FORUM KAPATMA OYLAMASIDIR!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: FORUM KAPATMA OYLAMASIDIR!

Mesaj gönderen Turgutk »

qaz1325qaz yazdı:Masajla tamamen iyilesicem mi emin değilim. Bilmiyorum. Sık idrara gitme durumu sanki hala biraz var. İşeme sanki daha tam eski gücünde değil. Bunlada neden olan Hala Prostatimin hacim olarak büyük oluşu mu bilmiyorum

Prostatını ölçtürdün mü?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

qaz1325qaz yazdı:
Valeri yazdı:
qaz1325qaz yazdı:Forumda su doktor bu doktor şarlatan para için yapıyorlar gibi. Boş boş saldırgan Konu başlıkları actirtmayin. Actirirsaniz tabii dava ederler.

1 insan masajdan yarar görmedi diye başka insanlar da görmüyor diye birşey yok!

Ben yarar gördüm ve görüyorum.
Ayrıca arkadaş burada haklı.Ben hastalığımı devamlı masaj sayesinde atlattım. Doktorlar bu forumdan haberdar ve gittiğim doktor kendisi hakkında forumda sürekli kötüleme yapıldığından bahsetti. Durum böyle olunca mahkeme yoluyla forum kapatılabilir. Eleştirilerinizi düzgün üslupla yapmanız önemli, kimseyi zan altında bırakmayın.
Tabii canım. Adam yazıyor. Su doktor ve avaneleri. Cambazlar. Tiyatro oynuyorlarmis. Ful oyunmuş. Adam öyle bir anlatıyor ki sanırsın muayenehane de sahte adamların diplomaları sahte.

Yok öyle birşey. Prostat masaji internette heryerde ismi cismi etkisi varolan birşey.

Sana yaramadı diye, "Ooo bu adamlar düzen kurmuş. Bunlar şarlatan"

Böyle yaklasim olmaz.

Al ben burda kanitim arkadaş.

1 ve 2 VE 3. masajDAN sonra işemem VE sık idrar düzeldi.
4. Masajdan sonra Prostat ful kasılmaya ve ful zevk alma oldu ilk kez.
5. Masajdan sonra gerileme oldu. Moralim bozuldu. Devam etmiyecektim.
6. Masajdan sonra yavaş yavaş ( Kadir abinin mastürbasyon 1, 2 gün ara verip irite Prostatı dinlendir tavsiyesi) ile resmen eskisi gibi ful kasılıyor prostat. Ve meni akışkan geliyor. Eskisi gibi.

İnşallah geriye gitmez süreç.

Ve bana masaj yapan o genç arkadaşın ben duzembaz falan olduğunu düşünmüyorum. Çok iyi bir arkadaş.

Ha masaj çok pahalı. 2 dakkada şu kadar para alıyorlar dersen. Abicim İstanbul bir muayene özelde bu fiyatlar artık yapacak birşey yok. Ucuza bulacaksın daha ucuzuna gideceksin varsa. Ben düşünmedim değil. Daha uygun bir yer var mıdır diye. Doğruya dogru. Ama zaman yoktu aratiramadim.
"Adam" yaziyor dediğin kim kardeşim?
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Soğukayak »

qaz1325qaz yazdı:
Valeri yazdı:
qaz1325qaz yazdı:Forumda su doktor bu doktor şarlatan para için yapıyorlar gibi. Boş boş saldırgan Konu başlıkları actirtmayin. Actirirsaniz tabii dava ederler.

1 insan masajdan yarar görmedi diye başka insanlar da görmüyor diye birşey yok!

Ben yarar gördüm ve görüyorum.
Ayrıca arkadaş burada haklı.Ben hastalığımı devamlı masaj sayesinde atlattım. Doktorlar bu forumdan haberdar ve gittiğim doktor kendisi hakkında forumda sürekli kötüleme yapıldığından bahsetti. Durum böyle olunca mahkeme yoluyla forum kapatılabilir. Eleştirilerinizi düzgün üslupla yapmanız önemli, kimseyi zan altında bırakmayın.
Tabii canım. Adam yazıyor. Su doktor ve avaneleri. Cambazlar. Tiyatro oynuyorlarmis. Ful oyunmuş. Adam öyle bir anlatıyor ki sanırsın muayenehane de sahte adamların diplomaları sahte.

