Posterior Tibial Sinir Stimülasyonu (PTNS)

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
jamiryo

Posterior Tibial Sinir Stimülasyonu (PTNS)

Mesaj gönderen jamiryo »

Forumda bu tedaviyi olan varmı. Sürekli işeme hissine zor idrar yapmaya pelvik yanmalara iyi geldiği söyleniyor.
scream1717

Re: Posterior Tibial Sinir Stimülasyonu (PTNS)

Mesaj gönderen scream1717 »

Ben denedim idrar sıkıntım yoktu doktor ağrılar için tavsiye etti bir işe yaramadı
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

scream1717 yazdı:Ben denedim idrar sıkıntım yoktu doktor ağrılar için tavsiye etti bir işe yaramadı
hadi ya umudum kırıldı şimdi. pubmed te birkaç araştırmaya göz gezdirmiştim aşırı aktif mesaneye, disfonksiyonel işemeye iyi gelebilir diye. Eğer fiyatı uygunsa ben bu tedaviyi deneyebilirim belki. Hocam siz ne kadara nerde yaptırmıştınız bu tedaviyi?
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

jamiryo yazdı:
scream1717 yazdı:Ben denedim idrar sıkıntım yoktu doktor ağrılar için tavsiye etti bir işe yaramadı
hadi ya umudum kırıldı şimdi. pubmed te birkaç araştırmaya göz gezdirmiştim aşırı aktif mesaneye, disfonksiyonel işemeye iyi gelebilir diye. Eğer fiyatı uygunsa ben bu tedaviyi deneyebilirim belki. Hocam siz ne kadara nerde yaptırmıştınız bu tedaviyi?
Doktorum zatrm bana söylediği şuydu. Bu tedavi aslında sık idrar ve mesane sorunları için daha çok. Ama senide rahatlatabişir demişti. Yani senin semptomlara iyi gelebilir. Çanakkale de üni hastanesinde bir doktor yaptı özel muayenenesinde ekstra para almadı sadece muayene ücreti aldı sagolsun 4 seans yaptı. 5 Günde bir sadece 250 TL aldı her gidişte.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

İstanbul’da bu işlemi yapan hastane sağlık merkezi varmı. Acıbadem Atakent hastanesinde yapıyorlar ama biraz tuzlu olucak galiba.
rüyam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen rüyam »

arkadaşlar merhaba üç yıllık kronik prostatitim iki kere atlattım sonra tekrar nüksetti başta makat arasında ağrıyla bşaladı yaklaşık 3 ay sürdü sonra bir gün büyük abdesten çıktıktan sonra 10 15 saniye sonra oturunca penis içinde yanma başladı ve daha sonra sık idrar idrarda yanma yaptıktan sonra idrar var hissi oluştu. daha sonra cüneyt hocaya prostat majı yaptırdım ama şimdi dahada kötü oldum artık oturduğum zaman yanma daha çok artıyo. tavsiyeniz nedir.
James

Mesaj gönderen James »

rüyam yazdı:arkadaşlar merhaba üç yıllık kronik prostatitim iki kere atlattım sonra tekrar nüksetti başta makat arasında ağrıyla bşaladı yaklaşık 3 ay sürdü sonra bir gün büyük abdesten çıktıktan sonra 10 15 saniye sonra oturunca penis içinde yanma başladı ve daha sonra sık idrar idrarda yanma yaptıktan sonra idrar var hissi oluştu. daha sonra cüneyt hocaya prostat majı yaptırdım ama şimdi dahada kötü oldum artık oturduğum zaman yanma daha çok artıyo. tavsiyeniz nedir.
Bu Cüneyt herkesin başınq bela oldu gitti
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

rüyam yazdı:arkadaşlar merhaba üç yıllık kronik prostatitim iki kere atlattım sonra tekrar nüksetti başta makat arasında ağrıyla bşaladı yaklaşık 3 ay sürdü sonra bir gün büyük abdesten çıktıktan sonra 10 15 saniye sonra oturunca penis içinde yanma başladı ve daha sonra sık idrar idrarda yanma yaptıktan sonra idrar var hissi oluştu. daha sonra cüneyt hocaya prostat majı yaptırdım ama şimdi dahada kötü oldum artık oturduğum zaman yanma daha çok artıyo. tavsiyeniz nedir.
Geçmiş olsun kardeşim

Enfeksiyon ve bakteriyel bulgun var mı?

Cüneytleri geç. Bir şey anlamaz onlar.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Bu tedaviyi isteyen tens cihazı alıp evde uygulayabilir. Ayarları dalga boyu continous frekans 10 amplitude ise 200 şeklinde oluyor. İnternette biraz araştırınca çıkıyor zaten bu bilgiler
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

jamiryo yazdı:Bu tedaviyi isteyen tens cihazı alıp evde uygulayabilir. Ayarları dalga boyu continous frekans 10 amplitude ise 200 şeklinde oluyor. İnternette biraz araştırınca çıkıyor zaten bu bilgiler
Bu tedaviyi isteyen tens cihazı alıp evde uygulayabilir. Ayarları dalga şekli continous frekans 10 pulse width 200 amplitude ise dayanabileceğimiz seviyeye getiriyoruz İnternette biraz araştırınca çıkıyor zaten bu bilgiler