Zafer hoca 3.muayene sonrası durumum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
James

Re: Zafer hoca 3.muayene sonrası durumum

Mesaj gönderen James »

odysiea87 yazdı:
kadir yazdı:Üstteki yazıya istinaden cevap hakkı doğduğu icin yaziyorum genel olarak ifade ediyorum üstüne alınacak olanlar kendilerini bilir.
Kardeşim isteyen gelir yanıma yüreği yiyorsa diplomamı gözüne sokayım.
Ayrıca ben, konu açildiğı icin aciklama zorunda kaldigim için özür dilerim...makina üretimi ve ihracatını gerceklestiren bir makina firmasınında sahibiyim. Bu senede emekli oldum.
Kim istiyorsa buyursun gelsin görüşelim.
Koyun can derdinde, kasap et derdinde.
Bir şeyleri ispat etmesinimi istiyorsunuz...bedava bilgi ve yardım aldiğiniz birinden.
Neden acaba hep banlanan kisiler böyle bok atmaya çalısır?
İşte bakın ben bu tip adamlarin fake hesaplarla girdiklerini bile bile yine onlara yardımcı oluyorum, sorularına cevap veriyorum.
Yanlız şu varki çok enteresandır forumda dikkat ediyorum bu tip insanlar hiç iyilesemiyor, böyle kötü düsünüp onun bunun hakkinda iftira attiķçada iyileşemiyeceklerdir. Benden söylemesi.
Gbt de eğitim durumumu cıkar abi...Benim ailemin yarısı polis öyle kafaya göre Gbt sorgulasan aklını alırlar adamin. Ama Ümit bekar olduğunu, lise mezunu olduğunu, Adinın Kadir olmadığıni benzeri hayal mahsülü iftiraları Ümit , Onur a , Onur Ali ye , Ali instagramda kurduğu sözde prostatit danısmanlik merkezine yazan herkese yaydı. Ben Ali olduğunu bilmeden o instagram hesabına yazdım ordan haberim oldu. Çok sevdiğiniz Serkan o dönem.Gbt de görünmez yalan söylüyorsunuz dedi diye Serkanı yalancı tutup Kadir abi yalakası ilan ettiniz. Şuan görüşüyor musunuz? Coşkun un watsap grubuna kadar iftira yayıldı. Forumu kapattıracaklarmış. Kadir abiyi mahkemeye vereceklermiş.7/24 forumdasınız ama nedense. Bu mu adamlık ?
Hay senin yalanlarina ben ..
Kadir abiye durumu izah ettim kendisi geri dönerse eyvallah..
Ama sen ody allahindan bul
Ameliyat olduğuna dair bir belge at buraya yalan söylüyorsun..
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

Kadir abi bu forumun kurucusudur. Ben dahil yüzlerce insana, erkek sağlığının en belalı hastalıklarının başına gelen bu merette yol göstermiş, iyileşmesine vesile olmuştur. Ne yazıkki nankör insan çok. İnsan olmak zor iş, herkesin harcı değil.
Hayatbu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Hayatbu »

red yazdı:Kadir abi bu forumun kurucusudur. Ben dahil yüzlerce insana, erkek sağlığının en belalı hastalıklarının başına gelen bu merette yol göstermiş, iyileşmesine vesile olmuştur. Ne yazıkki nankör insan çok. İnsan olmak zor iş, herkesin harcı değil.
Red kardeşime katılıyorum çoğu doktordan bu konuda çok daha bilgili kadir abinin hiç bir çıkarı yok insanlık namına biz hastalara bilgi veriyor sorunlarımızı dinliyor yol gösteriyor ne uğruna kadir abiyi kötülüyorsunuz anlamıyorum
James

Mesaj gönderen James »

Kadir abiye bu Dünyada da öbür dünyada da duaciyim...
Artık buraya da yazmam 100;80 iyiyim zaten Kadir abininde emekleri var Ali gardasiminda..
Sağlıklı günler dilerim herkese.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

