Zafer hoca 3.muayene sonrası durumum

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
scream1717

Zafer hoca 3.muayene sonrası durumum

Mesaj gönderen scream1717 »

Arkadaşlar 15 gün önce zafer hocaya 3.kontrole gittim lokosit 6 7 çıktı 3 seftriakson 1 levoflaksasin 1 bşteral verdi şuan biteraldeyim ağrılarım çok hafifledi 15 gündür ara ara hissettiriyor sadece ereksiyom ve istek ise hala yok orcafil kullanıyorum hergün ilişkiye girerken fayda ediyor zafer hoca hergün orcafil tavsiye etti.. Şimdilik durum bu.
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Zafer hoca 3.muayene sonrası durumum

Mesaj gönderen Fatih34 »

scream1717 yazdı:Arkadaşlar 15 gün önce zafer hocaya 3.kontrole gittim lokosit 6 7 çıktı 3 seftriakson 1 levoflaksasin 1 bşteral verdi şuan biteraldeyim ağrılarım çok hafifledi 15 gündür ara ara hissettiriyor sadece ereksiyom ve istek ise hala yok orcafil kullanıyorum hergün ilişkiye girerken fayda ediyor zafer hoca hergün orcafil tavsiye etti.. Şimdilik durum bu.
Hocam anti kullanırken iyi bi probiyotik kullan zafer bey söylemez benim durumlara düşme
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Zafer bana probiyotik veriyordu ya. Ligonesi meshurdur.
Ghost
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Ghost »

odysiea87 yazdı:Zafer bana probiyotik veriyordu ya. Ligonesi meshurdur.
Aynen ligone veriyor zafer hoca yandaki eczane baya pahalıya satıyor ama ordan almasınlar internetten alsınlar nerdeyse 3 katına satıyolar
Turgutk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Turgutk »

Ghost yazdı:
Aynen ligone veriyor zafer hoca yandaki eczane baya pahalıya satıyor ama ordan almasınlar internetten alsınlar nerdeyse 3 katına satıyolar

Bu aralar Hardcis veriyor herkese. ilacın fiyatı 1100 tl neymiş orada kanlanma yapıyormuş bir boka yaradığı yok. Zafer hocaya gitmek demek 4 bin tl demek muaynesi lokosit bakması verdiği ilaçları almak vs vs. Lokosit bakacak bir doktor bulmamız şart zafer hoca artık çok pahalı.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Turgutk yazdı:
Ghost yazdı:

Bu aralar Hardcis veriyor herkese. ilacın fiyatı 1100 tl neymiş orada kanlanma yapıyormuş bir boka yaradığı yok. Zafer hocaya gitmek demek 4 bin tl demek muaynesi lokosit bakması verdiği ilaçları almak vs vs. Lokosit bakacak bir doktor bulmamız şart zafer hoca artık çok pahalı.
Internetten baktımda Tadalafilmiş. Valla Turgutum. Gercekten cok pahalı tedaviden sonuç alınsa göz görmezde o da muamma
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

Serkan yazdı:
Turgutk yazdı:
Ghost yazdı: Aynen ligone veriyor zafer hoca yandaki eczane baya pahalıya satıyor ama ordan almasınlar internetten alsınlar nerdeyse 3 katına satıyolar

Internetten baktımda Tadalafilmiş. Valla Turgutum. Gercekten cok pahalı tedaviden sonuç alınsa göz görmezde o da muamma

Aynen Sinancığım Sonuc alınsa gercek üzülmem ama bir işe gercekten yaramıyor. Eşinin eczanesine ve ilaç şirketlerine para kazandırmaktan başka bişey değil. İnsanlar bir umut diye alıyor işte.
odysiea87

Turgutk yazdı:
Serkan yazdı:
Turgutk yazdı:

Aynen Sinancığım Sonuc alınsa gercek üzülmem ama bir işe gercekten yaramıyor. Eşinin eczanesine ve ilaç şirketlerine para kazandırmaktan başka bişey değil. İnsanlar bir umut diye alıyor işte.
Ben 6 ay gittim Zafer hocaya . Zafer hocada ben iyilestiririm özgüveni var. Bu özgüven bizi psikolojik olarak diri tutuyor. Ama sonra lökosit düsüp iyileşemeyince kovuyor. İyi değilim dersen azarlıyor işin rengi değişiyor...ilk dönem ki psikolojik rahatlama nefrete dönüyor.