Yok öyle birşey. Prostat masaji internette heryerde ismi cismi etkisi varolan birşey.

Böyle yaklasim olmaz.

6. Masajdan sonra yavaş yavaş ( Kadir abinin mastürbasyon 1, 2 gün ara verip irite Prostatı dinlendir tavsiyesi) ile resmen eskisi gibi ful kasılıyor prostat. Ve meni akışkan geliyor. Eskisi gibi.

Ve bana masaj yapan o genç arkadaşın ben duzembaz falan olduğunu düşünmüyorum. Çok iyi bir arkadaş.

Ha masaj çok pahalı. 2 dakkada şu kadar para alıyorlar dersen. Abicim İstanbul bir muayene özelde bu fiyatlar artık yapacak birşey yok. Ucuza bulacaksın daha ucuzuna gideceksin varsa. Ben düşünmedim değil. Daha uygun bir yer var mıdır diye. Doğruya dogru. Ama zaman yoktu aratiramadim.
Sana kimsenin masaja karsi olmadigini doktorun bilimsel yanlislarla onlarca adama zarar verip yuzlerve hastaya para ve zaman kaybına ugrattığinı bilimsel gercekleriyle sana Serkan abi anlattı hala aynı noktasın.

O dürüst arkadaşlarının fake hesaplarının ifsaları youtubede yorumlarında google acuant yorumlarinda cayir cayır forumda ifsalandı. Memnun olan devam etsin ne güzel. Fakat prostat masajının bilimsel hic bir dayanağı yok. Bu hastalığın prostatı tamamen alinan hastalarda bile devam ettigi bir cok ornek var.

Ayrıca Sürekli actığin basliklarda hep aynı seyleri paylasıyorsun. Hastalik hakkında hic bilgin olmamasına rağmen birde sürekli ahkam kesiyorsun. Şu baslıkğin altında ne alaka bu tartısma. Bıktık foruma düsman olup forumdan cıkmayanlardan. Cok rahasızsa doktorun bürosundan bize ana avrat kaydırmak yerine üyelik alıp gelsin. Yüzlerce maduru var bir acıklama yapsin. Fakat gelemez. Masajla kötü olanlar telefonla görüsmeye calısırsa bile konusmak icin para istiyor. O adam bende sayılamayacak lökosit varken 1 kutu suprax verim.2 ay beni masajla oyaladı. Beni mahfetti bende onu mahkemeye vermek istiyorum bide o işe para ayırmak istemiyorum.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

CanÖzdilek yazdı:
qaz1325qaz yazdı:
Valeri yazdı: Ayrıca arkadaş burada haklı.Ben hastalığımı devamlı masaj sayesinde atlattım. Doktorlar bu forumdan haberdar ve gittiğim doktor kendisi hakkında forumda sürekli kötüleme yapıldığından bahsetti. Durum böyle olunca mahkeme yoluyla forum kapatılabilir. Eleştirilerinizi düzgün üslupla yapmanız önemli, kimseyi zan altında bırakmayın.

Böyle yaklasim olmaz.

Sana kimsenin masaja karsi olmadigini doktorun bilimsel yanlislarla onlarca adama zarar verip yuzlerve hastaya para ve zaman kaybına ugrattığinı bilimsel gercekleriyle sana Serkan abi anlattı hala aynı noktasın.

O dürüst arkadaşlarının fake hesaplarının ifsaları youtubede yorumlarında google acuant yorumlarinda cayir cayır forumda ifsalandı. Memnun olan devam etsin ne güzel. Fakat prostat masajının bilimsel hic bir dayanağı yok. Bu hastalığın prostatı tamamen alinan hastalarda bile devam ettigi bir cok ornek var.

