Kadir abi bir sorum olacaktı

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Speaky
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Kadir abi bir sorum olacaktı

Mesaj gönderen Speaky »

Kadir abi bu prostatit bende ilk başladığı zamanlar 2,5 yıl önce idrarda yanma, boşalırken yanma penis ucunda yanma orgazm hissi kaybolması ereksiyon ve idrar sonu damlama vardı. Ben bu süreç içerisinde hiçbir tedavi almadım. Sadece non steroid ilaçlar ila devam ettim yoluma. İdrarda yanma boşalırken yanma ve orgazm hissim düzeldi. Sadece ereksiyon ve idrar sonu damlama var bu sizce enfeksiyonun bittiğini sadece iltihap kaldığını mı gösterir. Cinsel isteksizlikte her geçen gün düzeliyor. Ereksiyon da da ilerleme kaydediyorum. En azından bir bayanla ilişkiye girebilecek düzeye getirdim önceden hareket bile yoktu. Takviyeler de kullanıyorum
bngl55

Re: Kadir abi bir sorum olacaktı

Mesaj gönderen bngl55 »

Speaky yazdı:Kadir abi bu prostatit bende ilk başladığı zamanlar 2,5 yıl önce idrarda yanma, boşalırken yanma penis ucunda yanma orgazm hissi kaybolması ereksiyon ve idrar sonu damlama vardı. Ben bu süreç içerisinde hiçbir tedavi almadım. Sadece non steroid ilaçlar ila devam ettim yoluma. İdrarda yanma boşalırken yanma ve orgazm hissim düzeldi. Sadece ereksiyon ve idrar sonu damlama var bu sizce enfeksiyonun bittiğini sadece iltihap kaldığını mı gösterir. Cinsel isteksizlikte her geçen gün düzeliyor. Ereksiyon da da ilerleme kaydediyorum. En azından bir bayanla ilişkiye girebilecek düzeye getirdim önceden hareket bile yoktu. Takviyeler de kullanıyorum
İdrar sonrası damlama olayı bende de gitmedi.Sistoskopi yaptırmıştım ve doktor mesanede iltihap var ve mesane boynu yuksekligi var demişti.
İdrar sonrası damlama benim psikolojimi alt üst ediyor.Duzelir mi bilmiyorum.
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

bngl55 yazdı:
Speaky yazdı:Kadir abi bu prostatit bende ilk başladığı zamanlar 2,5 yıl önce idrarda yanma, boşalırken yanma penis ucunda yanma orgazm hissi kaybolması ereksiyon ve idrar sonu damlama vardı. Ben bu süreç içerisinde hiçbir tedavi almadım. Sadece non steroid ilaçlar ila devam ettim yoluma. İdrarda yanma boşalırken yanma ve orgazm hissim düzeldi. Sadece ereksiyon ve idrar sonu damlama var bu sizce enfeksiyonun bittiğini sadece iltihap kaldığını mı gösterir. Cinsel isteksizlikte her geçen gün düzeliyor. Ereksiyon da da ilerleme kaydediyorum. En azından bir bayanla ilişkiye girebilecek düzeye getirdim önceden hareket bile yoktu. Takviyeler de kullanıyorum
İdrar sonrası damlama olayı bende de gitmedi.Sistoskopi yaptırmıştım ve doktor mesanede iltihap var ve mesane boynu yuksekligi var demişti.
İdrar sonrası damlama benim psikolojimi alt üst ediyor.Duzelir mi bilmiyorum.
Prostatit zaten mesane boynu yüksekliği yapıyor. Ayrıca idrar sonu damlama zor geçer kardeş bu hastalık nasıl gidecek bilmiyorum kafamızda deli sorular artık
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Siz sanirim bir İYE gecirmişsiniz ve prostatta sadece inflamasyon kalmış.
Yinede olası bir enfeksiyon şüphesi icin prostat sıvısi ve idrardan lokosit incelemesi + kültür ve pcr yaptırmanızı öneririm.
Sonuçlarda enfeksiyonel bir bulgu çıkmadığı takdirde inflamasyona yönelik bir tedavi sürecine başlamanızi tavsiye ederim alfabloker ve antienflamatuar ajanlarıda ilave ederek.
https://www.kronikprostatit.org/viewtop ... la#p128667
Bu linkteki yazımıda iyice okumanızı tavsiye ederim.
Speaky

Mesaj gönderen Speaky »

kadir yazdı:
Siz sanirim bir İYE gecirmişsiniz ve prostatta sadece inflamasyon kalmış.
Yinede olası bir enfeksiyon şüphesi icin prostat sıvısi ve idrardan lokosit incelemesi + kültür ve pcr yaptırmanızı öneririm.
Sonuçlarda enfeksiyonel bir bulgu çıkmadığı takdirde inflamasyona yönelik bir tedavi sürecine başlamanızi tavsiye ederim alfabloker ve antienflamatuar ajanlarıda ilave ederek.
https://www.kronikprostatit.org/viewtop ... la#p128667
Bu linkteki yazımıda iyice okumanızı tavsiye ederim.
Tşk ederim okudum o makaleyi araştırdım güzel bilgiler içeriyor.