FORUM KAPATMA OYLAMASIDIR!

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
fakir

Re: FORUM KAPATMA OYLAMASIDIR!

Mesaj gönderen fakir »

Urolog5 yazdı:.... ben açtım. Tüm üroloji konularini kapsiyor. 3 ay önce açildu.Bu forumun yeri ayri kimse tehdit olarak algilamasin lutfen
olayın üzerine yapıldı sandım 12 saat önce facede paylaşılmış
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Link vermedim ki sadece Fakir isimli arkadaşin paylasimi uzerine yazma mecburiyeti olustu. Linki fakir ismili arkadaş vermis Kadir bey.Isterseniz silebilirim
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Silin paylaşimi Kadir bey Haklisiniz aslinda. Reklam amacli yazmadim sadece Fakir isimli arkadas sanki bu olayla ilgiliymis gibi yazdi o yuzden cevap verme anlaminda yazdim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Sizi ben daha önce rica ettiniz diye foruma üye yapmistım eski kötü anilarimizın sıfırlanması adına...ama siz yine etik degerlere önem vermeyerek kendi kazancınızı ve menfaatinizi ön plana alarak forumda kendi kurduğunuz sitenin reklamını yaptiniz..buda forum kurallarina aykıridir. Ve bu kuralı calistirmak zorundayim kusura bakmayın. Sizi ve fakir nikli uyeyi siliyorum.
İyi çalışmalar.
Valeri
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Valeri »

Turgutk yazdı:
Valeri yazdı:
qaz1325qaz yazdı:Forumda su doktor bu doktor şarlatan para için yapıyorlar gibi. Boş boş saldırgan Konu başlıkları actirtmayin. Actirirsaniz tabii dava ederler.

1 insan masajdan yarar görmedi diye başka insanlar da görmüyor diye birşey yok!

Ben yarar gördüm ve görüyorum.
Ayrıca arkadaş burada haklı.Ben hastalığımı devamlı masaj sayesinde atlattım. Doktorlar bu forumdan haberdar ve gittiğim doktor kendisi hakkında forumda sürekli kötüleme yapıldığından bahsetti. Durum böyle olunca mahkeme yoluyla forum kapatılabilir. Eleştirilerinizi düzgün üslupla yapmanız önemli, kimseyi zan altında bırakmayın.
Abi forumda masajdan sen hariç kimse iyi olmadı tek sen iyi oldun.
Mesala bana iyi gelmedi beni daha kötü hale soktu artı bir dünya param gitti bir bucuk sene Muhsin bana masaj yaptı haftada 3 gün bir işe yaramadı daha kötü oldum. ben şimdi Muhsin için nasıl iyi diyebilirim. Eğer doktorluk yapıyorsa bunları göze almalı yapan kişiler. Burada insanların sağlığı söz konusu sıradan bişey değil.
Sadece ben değil birçok kişi iyi oldu masaj ile, her tedavi herkese iyi gelmeyebiliyor bu işte kesinlik yok.Ayrıca haftada 3 çok fazla.
Selo1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Selo1905 »

Kapatılmasın hatta telegram grubu kurulsun
moskovaBB
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen moskovaBB »

HAYIR. Kapatilmasin.
BruceLee

Mesaj gönderen BruceLee »

qaz1325qaz yazdı:Forumda su doktor bu doktor şarlatan para için yapıyorlar gibi. Boş boş saldırgan Konu başlıkları actirtmayin. Actirirsaniz tabii dava ederler.

