Problemi yanlış yerde mi arıyoruz bağırsak mı ?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Krostatit

Problemi yanlış yerde mi arıyoruz bağırsak mı ?

Mesaj gönderen Krostatit »

Herkese merhaba,

Benim en büyük belirtim karın altı bölgede baskı hissiyatı oluyor, ve bu bağırsaklar dolu olduğunda karında gaz sancısı olduğunda daha hissedilir oluyor, acaba ürolojiye boşuna mı gidiyoruz?
Ama spermde parçacıklar ve boşalma tazyikinde azalma da var aynı zamanda..
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Problemi yanlış yerde mi arıyoruz bağırsak mı ?

Mesaj gönderen grismask »

Krostatit yazdı:Herkese merhaba,

Benim en büyük belirtim karın altı bölgede baskı hissiyatı oluyor, ve bu bağırsaklar dolu olduğunda karında gaz sancısı olduğunda daha hissedilir oluyor, acaba ürolojiye boşuna mı gidiyoruz?
Ama spermde parçacıklar ve boşalma tazyikinde azalma da var aynı zamanda..
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6077167/ büyük ihtimalle tam olarak bu makalede bir hastanın 20 sene boyunca onlarca yanlış teşhis onlarca tedavi ve ilaçla düzelemediği durumu yaşıyorsun.bu makalede anlatılan şey 20 sene boyunca idrar ve spermde beyaz parçacıkları olduğu ağrı ve yangı şikayetleri olduğu.20 sene boyunca teşhis koyamıyorlar fakat bu makaleyi yazan doktor prostat sıvısından örnek alıyor ve detaylı incelemeyle prostatta candida mantarı buluyor, antifungal ilaçla 2 ayda iyileşiyor ve bir daha nüks görülmüyor.bu mantar aynı zamanda bağırsak sorunları saç kıran penis mantarı da yapabilen bir mantar türü.bağırsak sorunları başladığında prostat sorunlarının da başlaması aynı mantarın yediğin içtiğin bir şeyler sebebiyle artmaya başlaması kaynaklı.
Krostatit

Mesaj gönderen Krostatit »

Teşekkür ederim, bakacağım makaleye. Ancak prostatit olmayı tercih ederim, neden diye sorarsan prostatitle bile ilgilenmiyor doktorlar, bu mantarla ilgilenecek doktor olduğunu hiç sanmıyorum.
grismask
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen grismask »

Krostatit yazdı:Teşekkür ederim, bakacağım makaleye. Ancak prostatit olmayı tercih ederim, neden diye sorarsan prostatitle bile ilgilenmiyor doktorlar, bu mantarla ilgilenecek doktor olduğunu hiç sanmıyorum.
nonbakteriyel dedikleri prostatit bence hep genelde mantar kaynaklı:) sadece farkında değiller.