Ayrıca Sürekli actığin basliklarda hep aynı seyleri paylasıyorsun. Hastalik hakkında hic bilgin olmamasına rağmen birde sürekli ahkam kesiyorsun. Şu baslıkğin altında ne alaka bu tartısma. Bıktık foruma düsman olup forumdan cıkmayanlardan. Cok rahasızsa doktorun bürosundan bize ana avrat kaydırmak yerine üyelik alıp gelsin. Yüzlerce maduru var bir acıklama yapsin. Fakat gelemez. Masajla kötü olanlar telefonla görüsmeye calısırsa bile konusmak icin para istiyor. O adam bende sayılamayacak lökosit varken 1 kutu suprax verim.2 ay beni masajla oyaladı. Beni mahfetti bende onu mahkemeye vermek istiyorum bide o işe para ayırmak istemiyorum.
Can kardesim konuyu uzatmak istemiyorum. Şuan özelden benden 4 e yakın arkadaş bilgi alıyor. Suc duyrusu ve Tabibler odasına başvuru olacak. Madurların watsap grubu var. Zannederim konuyu büyütecekler. Bu tarz basvurularda ücret ödenmiyor. Madurlardan biride benim ama ben uğraşamam valla :)
Ghost

Mesaj gönderen Ghost »

Bu forum olmasa ben hala acıdan kıvranıyodum . nasıl tedavi olacağımı biliyorum burdan bir sürü fikir alıyorum öğreniyorum
Nnurcan2002
Hastalık Başlangıç Yılı: 2002

Mesaj gönderen Nnurcan2002 »

Kesinlikle kapatilmasin, isim vermeyecegim zamaninda ist. Un en meshur proflarina gittim. Meger kendisi ameliyatlarda meshur mus aylardik prostatit den cekiyordum, once hemsiresi bakti sonde bi sey yok deyip dunya kadar parami alip yolladi.

Bu forum sayesinde tedavi sekillerini ogrendim.
6 ay sonra iykesmisti. Simdi tekrar nuks etti o ayri ama.
Allah oncelikle Kadir abiden razi olsun ve tum degerli bilgilerini aktaran uyelerden de razi olsun..
Iyiki bu grup var..
Cekemeye ler olacak ama dert etmeyelim lutfen. Bu birlik beraberlikle herseyin ustesinden geliriz
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Arap »

kadir yazdı:
@"Ben02" yazdı:Doktorların burada kendilerini ifade edebilmeleri ve tartışmalara katılabilmeleri herkesin yararına. Bizim en büyük problemlerimizden biri de doktorlar tarafindan etiketlenip muhatap alinmamak değil mi? Bu anlamda kararınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.Saygisizlik gibi görmeyin lütfen.
Ben02, Dr Levent kendisi forum kurmuş ve kendi forumunun burada reklaminı yapmistır. Hem kendisi hemde @fakir nikli kullanıcı forumlarının linkini vermistir. Bu konuda forumun kuralları nı çaliştirmak zorundayım. Ben kendisine bu zamana kadar gerekeni yaptim. Bir forum icinde başka bir forumun reklami olmaz. Yorum yapmak için firsat verildi kendisine ama kendisi kendi kurdugu forumun reklamını yapti burada. Forumumuzun kapanma mevzuu zamanlamasınada bakacak olursak bu olayı etik görmedigimizden dolayı kendisinin uyeligini sildik.
Bu konuda ısrar etmemenizi,bize öneri sunmamanızı öneririm. Kararlar belli forum şartları dahilinde alınır ve uygulanır. ( Bknz Forum kuralları)
Guzel insan gerekeni her zamanki gibi yapti bence. Sen varol kadir abi. Leven sadece bu baslikta degil diger basliklardada surekli reklamını yapiyordu zaten
Jumbo

Mesaj gönderen Jumbo »

CanÖzdilek yazdı:
qaz1325qaz yazdı:
Valeri yazdı: Ayrıca arkadaş burada haklı.Ben hastalığımı devamlı masaj sayesinde atlattım. Doktorlar bu forumdan haberdar ve gittiğim doktor kendisi hakkında forumda sürekli kötüleme yapıldığından bahsetti. Durum böyle olunca mahkeme yoluyla forum kapatılabilir. Eleştirilerinizi düzgün üslupla yapmanız önemli, kimseyi zan altında bırakmayın.