Bu ülkede her şeyi eleştirebilecek birileri çıkar, çıkabilir. Sen yarar gördün diye başkaları eleştirmeyecek diye bir şey yok ve başkaları eleştirdi diye de senin muayeneye gitmeyeceksin diye bir şey yok.
Ulutürk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Ulutürk »

Forum kapatılmasın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Oylama bitmiştir.Görüldüğü gibi üyeler arasında forumun kapatilmasini isteyen yok, hatta çok üzülen arkadaşlar mevcut. Özeldende bu konuyla alakalı çok mesaj geldi. Benimde şimdilik kararım üyelerin isteği üzerine forumun kapanmaması kararıdır.
Artık bizi mahkemeye kim verecekse versin.
Bizde bize karşı dava açanlara karşı dava açarız. Hukuk herşeyin önündedir.
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

kadir yazdı:Oylama bitmiştir.Görüldüğü gibi üyeler arasında forumun kapatilmasini isteyen yok, hatta çok üzülen arkadaşlar mevcut. Özeldende bu konuyla alakalı çok mesaj geldi. Benimde şimdilik kararım üyelerin isteği üzerine forumun kapanmaması kararıdır.
Artık bizi mahkemeye kim verecekse versin.
Bizde bize karşı dava açanlara karşı dava açarız. Hukuk herşeyin önündedir.

Onur buna üzüldü :)
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ben02 »

Abi Levent hocayı neden sildin? O link vermemiş ki.
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ben02 »

Doktorların burada kendilerini ifade edebilmeleri ve tartışmalara katılabilmeleri herkesin yararına. Bizim en büyük problemlerimizden biri de doktorlar tarafindan etiketlenip muhatap alinmamak değil mi? Bu anlamda kararınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.Saygisizlik gibi görmeyin lütfen.
Ccc05

Mesaj gönderen Ccc05 »

Ben02 yazdı:Doktorların burada kendilerini ifade edebilmeleri ve tartışmalara katılabilmeleri herkesin yararına. Bizim en büyük problemlerimizden biri de doktorlar tarafindan etiketlenip muhatap alinmamak değil mi? Bu anlamda kararınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.Saygisizlik gibi görmeyin lütfen.
Arkadaş doğru söylüyor garip kullanıcının paylaştığı gönderiye karşı açıklama yapmış gibi görünüyor
playerunknown

Mesaj gönderen playerunknown »

Forum kapatılmamalı. Forum sayesinde hastalığa dair sürekli yeni şeyler öğreniyoruz. Bize rehber oluyor.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Allah bu forumu kuranlardan bin kere razi olsun en az yarımız daha hastalıği teşhis ettiremezdik.
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Forum sayesinde umudum oldu.
Forum sayesinde hemserim Serkanı buldum. Bana 40 km uzaktaki devlet hastanesinde masaj yapıp kültur alan idrardan lökosit bakan doktor buldu.
Forum sayesinde hiç bir doktorun inanmadığı semptomlarımı yaşayan insanlar buldum. Dünyada tek gibiydim. Forumdan gördüğüm takviyeler sayesinde çok daha iyiyim. İyiki varsınız.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Arkadaslar doktorların bilimsel calisma olmadan basarı yuzdelerinden bahsetmesi suç. Ayrıca youtuba video cektikleri videolarda sadece hastalık hakkında bilgi verebilirler öyle gel gel yapmaları vs hepsi hiçbiri yasal değil. TTK orda duruyor Tabibler Odasının reklam yasakları belli. Bu kadar acık veren mevzuatı cıgneyen bu grup kimseyi sikayet edemez. Etse bile forumda hangi doktor olursa olsun konu hakarete gittiği zaman hemen siliniyor gerekli uyarı yapılıyor. Bırakın deneyimimizi anlatalım. İfade özgürlügü Anayasayla güvence altına alınmıs bir hak. Yani korkmayın ortada böyle bir durum yok. Yaşanan durumun özeti iyilikten maraz doğmasından ibaret

Bardo kardeş forumun ona kattıklarından bahsetmis. İnanın bu durum benim icin yaz yaz bitmez ilk aklıma gelen bir kac seyi yazayım.

