T5 omurga kirigi

Uygun kategori bulamadığınız konularınızı buraya açabilirsiniz.
prostatiniseveyim

T5 omurga kirigi

Mesaj gönderen prostatiniseveyim »

Srlam arkadaslar trafik kazasi yaptim brn sol tarafta oturuyodum surucu koltugunda sag kapidan bi araba carpti beni savurdu ve cokme tarzi omurga kirigi

Hastanede yatiyorum amrliyat dediler civi cakip hasarli omuru askiya alacaklaramis sonra 1.5 yil sonra trkrar civiler geti cikarilacakmis

Dra pek guvenmedim once yatarak gecer dedi sonra bolum badkaniyla yanima geldi prof bana senin ameliyat lazim hmn yapalim falan dedi off off biyrun yine bir hikaye yine dr yine sorular sorular yalniz bursa en ufak bi hata aninda felc

Arkadadlar var mi tanidiginda omurga kirigi olana ameliyatsiz gecer mi
Bactrim800
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Re: T5 omurga kirigi

Mesaj gönderen Bactrim800 »

prostatiniseveyim yazdı:Srlam arkadaslar trafik kazasi yaptim brn sol tarafta oturuyodum surucu koltugunda sag kapidan bi araba carpti beni savurdu ve cokme tarzi omurga kirigi

Hastanede yatiyorum amrliyat dediler civi cakip hasarli omuru askiya alacaklaramis sonra 1.5 yil sonra trkrar civiler geti cikarilacakmis

Dra pek guvenmedim once yatarak gecer dedi sonra bolum badkaniyla yanima geldi prof bana senin ameliyat lazim hmn yapalim falan dedi off off biyrun yine bir hikaye yine dr yine sorular sorular yalniz bursa en ufak bi hata aninda felc

Büyük geçmiş olsun.
Kötü düşünme, tıp teknolojisi inanılmaz ilerledi, sorun olmadan hallolacaktır.
Nerede yatıyorsun? Doktorun kim?
allameicihan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen allameicihan »

Çok büyük geçmiş olsun dostum sorunsuz bir şekilde iyileşirsin inşallah
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

Allah acil şifalar versin kardeşim rabbim tez zamaninda sagligina kavusturur insallah. Bakarsin ameliyat icin verilen antibiyotik prostati iyilestirir. Haktan hayirlisi
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

Geçmiş olsun.ameliyattan sonra sanırım uzun süre korse kullanabilirsin.bu ameliyatların genel anlamda iyi geçtiğini duymuştum. Allah acil şifalar versin.
Haluk
Hastalık Başlangıç Yılı: 2000

Mesaj gönderen Haluk »

Kardesım cok gecmıs olsun bakın arkadaslar ne dertler daha var ben halım cok kotu derken daha da beter oldum bu kardesımız kaza gecırmıs herseyın beterı var sukredelım her halımıze zor hersey halımız cok zor ama neler neler var gozlerımız goruyo buraya yazı yazıyoruz sukretmeye yetmezmı
etmen

Mesaj gönderen etmen »

geçmiş olsun bu tür ameliyatlar artık kolay yapılıyor platin takmadan yatarak kaynaması sanırım uzun sürür devamlı yatman gerekir platinle daha kolay kaynar sanırım o yüzden amaliyat demişlerdir
baran

Mesaj gönderen baran »

geçmiş olsun bu prostatite benzemez iyi araçtır. iyi müdahaleyle inşallah atlatırsın gençsin çabuk toparlarsın inşallah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

prostatiniseveyim yazdı:Srlam arkadaslar trafik kazasi yaptim brn sol tarafta oturuyodum surucu koltugunda sag kapidan bi araba carpti beni savurdu ve cokme tarzi omurga kirigi

Çok geçmiş olsun sevgili kardeşim,Allah acil şifalar versin.Ameliyatsiz olmaya bak başka Doktora da göster istersen.
Fatih86

Mesaj gönderen Fatih86 »

Allah sifa versin
Allah neylerse güzel eyler hoş eyler vardır bir bildiği
prostatiniseveyim

Herkese cok tesekkur ederim su an yatarak iyilesmeye calisacagim
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

geçmiş olsun kardeşim Allah şifa versin
prostatiniseveyim

Valla dert vat dert

Su.an ptostatit sifir kalio

Halinize.sukur.edin
prostatiniseveyim

Biri burda bunu yazsa sukur.3din diye hadi.ya prostattaan buyuk dert yok derdim

Allah alllah buyuk allahim sen affet gunahlarimizi

Srnin yoluna dibmeyi.nasip.eyle amin
ABittersweetLi

Ben sadece prostat iltihabınız var ise yatıp kalkıp şükredin diye çok defa söyledim.üç kronik hastalık ile daha savaşıyorum. Allah herkese şifa versin.
prostatiniseveyim

Lwn abitter guldurme beni ya gulunce canim yaniyo valla boyle yazacagini bile bile yasdim bu mesaji abitter demisti zaten diye
prostatiniseveyim

ABittersweetLi yazdı:Ben sadece prostat iltihabınız var ise yatıp kalkıp şükredin diye çok defa söyledim.üç kronik hastalık ile daha savaşıyorum. Allah herkese şifa versin.