James yazdı:
odysiea87 yazdı:
kadir yazdı:Üstteki yazıya istinaden cevap hakkı doğduğu icin yaziyorum genel olarak ifade ediyorum üstüne alınacak olanlar kendilerini bilir.
Kardeşim isteyen gelir yanıma yüreği yiyorsa diplomamı gözüne sokayım.
Ayrıca ben, konu açildiğı icin aciklama zorunda kaldigim için özür dilerim...makina üretimi ve ihracatını gerceklestiren bir makina firmasınında sahibiyim. Bu senede emekli oldum.
Kim istiyorsa buyursun gelsin görüşelim.
Koyun can derdinde, kasap et derdinde.
Bir şeyleri ispat etmesinimi istiyorsunuz...bedava bilgi ve yardım aldiğiniz birinden.
Neden acaba hep banlanan kisiler böyle bok atmaya çalısır?
İşte bakın ben bu tip adamlarin fake hesaplarla girdiklerini bile bile yine onlara yardımcı oluyorum, sorularına cevap veriyorum.
Yanlız şu varki çok enteresandır forumda dikkat ediyorum bu tip insanlar hiç iyilesemiyor, böyle kötü düsünüp onun bunun hakkinda iftira attiķçada iyileşemiyeceklerdir. Benden söylemesi.
Gbt de eğitim durumumu cıkar abi...Benim ailemin yarısı polis öyle kafaya göre Gbt sorgulasan aklını alırlar adamin. Ama Ümit bekar olduğunu, lise mezunu olduğunu, Adinın Kadir olmadığıni benzeri hayal mahsülü iftiraları Ümit , Onur a , Onur Ali ye , Ali instagramda kurduğu sözde prostatit danısmanlik merkezine yazan herkese yaydı. Ben Ali olduğunu bilmeden o instagram hesabına yazdım ordan haberim oldu. Çok sevdiğiniz Serkan o dönem.Gbt de görünmez yalan söylüyorsunuz dedi diye Serkanı yalancı tutup Kadir abi yalakası ilan ettiniz. Şuan görüşüyor musunuz? Coşkun un watsap grubuna kadar iftira yayıldı. Forumu kapattıracaklarmış. Kadir abiyi mahkemeye vereceklermiş.7/24 forumdasınız ama nedense. Bu mu adamlık ?
Vay vay bi gbt de bana yap. Orda cıkar belki. Aynen tumt olmadim oldum diyorum. Bu kime ve neye yarar sağlardı bilmiyorum ama senin gibi bir yalancı ancak herkesi kendi gibi sanar. Senin gibi Turkce konusamayan bir adamı ciddiye alıp forumda konu yaptıgim icin özür dilerim O Ali gardasın gelsin instagramdan Kadir abiye attıgı iftirayı kimden duydugunu acıklasın Onur gelsin, Serkan burda acıklasın kimden cıktı bu yalanlar. Coskun hoca,sen,Ufuk,Onur,Ali sizden baska bu forumun düsmani yok. Delikanlı olun. Ben.Serkan a hata yaptım hata yaptım dedim. Haraketinizin arkasında olun. Ben Kadir abi yerine olsam bu iddialari mahkemeye veririm. O Onur monur zaten tırsak adam anında öterler seni.
odysiea87

https://www.hizliresim.com/5jf13or Uygun sağlik hizmetleri adlı forumda herkes tarafindan bilinen hesaptan atılan görüşme. Eger delikanliysa Ali gelsin sen gibi inkar etsin.
odysiea87

Sinan hoca sen şahit değil misin bu olaylara tek yalanim var mı? Sen Onurla takıliyordun benden bin kat fazlasinı biliyorsundur.
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

odysiea87 yazdı:Sinan hoca sen şahit değil misin bu olaylara tek yalanim var mı? Sen Onurla takıliyordun benden bin kat fazlasinı biliyorsundur.
Ortalık fena karışık neler neler okuyoruz kızmayın ama sonunu merak ediyorum baya heycanlı :)
James

Mesaj gönderen James »