-Cüneyt Sevinc e giderken hic fikrim alınmadan 2 ser dakika bir kac alet sokup o dönem 500 tl olan masaj ucretini 1000 istediler keske benle muzakere edilseydi dedim uzatmadim verdim. Foruma yazdım durumu hemen geri gönderdiler.
- Muayene ücreti cok yüksek cok popüler doktorların tedavi protokolollerini ucretsiz ögrendim. Bazılarından ilham alıp uyguladım.
-Hastalık hakkında herseyi buradan öğrendim. Çok ciddi ağrı semptomları ve bu hic gecmez diyen doktorlara rağmen Kadir abinin özel ilgisi ve motivasyonu sayesinde her düstügümde kalktım.
-Bir cok güzel dostum oldu.Bana ot toplayıp gönderenler oldu. Yurtdisindan gelen ilacı benimle paylasanlar oldu. Fakat tımarhanelik insanlarla.Cıkarcı insanlarlada tanısma fırsatıda buldum bunu gercekten fırsat olarak görüyorum. Bana hayat deneyimi oldu. Özellikle burdaki birilerinin lafına bakıp 580 km arac kullanıp İzmir e gittiğim günü unutamıyorum.
- Daha saymakla bitmez... İyi ki varsınız. Sizin sayenizde çok çok iyiyim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

[quote=@"Ben02"]Doktorların burada kendilerini ifade edebilmeleri ve tartışmalara katılabilmeleri herkesin yararına. Bizim en büyük problemlerimizden biri de doktorlar tarafindan etiketlenip muhatap alinmamak değil mi? Bu anlamda kararınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.Saygisizlik gibi görmeyin lütfen.[/quote]
Ben02, Dr Levent kendisi forum kurmuş ve kendi forumunun burada reklaminı yapmistır. Hem kendisi hemde @fakir nikli kullanıcı forumlarının linkini vermistir. Bu konuda forumun kuralları nı çaliştirmak zorundayım. Ben kendisine bu zamana kadar gerekeni yaptim. Bir forum icinde başka bir forumun reklami olmaz. Yorum yapmak için firsat verildi kendisine ama kendisi kendi kurdugu forumun reklamını yapti burada. Forumumuzun kapanma mevzuu zamanlamasınada bakacak olursak bu olayı etik görmedigimizden dolayı kendisinin uyeligini sildik.
Bu konuda ısrar etmemenizi,bize öneri sunmamanızı öneririm. Kararlar belli forum şartları dahilinde alınır ve uygulanır. ( Bknz Forum kuralları)
BruceLee

Bir doktor forum kuruyorsa o doktor, doktor değildir. Hee nasıl olur, doktorluktan istifa etmiştir, doktorluktan para kazanmıyordur, sırf insanlara iyilik yapabilmek için site forum kurduysa falan. Hipokrat yemini unutmasınlar.
BruceLee

Bu arada levent isminden soğudum
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Serkan yazdı:Arkadaslar doktorların bilimsel calisma olmadan basarı yuzdelerinden bahsetmesi suç. Ayrıca youtuba video cektikleri videolarda sadece hastalık hakkında bilgi verebilirler öyle gel gel yapmaları vs hepsi hiçbiri yasal değil. TTK orda duruyor Tabibler Odasının reklam yasakları belli. Bu kadar acık veren mevzuatı cıgneyen bu grup kimseyi sikayet edemez. Etse bile forumda hangi doktor olursa olsun konu hakarete gittiği zaman hemen siliniyor gerekli uyarı yapılıyor. Bırakın deneyimimizi anlatalım. İfade özgürlügü Anayasayla güvence altına alınmıs bir hak. Yani korkmayın ortada böyle bir durum yok. Yaşanan durumun özeti iyilikten maraz doğmasından ibaret

Bardo kardeş forumun ona kattıklarından bahsetmis. İnanın bu durum benim icin yaz yaz bitmez ilk aklıma gelen bir kac seyi yazayım.

