Tekrar deniyorum... son sonuçlarım.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Unstopables
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Tekrar deniyorum... son sonuçlarım.

Mesaj gönderen Unstopables »

@kadir abiye özel mesaj olarak göndermiştim, yine buradanda paylaşmak istedim.

https://www.resimupload.org/r/77pAVz

uzun zamandr çok fazla acı çekiyordum bir çok ilaç kullandım, o dönem sigortam yoktu devlet hastanesine gidememiştim, 3 ay önce verilen ilaçları kullanmayı bıraktım bir işe yaramıyordu.

son olarak verdigim testlerin resmini size ekledim.

çok fazla acı çekiyorum.

devlet hastanesinde devam mı etmeliyim yoksa beni bir yere yönlendirebilirmisiniz.
Serkan

Re: Tekrar deniyorum... son sonuçlarım.

Mesaj gönderen Serkan »

Merhaba idrarda lökosit 55 antibiyotik almanız gerekir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Unstopables yazdı:@kadir abiye özel mesaj olarak göndermiştim, yine buradanda paylaşmak istedim.

uzun zamandr çok fazla acı çekiyordum bir çok ilaç kullandım, o dönem sigortam yoktu devlet hastanesine gidememiştim, 3 ay önce verilen ilaçları kullanmayı bıraktım bir işe yaramıyordu.

çok fazla acı çekiyorum.

devlet hastanesinde devam mı etmeliyim yoksa beni bir yere yönlendirebilirmisiniz.
Muhtemelen akut bir enfeksiyon geciriyorsunuz...bu İYE olabilir, prostata inmişse prostatit olabilirsiniz, fakat kesin tanı için rektal tuşe yöntemiyle prostat sivısından lokosit ölçümü ve kültür gibi tahliller yaptirmanız gerekir, bunuda devlette yaparlarmı bilmem biraz zor. Özele gidecek durumunuz yok isede saglam bir antibiyotik kombini yapacak bir dr bulmaniz gerekir bu bir enfeksiyoncuda olabilir. Ama tedavinizi bir an önce olmaya bakın..yanlız sadece bir oral tabletle olacak gibi gözükmüyor bu tablo kardeşim geçmiş olsun.
artemis

Mesaj gönderen artemis »

Bu süreçte korunmasız ilişki yaşadınız mı mevcut bi enfeksiyonu birbirinize taşıyor olabilir misiniz? İdrarda 55 lökosit biraz fazla gibi bende de lökosit artmıştı antibiyotik kullanınca hemen düştü ama prostata girdi bi kere bi şeyler o yüzden antibiyotik almaya devam etmelisin en azından idrardaki lökositi temizleyene kadar.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Unstopables yazdı:@kadir abiye özel mesaj olarak göndermiştim, yine buradanda paylaşmak istedim.

çok fazla acı çekiyorum.

Kanda var idrarda sende taş maş olmasın bakıldı mı onlara
Unstopables

Mesaj gönderen Unstopables »

Meni kültüründe bir şey çıkmamıştı @kadir hocamın tavsiyesi ile prostat sıvısı aldırmıştım sonuçlarım;

Sonuç Boyama Sonucu: Yoğun lökosit, gram pozitif koklar, gram pozitif difteroidler ve gram negatif kokoba