Böyle yaklasim olmaz.

Kardeşim benim aklımdan geçenleri aynısı yazmışın helal olsun sana bu kadar anlatırdım ancak bende Cüneyt ve Ali magduruyum onlara hergün ileniyorum
ahirzaman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen ahirzaman »

Hayır kapatılmasın
alper42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alper42 »

Bu foruma değen kötü eller kırılsın kapatılmaZ kapattirmayiz
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Keske google prostatit yazılinca direk forumu cıkarta bilsek hastalar forumu geç buluyor.Ben 3. Ayda buldum. Çoğu kişi eksı sözlükten bulup geliyordu şimdi oda kapatıldı. Birde orda da son entryde foruma cakan biri var boraks lise mezunu falan gibi ifadelerden kim oludugunu biliyorum ama ispat edemem.

Forumu ilk sırada cıkarabilecek seo yu yapabilecek arkadaslar varsa ben ekonomik gücüm dahilinde her desteğe hazırım.
Ulutürk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ulutürk »

odysiea87 yazdı:Keske google prostatit yazılinca direk forumu cıkarta bilsek hastalar forumu geç buluyor.Ben 3. Ayda buldum. Çoğu kişi eksı sözlükten bulup geliyordu şimdi oda kapatıldı. Birde orda da son entryde foruma cakan biri var boraks lise mezunu falan gibi ifadelerden kim oludugunu biliyorum ama ispat edemem.

Forumu ilk sırada cıkarabilecek seo yu yapabilecek arkadaslar varsa ben ekonomik gücüm dahilinde her desteğe hazırım.
Yapılmayacak birşey değil edu.tr vb sitelerden backlink almak lazım birde foruma uygun bir seo eklentisi
ali

Mesaj gönderen ali »

Yıllardır sizi takip ediyorum...çok uzun süredir prostatit hastasıyım ( 6 yıl )...Sessizce takipteydim bi ara cep telefonundan üye olmayı denedim fakat bi türlü olmamıştı... Bu oylama için bilgisayardan giriş yapıp, üye oldum ve ilk yorumumu yapmak istedim.Kesinlikle devam etmelisiniz...moral ve motivasyon açısından ve benzer sıkıntıları yaşayan insanların tecrübeleri, doğru bilgileri ve birbirine olan desteği açısından bu forum çok ama çok önemli.Hepimize tekrardan geçmiş olsun, izmir'den selamlar.
emrah657
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen emrah657 »

Kesinlikle kapatılmasın
malkomm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen malkomm »

Kesinlikle kapatılmamalıdır. Bu hastalığa yakalananların bir anlamda moral sitesi olarak görmek gerek.
Orhanbasak
Hastalık Başlangıç Yılı: 1990

Mesaj gönderen Orhanbasak »

.Form kesinlikle kapatılmasın ben form sayesinde iyiyim zamanında acıdan az kıvranmadım çok şükür mâsaji burdan öğrendim ve şu an çok iyiyim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Turgutk yazdı:
kadir yazdı:Oylama bitmiştir.Görüldüğü gibi üyeler arasında forumun kapatilmasini isteyen yok, hatta çok üzülen arkadaşlar mevcut. Özeldende bu konuyla alakalı çok mesaj geldi. Benimde şimdilik kararım üyelerin isteği üzerine forumun kapanmaması kararıdır.
Artık bizi mahkemeye kim verecekse versin.
Bizde bize karşı dava açanlara karşı dava açarız. Hukuk herşeyin önündedir.