odysiea87 yazdı:
James yazdı:
odysiea87 yazdı: Gbt de eğitim durumumu cıkar abi...Benim ailemin yarısı polis öyle kafaya göre Gbt sorgulasan aklını alırlar adamin. Ama Ümit bekar olduğunu, lise mezunu olduğunu, Adinın Kadir olmadığıni benzeri hayal mahsülü iftiraları Ümit , Onur a , Onur Ali ye , Ali instagramda kurduğu sözde prostatit danısmanlik merkezine yazan herkese yaydı. Ben Ali olduğunu bilmeden o instagram hesabına yazdım ordan haberim oldu. Çok sevdiğiniz Serkan o dönem.Gbt de görünmez yalan söylüyorsunuz dedi diye Serkanı yalancı tutup Kadir abi yalakası ilan ettiniz. Şuan görüşüyor musunuz? Coşkun un watsap grubuna kadar iftira yayıldı. Forumu kapattıracaklarmış. Kadir abiyi mahkemeye vereceklermiş.7/24 forumdasınız ama nedense. Bu mu adamlık ?
Vay vay cevik kuvvet bi gbt de bana yap. Orda cıkar belki. Aynen tumt olmadim oldum diyorum. Bu kime ve neye yarar sağlardı bilmiyorum ama senin gibi bir yalancı ancak herkesi kendi gibi sanar. Senin gibi Turkce konusamayan bir adamı ciddiye alıp forumda konu yaptıgim icin özür dilerim O Ali gardasın gelsin instagramdan Kadir abiye attıgı iftirayı kimden duydugunu acıklasın Onur gelsin, Serkan burda acıklasın kimden cıktı bu yalanlar. Coskun hoca,sen,Ufuk,Onur,Ali sizden baska bu forumun düsmani yok. Delikanlı olun. Ben.Serkan a hata yaptım hata yaptım dedim. Haraketinizin arkasında olun. Ben Kadir abi yerine olsam bu iddialari mahkemeye veririm. O Onur monur zaten tırsak adam anında öterler seni.
Kadir abiyle helalleşme imkanımız oldu sen dert etme... Ameliyat olmayıp ben oldum demen..yada Serkan abiyi onca yola sürüklemen ben iyileştim botoks oldum sende ol falan filan...
Bakipcikacam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen Bakipcikacam »

odysiea87 yazdı:https://www.hizliresim.com/5jf13or Uygun sağlik hizmetleri adlı forumda herkes tarafindan bilinen hesaptan atılan görüşme. Eger delikanliysa Ali gelsin sen gibi inkar etsin.
Öncelikle herkese selamlar Ali ben,
Delikanlılık burada kimsenin sorgulamasına kalmamış bir mertebedir. Hakkımda kimin ne dediğini umursamadan bugünlere geldim.

Şu konuya açıklık getireyim mesajlar bizzat tarafımca yazılmış bana ait mesajlardır. O dönem ismi önemli değil bir arkadaş bana geldi dedi ki “Kadir ve şunlar şunlar(ismi lazım değil) dışarda da görüşüyorlar, senin hakkında tekstil işçisi diyorlar. Mühendis değilmişsin.”

Sonra aynı arkadaşlar bana dedi ki Kadir aslında Kadir değil şu kişi ve hala iyileşmedi foruma girip hastaları görünce kendini tatmin ediyor. Bende hem bana atıldığını düşündüğüm iftira hemde bu duyduklarım üzerine evet bu yazıları yazdım.

Ha aslına bakarsan ben bunu her yazımda dile getirdim Kadir abi bu hastalığın ne olduğunu, nelere bakılması veya çakışmaması gerektiğini öğretti. Ben yine burada Danışmanlık yapacağım dediğimde herkes ayaklandı ama ben şunu bile belirtmiştim forumdan her soruya cevap veririm, herkese yardımcı olurum Danışmanlık isteyenlerden de ücret alırım da dedim evet. Belki yanlıştı, belki doğru. O zamanki düşüncem şuydu ben bir program hazırlıyor ve ardından DCT uygulamalarını veriyordum. Vakit ayırıyor ve her telefonu açıyordum. Günlük 10 saat mesainin ardına ciddi bir emek, böyle bir şey düşünmüştüm. Ha sonra dedim ki yanlış veya doğru arkadaşlar tepki verdi. Tüm işlemleri durdurdum sayfayı kapattım. Bir tek kişiden de bu hastalıkla ilgili 5 kuruş para almadım hatta para harcadım dürüstçe de söylüyorum.

Benim kimseye karşı bir kötü niyetim yok, kimseye karşı bir nefretim yok. Bu mesajlar bahsettiğim şeylerin etkisi altında olmuştur, Kadir abiden özür diliyor ve ellerinden öpüyorum.

Harici kimseyle bir hesabım yok, bana ulaşan kim olursa olsun ben fayda sağlamak adına elimden geleni yaptım. Benim yaşadığım semptomlar gerçekten hiçbirinizde yoktu neredeyse arkadaşlar. Eğri oturup doğru konuşalım, psikolojimde bozuldu işime de gidemedim. O dönem askerlikte geldi vs vs.

Ben bu konuda belli bir bilgi birikimine sahibim. Ağlamadım araştırdım, çabaladım, yabancı kontaklar kurdum(doktor ithal etmedim).

Durumum da gayet iyi, demiyorum %100 iyiyim çünkü bir eski ben gerçekten hala yok. İdrar, ağrı, yanma semptomlarım aylar oldu yok. Ereksiyon, istek %95 iyi durumda. Allah herkese nasip etsin, benim kalbimde kötülük yok.

