbı gelişmiş bir ülkeye gidip sağlam bir tedavi görmemiz gerekiyor ya da
sil baştan yeniden bir yaşama başlamamız gerekiyor, nasıl mı?
Baştan aşağı yaşamımızı bu hastalığın olumluluğuna göre kurgulamalıyız; iyi gözlemlemeliyiz bu hastalığa dokunan hiçbir eylemi yapmamalıyız, tetikleyen her yiyecek ve içeceklerden, sigaradan uzak durmalıyız, bir yaşam düzenli egzersiz yapmalıyız, yüzmeliyiz, prostatın hoşlandığı yiyecek ve içecekleri bir yaşam boyu tüketmeliyiz, düşüncemizi bu hastalıktan uzaklaştırıp başka alanlara yoğunlaştırmalıyız, düşünmemeye çalışmalıyız, mutlu olmaya çalışmalıyız, böyle bir hastalığımız yok gibi ilişki ve yaşam yaşamalıyız...Mücadeleyi bırakmamalıyız.
Adamsın Tarık
heisenberg

Mesaj gönderen heisenberg »

BruceLee yazdı:
tarik34 yazdı:Öyle düşünüyorum ki tam sağlıklı prostata kavuşmamız için ya prostat üzerine tıbbı gelişmiş bir ülkeye gidip sağlam bir tedavi görmemiz gerekiyor ya da
sil baştan yeniden bir yaşama başlamamız gerekiyor, nasıl mı?
Baştan aşağı yaşamımızı bu hastalığın olumluluğuna göre kurgulamalıyız; iyi gözlemlemeliyiz bu hastalığa dokunan hiçbir eylemi yapmamalıyız, tetikleyen her yiyecek ve içeceklerden, sigaradan uzak durmalıyız, bir yaşam düzenli egzersiz yapmalıyız, yüzmeliyiz, prostatın hoşlandığı yiyecek ve içecekleri bir yaşam boyu tüketmeliyiz, düşüncemizi bu hastalıktan uzaklaştırıp başka alanlara yoğunlaştırmalıyız, düşünmemeye çalışmalıyız, mutlu olmaya çalışmalıyız, böyle bir hastalığımız yok gibi ilişki ve yaşam yaşamalıyız...Mücadeleyi bırakmamalıyız.
Adamsın Tarık

Öyle bir ülke olduğunu düşünmüyorum. Ben ingiltere’deyim burası çok daha kötü siz hiç değilse parasıyla olsa dahi doktor görebiliyorsunuz burda oda yok kanser olana kadar bakmıyorlar kanser olursan ancak o zman tedavi var.