Prostat Masajı Deneyimim

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Prostat Masajı Deneyimim

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Prostat masajı ilk alışımda çok azalmış olan idrar gücüm arttı.
2. ve 3. 4. alışlardan sonra sık idadara çıkma olayı azaldı. Hatta bitti artık galiba dedim.

4. masajda ilk kez masaj esnasında prostat uyarılması ile oluşan haz hissi oluştu. Arkasından yaptığım masturbasyonlarda prostatın eskisi gibi kasılmaya başladığını görünce sevindim. Sonra bu kasılmalar azaldı.

5. 6. masaj alıştan sonra ise duraklama oldu. Ve şuan biraz eskiye dönmüş gibi. İdar gücü biraz az, prostat dolgun ve masturbasyonlarda donuk. Keyif var ama tam kasılma yok.

7. masaj 1 ay sonra ama hevesim kaçtı.
Ayrıca masaj aldığım kişi yapabildiğin kadar yap masturbasyon ne olabilir ki? O bölge hareketlenmeli bizim istediğimiz de bu demişti.

Bu süreci kim analiz edebilir?

Masaj faydalı değilse ilk masajlarda ben neden rahat ettim.
qaz1325qaz
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Prostat Masajı Deneyimim

Mesaj gönderen qaz1325qaz »

Bundan sonra ne yapmalıyım. Daha Zafer hocanın verdiği iğne ve oral antbytiği de kullanmadım. En son lökosit 7-8 idi.
apo.
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: Prostat Masajı Deneyimim

Mesaj gönderen apo. »

qaz1325qaz yazdı:Prostat masajı ilk alışımda çok azalmış olan idrar gücüm arttı.
2. ve 3. 4. alışlardan sonra sık idadara çıkma olayı azaldı. Hatta bitti artık galiba dedim.

4. masajda ilk kez masaj esnasında prostat uyarılması ile oluşan haz hissi oluştu. Arkasından yaptığım masturbasyonlarda prostatın eskisi gibi kasılmaya başladığını görünce sevindim. Sonra bu kasılmalar azaldı.

5. 6. masaj alıştan sonra ise duraklama oldu. Ve şuan biraz eskiye dönmüş gibi. İdar gücü biraz az, prostat dolgun ve masturbasyonlarda donuk. Keyif var ama tam kasılma yok.

7. masaj 1 ay sonra ama hevesim kaçtı.
Ayrıca masaj aldığım kişi yapabildiğin kadar yap masturbasyon ne olabilir ki? O bölge hareketlenmeli bizim istediğimiz de bu demişti.

Bu süreci kim analiz edebilir?

Masaj faydalı değilse ilk masajlarda ben neden rahat ettim.
Kardeşim ben kendim self masaj yapıyorum masaj yapınca biriken sekrasyonu attığım için yumusuyor organ o yüzden rahat ediyor insan fakat bu bir tedavi biçimi değil, rahatlama yöntemi.
Eger bakteri yoksa yapılabilir, ama yeterli değildir.
Eflamasyonu onarmak gerek.