Selametle…
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Turgutk yazdı:
odysiea87 yazdı:Sinan hoca sen şahit değil misin bu olaylara tek yalanim var mı? Sen Onurla takıliyordun benden bin kat fazlasinı biliyorsundur.
Ortalık fena karışık neler neler okuyoruz kızmayın ama sonunu merak ediyorum baya heycanlı :)
İhtiras ihanet kin nefret herşey var forumda dizi gibi takip ediyorum
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

Özellikle adim geçtiğimden yazıyorum.

Bu saçma tartısmanin Kadir abiye lanet ettirecek ve bizden sonra gelecek arkadaslar. Bilincsiz doktor ve tedavilerin eline kalacak diye korkuyorum. Kadir abi yalakası falan olarak bilinmekte beni zerre üzmuyor.

İddiaları duydum hepsi deli saçması. Kadir abimiz İlkokul mezunu olsa ne değisir? Kadir abi hakkinda suç duyrusunda bulunulması durumunda ben hic bir suc unsuru görmuyorum. Forum velevki üyelerin tartışmalarda birilerinin kisi haklarına saldırısı vb bir sekilde sebeble kapanırsa yeniden acılması 10 dk sürer.

Saçma sapan işlerle uğrasmaktan bıktığim için. Mayıs hariç forumdan kimseyle uzun süredir forum harici görüşmüyorum. Sizlerede tedavinizin daha sağlıklı ilerlemesi için görüsmemenizi tavsiye ediyorum.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Kadir abi ve açtığı bu forum olmasa belkide 10 sene doktor doktor dolaşıp tedavi olamıcaktım hayat zehir olucaktı. Umarım bıkıpta forumu kapatmaz Kadir abi den Allah razı olsun.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bakipcikacam yazdı:
odysiea87 yazdı:https://www.hizliresim.com/5jf13or Uygun sağlik hizmetleri adlı forumda herkes tarafindan bilinen hesaptan atılan görüşme. Eger delikanliysa Ali gelsin sen gibi inkar etsin.
Öncelikle herkese selamlar Ali ben,
Delikanlılık burada kimsenin sorgulamasına kalmamış bir mertebedir. Hakkımda kimin ne dediğini umursamadan bugünlere geldim.

Şu konuya açıklık getireyim mesajlar bizzat tarafımca yazılmış bana ait mesajlardır. O dönem ismi önemli değil bir arkadaş bana geldi dedi ki “Kadir ve şunlar şunlar(ismi lazım değil) dışarda da görüşüyorlar, senin hakkında tekstil işçisi diyorlar. Mühendis değilmişsin.”

Sonra aynı arkadaşlar bana dedi ki Kadir aslında Kadir değil şu kişi ve hala iyileşmedi foruma girip hastaları görünce kendini tatmin ediyor. Bende hem bana atıldığını düşündüğüm iftira hemde bu duyduklarım üzerine evet bu yazıları yazdım.

Ha aslına bakarsan ben bunu her yazımda dile getirdim Kadir abi bu hastalığın ne olduğunu, nelere bakılması veya çakışmaması gerektiğini öğretti. Ben yine burada Danışmanlık yapacağım dediğimde herkes ayaklandı ama ben şunu bile belirtmiştim forumdan her soruya cevap veririm, herkese yardımcı olurum Danışmanlık isteyenlerden de ücret alırım da dedim evet. Belki yanlıştı, belki doğru. O zamanki düşüncem şuydu ben bir program hazırlıyor ve ardından DCT uygulamalarını veriyordum. Vakit ayırıyor ve her telefonu açıyordum. Günlük 10 saat mesainin ardına ciddi bir emek, böyle bir şey düşünmüştüm. Ha sonra dedim ki yanlış veya doğru arkadaşlar tepki verdi. Tüm işlemleri durdurdum sayfayı kapattım. Bir tek kişiden de bu hastalıkla ilgili 5 kuruş para almadım hatta para harcadım dürüstçe de söylüyorum.

Benim kimseye karşı bir kötü niyetim yok, kimseye karşı bir nefretim yok. Bu mesajlar bahsettiğim şeylerin etkisi altında olmuştur, Kadir abiden özür diliyor ve ellerinden öpüyorum.