Kaba bir hesap yaptım.Tumtla birlikte 15 ayda 100 bine yakın para gitti. Bir forumda gördügüm monurol küründen fayda gördüm. Enterecoc bi daha cıkmadı külturde. Birde makata yapılan botoks onun dısında bir adım geri gitmedi hastalık.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

odysiea87 yazdı:
Turgutk yazdı:
Serkan yazdı: Internetten baktımda Tadalafilmiş. Valla Turgutum. Gercekten cok pahalı tedaviden sonuç alınsa göz görmezde o da muamma

Ben 6 ay gittim Zafer hocaya . Zafer hocada ben iyilestiririm özgüveni var. Bu özgüven bizi psikolojik olarak diri tutuyor. Ama sonra lökosit düsüp iyileşemeyince kovuyor. İyi değilim dersen azarlıyor işin rengi değişiyor...ilk dönem ki psikolojik rahatlama nefrete dönüyor.

Kaba bir hesap yaptım.Tumtla birlikte 15 ayda 100 bine yakın para gitti. Bir forumda gördügüm monurol küründen fayda gördüm. Enterecoc bi daha cıkmadı külturde. Birde makata yapılan botoks onun dısında bir adım geri gitmedi hastalık.
Agutosta foruma geldiğimde böyle çok yorum gördüm çok üzülmüştüm. Evet iyilesemeyenler var ama Odynin durumu baska o benim forumdan ilk arkadasim. Aralik ayına kadar yarenlik ettiğimiz dönemde haftada en az 2 aşırı alkol. Ne oldugu belirsiz eskortlar Korunmasız iliskide ısrarlar... Yapma dedikce atın ölümü arpadan olsun. Hastalık bastırınca intihar edeceğimler. Böyle iyilesilmez. Doktorlar gibi kendimizde hastalığı nasıl yönettiğimiz konusunda kendimizi elistirmeliyiz.
odysiea87

Serkan yazdı:
odysiea87 yazdı:
Turgutk yazdı:

Agutosta foruma geldiğimde böyle çok yorum gördüm çok üzülmüştüm. Evet iyilesemeyenler var ama Odynin durumu baska o benim forumdan ilk arkadasim. Aralik ayına kadar yarenlik ettiğimiz dönemde haftada en az 2 aşırı alkol. Ne oldugu belirsiz eskortlar Korunmasız iliskide ısrarlar... Yapma dedikce atın ölümü arpadan olsun. Hastalık bastırınca intihar edeceğimler. Böyle iyilesilmez. Doktorlar gibi kendimizde hastalığı nasıl yönettiğimiz konusunda kendimizi elistirmeliyiz.
Alkol almakla sevismekle bu hastalık olcak olsa dünyada insan kalmazdı abi. Senin iyilestiğine cok sevindim tamam disiplinlisin sözüm yok ama sende ki ekonomik güçle zaten hangi hastalık olsa tedavisi bulunurdu.
can8

Mesaj gönderen can8 »

Serkan yazdı:
odysiea87 yazdı:
Turgutk yazdı:

eğer dediğiniz gibiyse şayet yani buradaki arkadaşlar bu hastalıkla savaşması gerektiği gibi savaşmayıp burada iyileşmiyoruz, yandık, bittik naraları atıyorsa bu çok yanlış. fikir belirtmemeleri daha sağlıklı olacak. çünkü buradaki insanlar bu durumlardan etkileniyor genç kardeşlerimiz, sorumluluk sahibi olup mücadele eden abilerimiz var. insanlar bir şeyleri doğru yapıp bu yorumları görünce başarısız olacağız hissine kapılıyorlar. bu hastalıkla mücadele etmenin en önemli yollarından biri iyi psikoloji olduğunu varsayıyorum. daha duyarlı olunmalı diye düşünüyorum.
güzel günler de bizi görecek saygıdeğer abilerim, yaradan hepimize yardımcı olsun.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

odysiea87 yazdı:
Serkan yazdı:
odysiea87 yazdı: Ben 6 ay gittim Zafer hocaya . Zafer hocada ben iyilestiririm özgüveni var. Bu özgüven bizi psikolojik olarak diri tutuyor. Ama sonra lökosit düsüp iyileşemeyince kovuyor. İyi değilim dersen azarlıyor işin rengi değişiyor...ilk dönem ki psikolojik rahatlama nefrete dönüyor.

Alkol almakla sevismekle bu hastalık olcak olsa dünyada insan kalmazdı abi. Senin iyilestiğine cok sevindim tamam disiplinlisin sözüm yok ama sende ki ekonomik güçle zaten hangi hastalık olsa tedavisi bulunurdu.
Parayla sağlık satın alınsa babamı kurtarırdimda neyse Ody im.
James

Mesaj gönderen James »

Bu arkadaşın tump olduğuna inanmıyorum ben makkattan botoks oldum olayida tam bir fiyasko
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

James yazdı:Bu arkadaşın tump olduğuna inanmıyorum ben makkattan botoks oldum olayida tam bir fiyasko