Onur buna üzüldü :)
İftira atan kişi iddiasını ispatlamakla yükümlüdür,ispatlayamaz ise müfteridir.
Bu şahıs( Onur) buraya çıkıp ya özür dileyecek yada onu halledeceğim..( hukuki yoldan) bilgisi olsun.
İftira hükmü;
Basit iftira suçu cezası, 1 yıldan 4 yıla kadar hapis cezasıdır (TCK md. 267/1). Nitelikli iftira suçu işlenmesi halinde suçun cezası yarı oranında arttırılır. Yani fail, iftira suçunun maddi delillerini de kendisi üretirse suçun basit halinin cezası yarı oranında arttırılacaktır (TCK md. 267/2).
techian

Mesaj gönderen techian »

Bunu abartmak için söylemiyorum bu forum olmasaydı prostat sıvisindan haberimiz olmayacaktı leblebi gibi antibiotik atacak dik 5 senedir psikolojim Allak bullak burdaki insanlardan bulup tedavi olma kararı verdim sonucu ne olur bilmem kim uğraşıyorsa bu forumla bilsin ki büyük havale girer
Bazonkadir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Bazonkadir »

bu siteyi kapatmak insanları hiç saymaktır. Oldukça gereksiz bir eylemdir.
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

Bu soruya cevap bile verilmez. Ben bu formun prostatitli hastaları gec urologları bıle *prostatit* konusunda bilgilendirdigini dusunmekteyım. Bu gozler bu hastalık sayesınde ne doktorlar ne cahıllıkler gordu. Resmen tıpta terkedılmıs ınsanlarız. Yıllarca bırbırımıze yol gostermeye, dert dinlemeye, yardımcı olmaya calıstık bu form sayesınde. Hanı sız bızı psıkolojıktır deyıp gonderırken. Lanet olası cahıller..................
ABittersweetLi

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

bu kadar bilginin olduğu site kapatılmamalı. ama tavsiye doktorlar bölümü silinse iyi olabilir. birisi doktor tavsiyesi verecekse ya da tavsiye etmeyecekse özel mesaj yolunu kullanmalı. sadece yöntemler hakkında konuşulmalıdır.
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mustafaa »

Binlerce kişinin, binlerce kaynaktan buraya bilgi aktardığı bu form kapatılmasın. Hastaların tecrübeleri yaşam koşulları tedavi süreci farklı bir hastalıkta olsa bile bilgilenmesini vesile oluyor.

Kabul etmiyoruz form online kalsın insanlar faydalansın
Kadir bey sizde bazen yoruluyor olabilirsiniz çok fazla sayıda msj geliyordur formdan, belki çoğuna yetişemediğiniz bile oluyordur
ama burası değerli bir bilgi kaynağı kapanmasın.
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
yusufkaya4243

Mesaj gönderen yusufkaya4243 »

kapatılmasın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

mustafaa yazdı:Binlerce kişinin, binlerce kaynaktan buraya bilgi aktardığı bu form kapatılmasın. Hastaların tecrübeleri yaşam koşulları tedavi süreci farklı bir hastalıkta olsa bile bilgilenmesini vesile oluyor.

Kadir bey sizde bazen yoruluyor olabilirsiniz çok fazla sayıda msj geliyordur formdan, belki çoğuna yetişemediğiniz bile oluyordur
@mustafaa kardeşim beni insanlara cevap vermek yormuyor...fakat insanların anlayamadığım bazi davranişlari beni yoruyor. Bu forumda cok farkli psikolojilerde insanlar var. Doktorundan tut hastasına kadar. Allahtan sizler gibi iyi insanlar çogunlukta. Onlar gercekten beni motive ediyor bunu belirtmek isterim
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Dogukan01 »

kadir yazdı:
mustafaa yazdı:Binlerce kişinin, binlerce kaynaktan buraya bilgi aktardığı bu form kapatılmasın. Hastaların tecrübeleri yaşam koşulları tedavi süreci farklı bir hastalıkta olsa bile bilgilenmesini vesile oluyor.

@mustafaa kardeşim beni insanlara cevap vermek yormuyor...fakat insanların anlayamadığım bazi davranişlari beni yoruyor. Bu forumda cok farkli psikolojilerde insanlar var. Doktorundan tut hastasına kadar. Allahtan sizler gibi iyi insanlar çogunlukta. Onlar gercekten beni motive ediyor bunu belirtmek isterim
Kadir abi iyi ki varsın ellerinden öpüyorum. Sana teşekkür edeceklerine minnet duyacaklarına seni yoruyorlar ya insanoğlu nankör işte