Harici kimseyle bir hesabım yok, bana ulaşan kim olursa olsun ben fayda sağlamak adına elimden geleni yaptım. Benim yaşadığım semptomlar gerçekten hiçbirinizde yoktu neredeyse arkadaşlar. Eğri oturup doğru konuşalım, psikolojimde bozuldu işime de gidemedim. O dönem askerlikte geldi vs vs.

Ben bu konuda belli bir bilgi birikimine sahibim. Ağlamadım araştırdım, çabaladım, yabancı kontaklar kurdum(doktor ithal etmedim).

Durumum da gayet iyi, demiyorum %100 iyiyim çünkü bir eski ben gerçekten hala yok. İdrar, ağrı, yanma semptomlarım aylar oldu yok. Ereksiyon, istek %95 iyi durumda. Allah herkese nasip etsin, benim kalbimde kötülük yok.

Selametle…
Özür dilemek erdemdir, affetmek daha büyük bir erdemdir.
Benim için sadece sizinle ilgili konu kapanmıstır...bu gün mitu48 Ümit ilede görüstük kendisinde ifade ettigi gibi oda özür diledi ve bir kisinin gazına geldigini ifade etti ve onunlada helallestik.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Serkan yazdı:Özellikle adim geçtiğimden yazıyorum.

Bu saçma tartısmanin Kadir abiye lanet ettirecek ve bizden sonra gelecek arkadaslar. Bilincsiz doktor ve tedavilerin eline kalacak diye korkuyorum. Kadir abi yalakası falan olarak bilinmekte beni zerre üzmuyor.

İddiaları duydum hepsi deli saçması. Kadir abimiz İlkokul mezunu olsa ne değisir? Kadir abi hakkinda suç duyrusunda bulunulması durumunda ben hic bir suc unsuru görmuyorum. Forum velevki üyelerin tartışmalarda birilerinin kisi haklarına saldırısı vb bir sekilde sebeble kapanırsa yeniden acılması 10 dk sürer.

Saçma sapan işlerle uğrasmaktan bıktığim için. Mayıs hariç forumdan kimseyle uzun süredir forum harici görüşmüyorum. Sizlerede tedavinizin daha sağlıklı ilerlemesi için görüsmemenizi tavsiye ediyorum.
Valla Serkan kardeşim, bende anlayamadım beni neden mahkemeye vereceklerini onları banladığım içinmi? iyilik yaptığımiz icinmi? Sen anladiysan banada izah et... ayrıca mahkemeye vermelerine gerek yok...forumda oylama yapalım kapansın diyenler cogunlukta olursa hemen kapatayim...bende bu meşgaleden kurtulmus olurum.
Ama benim mahkemeye verecegim insan çok sana baya bir iş düsecek gibi görünüyor.
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

kadir yazdı:

Valla Serkan kardeşim, bende anlayamadım beni neden mahkemeye vereceklerini onları banladığım içinmi? iyilik yaptığımiz icinmi? Sen anladiysan banada izah et... ayrıca mahkemeye vermelerine gerek yok...forumda oylama yapalım kapansın diyenler cogunlukta olursa hemen kapatayim...bende bu meşgaleden kurtulmus olurum.
Ama benim mahkemeye verecegim insan çok sana baya bir iş düsecek gibi görünüyor.
Oylama Yapmaya gerek yok abi boşuna uğraşmayın. Biz sizden memnunuz Allah razı olsun sizden. Ben bu forumu ilk hasta olduğumda bulsaydım şu an çok farklı bir durumda olurdum. Sizin yaptığınız şey çok değerli bir şey ben olsam sizin yaptığınızı yapmazdım sanırım, uğraşıyorsunuz herkese tek tek cevap yazıyorsunuz bunlar kolay yapılacak şeyler değil. Benim doktorum bana cevap yazmıyor size ne zaman yazsam geri dönüş yapıyorsunuz. Sağ olun var olun Kadir abim.
Bakipcikacam
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Mesaj gönderen Bakipcikacam »

kadir yazdı:

Kim demiş Kadir abi mahkemeye vereceğim diye? Benim ne sosyal medyada ne başka yerde böyle bir beyanım olmadı. Benim söylediğim söz belli, başından beri de söyler dururum. Kimse muhattap o konuşulsun, benim senin veya çevren hakkında ettiğim tek laf buydu neye dayanarak söylediğimi de ilettim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ali kardeşim sen özürünü yaptın bende kabul ettim dedim...seninle alakalı bir mevzu kalmadı. Ümitte özürünü iletti ve forumda paylaştı ikinizle alakalı bir mevzu kalmadı.
Bu işin içinde baskalarıda var.