Kim bu adını verir misin kardeşim
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

can8 yazdı:
Serkan yazdı:
odysiea87 yazdı: Ben 6 ay gittim Zafer hocaya . Zafer hocada ben iyilestiririm özgüveni var. Bu özgüven bizi psikolojik olarak diri tutuyor. Ama sonra lökosit düsüp iyileşemeyince kovuyor. İyi değilim dersen azarlıyor işin rengi değişiyor...ilk dönem ki psikolojik rahatlama nefrete dönüyor.

eğer dediğiniz gibiyse şayet yani buradaki arkadaşlar bu hastalıkla savaşması gerektiği gibi savaşmayıp burada iyileşmiyoruz, yandık, bittik naraları atıyorsa bu çok yanlış. fikir belirtmemeleri daha sağlıklı olacak. çünkü buradaki insanlar bu durumlardan etkileniyor genç kardeşlerimiz, sorumluluk sahibi olup mücadele eden abilerimiz var. insanlar bir şeyleri doğru yapıp bu yorumları görünce başarısız olacağız hissine kapılıyorlar. bu hastalıkla mücadele etmenin en önemli yollarından biri iyi psikoloji olduğunu varsayıyorum. daha duyarlı olunmalı diye düşünüyorum.[/quote

Kimse umutsuz olmasın zafer hoca ne kadar insanlara ilaç kitlemeye çalışsada burada adı gecen doktorların içerisinde en masumu bana göre.
scream1717

Ben şimdilik memnunum zafer hocadan son 10 gündür de ağrılarım azaldı bakalım 4.komtrolde ne çıkacak
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

scream1717 yazdı:Ben şimdilik memnunum zafer hocadan son 10 gündür de ağrılarım azaldı bakalım 4.komtrolde ne çıkacak

Bu tedaviyi ilk defa alıyorsanız zafer hocanın tedavi şekli doğru eğer iyi geldiyse sonuna kadar devam et.
dgn11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen dgn11 »

Bnde Zafer hocaya gidiyorum 35 ten 2 3 düştü lökosit ama cinsel isteksizlik libido yokluğu sertleşme sorunu devm ediyor peniste sarkma ufalma halen devam ediyor sorunun ne olduğunu çözemiyorum ve piskolojik olarak beni bitirdi
Turgutk

Mesaj gönderen Turgutk »

dgn11 yazdı:Bnde Zafer hocaya gidiyorum 35 ten 2 3 düştü lökosit ama cinsel isteksizlik libido yokluğu sertleşme sorunu devm ediyor peniste sarkma ufalma halen devam ediyor sorunun ne olduğunu çözemiyorum ve piskolojik olarak beni bitirdi

Eğer panik bir haldeysen bu sorun devam edebilir benim 4 yıl boyunca tık yoktu zafer hocadan aldığım tedaviden sonra düzeldi biraz rahat olmalısın bu konuda. Eğer kalkacakmı kalkmayacakmı diye endişe ediyorsan düzelmez.
scream1717

Turgutk yazdı:
scream1717 yazdı:Ben şimdilik memnunum zafer hocadan son 10 gündür de ağrılarım azaldı bakalım 4.komtrolde ne çıkacak

Bu tedaviyi ilk defa alıyorsanız zafer hocanın tedavi şekli doğru eğer iyi geldiyse sonuna kadar devam et.
Evet ilk defa deniyorum zafer hocayı
odysiea87

Turgutk yazdı:
James yazdı:Bu arkadaşın tump olduğuna inanmıyorum ben makkattan botoks oldum olayida tam bir fiyasko

Ben vereyim adım Haluk Öztürk James in kim olduğu yazım tarzları ve imla hataları sende ne semptom var sorusundan bal gibi belli. Ali nin yalakalığını yapmak için bana ve bir çok kisiye küfür edip atılan Sözde Gbt yapıp Kadir abi mühendis değil lise mezunu dedikodusunu cıkaran Muşlu Ümit ve başka bir dönem banlanan "Kadir abi beni bu hale getirdi Onurun" ortak hesabı. Bu sahıslara birsey ispat etmek zorunda olmadığim gibi hiç bir doktorun tedavisini yada reklamını yapmadım. Serkan abiye bir hatam oldu aramızda bir durum ben milyon kere özür diledim. O olayın asil faili forumdan baska bir arkadas. Ayrıca Tump değil Tumt bana sövdüğün o mesajlara cevap vermedim. Uğrasıp duruyorsun sana haddini bildiririm.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Üstteki yazıya istinaden cevap hakkı doğduğu icin yaziyorum genel olarak ifade ediyorum üstüne alınacak olanlar kendilerini bilir.
Kardeşim isteyen gelir yanıma yüreği yiyorsa diplomamı gözüne sokayım.
Ayrıca ben, konu açildiğı icin aciklama zorunda kaldigim için özür dilerim...makina üretimi ve ihracatını gerceklestiren bir makina firmasınında sahibiyim. Bu senede emekli oldum.
Kim istiyorsa buyursun gelsin görüşelim.
Koyun can derdinde, kasap et derdinde.
Bir şeyleri ispat etmesinimi istiyorsunuz...bedava bilgi ve yardım aldiğiniz birinden.
Neden acaba hep banlanan kisiler böyle bok atmaya çalısır?
İşte bakın ben bu tip adamlarin fake hesaplarla girdiklerini bile bile yine onlara yardımcı oluyorum, sorularına cevap veriyorum.
Yanlız şu varki çok enteresandır forumda dikkat ediyorum bu tip insanlar hiç iyilesemiyor, böyle kötü düsünüp onun bunun hakkinda iftira attiķçada iyileşemiyeceklerdir. Benden söylemesi.
James

