Hastalığın teşhisi için Doğu illerinden gidebileceğimiz yerler?

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
can8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Hastalığın teşhisi için Doğu illerinden gidebileceğimiz yerler?

Mesaj gönderen can8 »

merhaba sayın abilerim bilginiz dahilinde fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum. doğu illerinden gidebileceğimiz doktor ya da hastane önerileriniz var mı? gidince nasıl bir yol izleyebiliriz. takip ediyorum zafer hoca öneriliyor. daha önce hiç İstanbula gitmedim gidince de nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. zafer hoca dışında- istanbul harici- gidip gerekli tetkikleri yapabileceğimiz doktor önerileriniz var mı?
güzel günler de bizi görecek saygıdeğer abilerim, yaradan hepimize yardımcı olsun.
can8

Re: Hastalığın teşhisi için Doğu illerinden gidebileceğimiz yerler?

Mesaj gönderen can8 »

bir de kaç günlük bir süreç oluyor giden abilerim tecrübelerini paylaşabilir mi?
güzel günler de bizi görecek saygıdeğer abilerim, yaradan hepimize yardımcı olsun.
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

İstanbulda levent türk var Halil İbrahim var zafer oyman Cüneyt sevinç bir kaç doktor daha var Eskişehir Hüseyin seçgin Ankara mesut tül İzmir apo kardeşimin gittigi doktor var isimlerini konuda yazmıştı
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

Artık doktorlar intagramdan cevap veriyorlar. Forumda adı gecen doktorlar cok özel birsey yapmıyorlar. Ne yapılmasını istediginizi yapıp yapmadığını bastan sormak iyi olur.