Haci sana bi sorum var ameliyat oluyum evde 3 ay istirahatlami.iyilesmeye calisiyim
ABittersweetLi

Doktor ne şekilde davranman gerektiğini söylemiştir diye düşünüyorum. Bazı şeyler yaşandıkca anlaşılıyor malesef. Ben yada sen ne kadar halinize şükredin diye söylesekte yaşamayanlar bu durumu anlayamazlar. Bu her şey için geçerli :)
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

Abitter defalarca diyordu zsten ama insanoğlu işte başa gelmeyince bilmez. Tekrar tekrar geçmiş olsun kardeşim insallah şifa bulursun.

Ne kadar yatacaksin hastahanede peki nedir durumun ?
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
Akınx

Mesaj gönderen Akınx »

Abicim çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.Bu omurga kırığının omiriliğe bi etkisi olmadı inş. değil mi?
Galip

Mesaj gönderen Galip »

kaburga kaynar geçer gider,ah birde prostat geçse birdaha hissettirmese kendini ne güzel olurdu.Mevlam cümlemize prostatitsiz bir hayat nasip etsin
Geçmiş Olsun
prostatiniseveyim

ABittersweetLi yazdı:Doktor ne şekilde davranman gerektiğini söylemiştir diye düşünüyorum. Bazı şeyler yaşandıkca anlaşılıyor malesef. Ben yada sen ne kadar halinize şükredin diye söylesekte yaşamayanlar bu durumu anlayamazlar. Bu her şey için geçerli :)

Anlamayinca hayat dersten ibaret once kucuk dersler veriyor

Sonra da buyuk dersler

Onemli olan insanin ben nereye gidiyorum diye kendine sormasi bazen ders alalim diye basimiza gelenlere oyle isyan ediyoruzki

O yetmiyor basimiza daha buyuk seyler geliyor

Sabir kardesim iki ay evde yatak istirahati ve rdiler hastanede yapilacak bi sey yok sadece devamli yatmam lazim

Akinx kardesim kirik omurganin sag yan tarafinda yqrim bir kirik var yanda yani

komple.kirilsa omuriliki kesip felc yapiormus bende o yok allahtan ama cok hareket edersem her sey olabilir

drlar hic soylemedi ya ucuz atlatmissin bile demediler allah gostermesin ya hic olacak is degil ara sokaktan sagdan araba carpiyor ben arabanin icindeyim omurgam kiriliyo o ivmeden

Birqz once engellilliler forumunu okudum da bnm gibi kiriklari olanlarin kirigi biraz fazla olanlar felc olmus nasil yuruyeceklerini tartisiyolar ben de agrim var yada kambur kalacam diye moral bozuyodum allah affetsin

Her yeni gun yasmak icin insan olmak icin yeni bi firsat kendinizi sevin arkadaslar nefret etmeyin insan olmayi Allah bize bahsetmis sadece bu bile sukur etmek icin yeterli basima niye kotu setler gelio diye isyan etmektense Allah bizi var ettigi icin sukur etmek.lazim

bu bile yeterli
prostatiniseveyim

Akınx yazdı:Abicim çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.Bu omurga kırığının omiriliğe bi etkisi olmadı inş. değil mi?

Cok sagol omurganin sag yarisi kiriilmis diger yarisi koruyor hepsi gitse omurilige basi ve felc allah gostermesin o yuzden cok sukur iyiyim
prostatiniseveyim

Sabir yazdı:Abitter defalarca diyordu zsten ama insanoğlu işte başa gelmeyince bilmez. Tekrar tekrar geçmiş olsun kardeşim insallah şifa bulursun.

Ne kadar yatacaksin hastahanede peki nedir durumun ?
Eve yolladilar iki.ay yatacama yatmak istemzsrn ameliyat ol dediler korkuyorum

Tabi 2 ay yatarken biraz kamburlasacam kemikler kaynadiktan sonra

Ameliyat olursam kamburlukta olmayacak ama ameliyat tabi riskli

Hocaya dedimki ben sistoskopi bile olamiyorum sen omurgana civi cakacam diosun dedim
secret

Mesaj gönderen secret »

Allah yardimcin olsun umarim hizli bir sekilde sagligina kavusursun