Mesaj gönderen James »

odysiea87 yazdı:
Turgutk yazdı:

Ben vereyim adım Haluk Öztürk James in kim olduğu yazım tarzları ve imla hataları sende ne semptom var sorusundan bal gibi belli. Ali nin yalakalığını yapmak için bana ve bir çok kisiye küfür edip atılan Sözde Gbt yapıp Kadir abi mühendis değil lise mezunu dedikodusunu cıkaran Muşlu Ümit ve başka bir dönem banlanan "Kadir abi beni bu hale getirdi Onurun" ortak hesabı. Bu sahıslara birsey ispat etmek zorunda olmadığim gibi hiç bir doktorun tedavisini yada reklamını yapmadım. Serkan abiye bir hatam oldu aramızda bir durum ben milyon kere özür diledim. O olayın asil faili forumdan baska bir arkadas. Ayrıca Tump değil Tumt bana sövdüğün o mesajlara cevap vermedim. Uğrasıp duruyorsun sana haddini bildiririm.
Serkana yanlış değil daniskasini yapmışsın hani dolandırıcı ben ile Aliydik...
odysiea87

kadir yazdı:Üstteki yazıya istinaden cevap hakkı doğduğu icin yaziyorum genel olarak ifade ediyorum üstüne alınacak olanlar kendilerini bilir.
Kardeşim isteyen gelir yanıma yüreği yiyorsa diplomamı gözüne sokayım.
Ayrıca ben, konu açildiğı icin aciklama zorunda kaldigim için özür dilerim...makina üretimi ve ihracatını gerceklestiren bir makina firmasınında sahibiyim. Bu senede emekli oldum.
Kim istiyorsa buyursun gelsin görüşelim.
Koyun can derdinde, kasap et derdinde.
Bir şeyleri ispat etmesinimi istiyorsunuz...bedava bilgi ve yardım aldiğiniz birinden.
Neden acaba hep banlanan kisiler böyle bok atmaya çalısır?
İşte bakın ben bu tip adamlarin fake hesaplarla girdiklerini bile bile yine onlara yardımcı oluyorum, sorularına cevap veriyorum.
Yanlız şu varki çok enteresandır forumda dikkat ediyorum bu tip insanlar hiç iyilesemiyor, böyle kötü düsünüp onun bunun hakkinda iftira attiķçada iyileşemiyeceklerdir. Benden söylemesi.
Gbt de eğitim durumumu cıkar abi...Benim ailemin yarısı polis öyle kafaya göre Gbt sorgulasan aklını alırlar adamin. Ama Ümit bekar olduğunu, lise mezunu olduğunu, Adinın Kadir olmadığıni benzeri hayal mahsülü iftiraları Ümit , Onur a , Onur Ali ye , Ali instagramda kurduğu sözde prostatit danısmanlik merkezine yazan herkese yaydı. Ben Ali olduğunu bilmeden o instagram hesabına yazdım ordan haberim oldu. Çok sevdiğiniz Serkan o dönem.Gbt de görünmez yalan söylüyorsunuz dedi diye Serkanı yalancı tutup Kadir abi yalakası ilan ettiniz. Şuan görüşüyor musunuz? Coşkun un watsap grubuna kadar iftira yayıldı. Forumu kapattıracaklarmış. Kadir abiyi mahkemeye vereceklermiş.7/24 forumdasınız ama nedense. Bu mu adamlık ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Yazarlar kardeşim, ama kimse bunlara itibar etmez bunları duymuştum zaten ben çok oncelerden..bu forumda can dostlarımız çok sagolsunlar...bana haberler gelir. Ben yazacağımı yazdım zaten yukarda.
Adım kadir degil zaten o herkesin olduğu gibi benim nikimdir:)
Ayrica bekar degilim yanlış bilgi.
Yanlız bu arada şunu eklemeyi unuttum insan olma meziyetleri eksik, zayıf, halis niyetli olmayan kişilerin iyileşmesi çok zor onu buradan hatirlatmak isterim.
Bu kisiler surekli birilerini suclayıp karalarken vücudunda bazı nöral değisikler meydana gelir. Buda hastaligi olumsuz yönde etkiler.
Bilgileri olsun.