-Cüneyt Sevinc e giderken hic fikrim alınmadan 2 ser dakika bir kac alet sokup o dönem 500 tl olan masaj ucretini 1000 istediler keske benle muzakere edilseydi dedim uzatmadim verdim. Foruma yazdım durumu hemen geri gönderdiler.
- Muayene ücreti cok yüksek cok popüler doktorların tedavi protokolollerini ucretsiz ögrendim. Bazılarından ilham alıp uyguladım.
-Hastalık hakkında herseyi buradan öğrendim. Çok ciddi ağrı semptomları ve bu hic gecmez diyen doktorlara rağmen Kadir abinin özel ilgisi ve motivasyonu sayesinde her düstügümde kalktım.
-Bir cok güzel dostum oldu.Bana ot toplayıp gönderenler oldu. Yurtdisindan gelen ilacı benimle paylasanlar oldu. Fakat tımarhanelik insanlarla.Cıkarcı insanlarlada tanısma fırsatıda buldum bunu gercekten fırsat olarak görüyorum. Bana hayat deneyimi oldu. Özellikle burdaki birilerinin lafına bakıp 580 km arac kullanıp İzmir e gittiğim günü unutamıyorum.
- Daha saymakla bitmez... İyi ki varsınız. Sizin sayenizde çok çok iyiyim.
Tşkler TTK ile ve diger aciklamalarla ilgili Serkan kardesim.
Bu arada Serkan kardeşimle hiç yüz yüze gelmedik ama konustuğumuz kadarı ile "insan evladı" izlenimi aldim. Dürüst bir arkadaşimız. Kendisi Balikesirde Avukattır.. avukatlık hizmeti ihtiyacinizda sizlere yardımcı olacaktır.
Yanlis anlamayin kendisinin haberi olmadan yazdim bu yaziyı.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Valeri yazdı:

Ayrıca arkadaş burada haklı.Ben hastalığımı devamlı masaj sayesinde atlattım. Doktorlar bu forumdan haberdar ve gittiğim doktor kendisi hakkında forumda sürekli kötüleme yapıldığından bahsetti. Durum böyle olunca mahkeme yoluyla forum kapatılabilir. Eleştirilerinizi düzgün üslupla yapmanız önemli, kimseyi zan altında bırakmayın.
Tabii canım. Adam yazıyor. Su doktor ve avaneleri. Cambazlar. Tiyatro oynuyorlarmis. Ful oyunmuş. Adam öyle bir anlatıyor ki sanırsın muayenehane de sahte adamların diplomaları sahte.

Yok öyle birşey. Prostat masaji internette heryerde ismi cismi etkisi varolan birşey.

Sana yaramadı diye, "Ooo bu adamlar düzen kurmuş. Bunlar şarlatan"

Böyle yaklasim olmaz.

Al ben burda kanitim arkadaş.

1 ve 2 VE 3. masajDAN sonra işemem VE sık idrar düzeldi.
4. Masajdan sonra Prostat ful kasılmaya ve ful zevk alma oldu ilk kez.
5. Masajdan sonra gerileme oldu. Moralim bozuldu. Devam etmiyecektim.
6. Masajdan sonra yavaş yavaş ( Kadir abinin mastürbasyon 1, 2 gün ara verip irite Prostatı dinlendir tavsiyesi) ile resmen eskisi gibi ful kasılıyor prostat. Ve meni akışkan geliyor. Eskisi gibi.

İnşallah geriye gitmez süreç.

Ve bana masaj yapan o genç arkadaşın ben duzembaz falan olduğunu düşünmüyorum. Çok iyi bir arkadaş.

Ha masaj çok pahalı. 2 dakkada şu kadar para alıyorlar dersen. Abicim İstanbul bir muayene özelde bu fiyatlar artık yapacak birşey yok. Ucuza bulacaksın daha ucuzuna gideceksin varsa. Ben düşünmedim değil. Daha uygun bir yer var mıdır diye. Doğruya dogru. Ama zaman yoktu aratiramadim.
qaz1325qaz

Masajla tamamen iyilesicem mi emin değilim. Bilmiyorum. Sık idrara gitme durumu sanki hala biraz var. İşeme sanki daha tam eski gücünde değil. Bunlada neden olan Hala Prostatimin hacim olarak büyük oluşu mu bilmiyorum
qaz1325qaz

BruceLee yazdı:Bir doktor forum kuruyorsa o doktor, doktor değildir. Hee nasıl olur, doktorluktan istifa etmiştir, doktorluktan para kazanmıyordur, sırf insanlara iyilik yapabilmek için site forum kurduysa falan. Hipokrat yemini unutmasınlar.
Hangi doktor forum kuruyormus