penis bölgesi çok üşüyor

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
tech
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: penis bölgesi çok üşüyor

Mesaj gönderen tech »

Benim sadece penis bölgesi üşüyor birde kalça üstünde bir karış yerde bi aşrı gibi üşüme gibi bi durum var birde konuyu açarken yazdığım gibi ereksiyon zayıflığı biraz fazla idrara çıkma ve biraz sık bırak şeklinde idrar
tech

Mesaj gönderen tech »

Birde şu comvitex ve afilta yı aslında keşke ilaçlar bitikten sonra alsaydım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

tech yazdı:Benim sadece penis bölgesi üşüyor birde kalça üstünde bir karış yerde bi aşrı gibi üşüme gibi bi durum var birde konuyu açarken yazdığım gibi ereksiyon zayıflığı biraz fazla idrara çıkma ve biraz sık bırak şeklinde idrar
Enfeksiyondan dolayi, ürogenital bolgede kan akısi olumsuz yönde etkilendigi icin usume görulebiliyor klasik semptomlarda.
tech

Mesaj gönderen tech »

Abi şu comvitex ve afilta yı sonra kullansam
Tavsiye esermisiniz bunların ereksiyon Dan başka
Tedaviye faydası olurmu
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

tech yazdı:Abi şu comvitex ve afilta yı sonra kullansam
Tavsiye esermisiniz bunların ereksiyon Dan başka
Tedaviye faydası olurmu
Olabilir kan hizlandirici bunlar ama esas tedavi yine uygun antibiyotiktir.
tech

Mesaj gönderen tech »

Sağol abi hayırlı cumalar
nurkanv74
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen nurkanv74 »

Benimde bileklerimde yanma var
1453ali
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen 1453ali »

Penis üşümesi geri çekilmesi prostatit hastalıgında olmazsa olmazı
radeon6
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen radeon6 »

arkadaşlar benım ön testis ve penis üşüyor + içi çok ağrıyor yatamıyorum bazen kırılmış gibi hissediyorum
uroplasma + gardnerella cıktı
dr 1x2 azitro + 500mg azitro(ertesi gün ) verdi içtim şikayetler aynı
+ biteral verdi 1 kutu 1 hjafta 12 saatte bir biterali henüz içmedim

penistede acayip deformasyon ve şekil bozuklugu var bi ton şey bunlar prostatitden falan olabilirmi

mri çektiricem yakın zamanda kırmış olabılırım dıye bıle korkuyorum

ucu hep kopmuş gıbı oluyo abi buz gııb oluyo bazende duzelıyo varmıdır buna bır yanıtınız

sayın @kadir abi ne dıyorsun abı
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Üreoplazma icin antibiograma gore duyarli antibiyotik kullanmaniz gerekir. Herkeste cikan ureoplazma farkli antibiyotiklere duyarli cikabiliyor. Gardnerella icin ise recete edilen biterali kullanin ihmal etmeyin.
Penis veya genital bölge üşümesi enfeksiyon/inflamasyon nedeni ile kan dolaşımının sağlıklı sirküle olamaması ile alakalıdır.Sicak su oturmalari yapın, gün/20 dk.
Ilaclarinizi kullanın bakteri eliminasyonunu saglayin.
" İnflamatuar süreçte beslenme ve yaşam tarzı değişikleri" başlıklı bir paylasım var forumda onu okumanızi öneririm.
radeon6

Mesaj gönderen radeon6 »

kadir yazdı:Üreoplazma icin antibiograma gore duyarli antibiyotik kullanmaniz gerekir. Herkeste cikan ureoplazma farkli antibiyotiklere duyarli cikabiliyor. Gardnerella icin ise recete edilen biterali kullanin ihmal etmeyin.
Penis veya genital bölge üşümesi enfeksiyon/inflamasyon nedeni ile kan dolaşımının sağlıklı sirküle olamaması ile alakalıdır.Sicak su oturmalari yapın, gün/20 dk.
Ilaclarinizi kullanın bakteri eliminasyonunu saglayin.
" İnflamatuar süreçte beslenme ve yaşam tarzı değişikleri" başlıklı bir paylasım var forumda onu okumanızi öneririm.
sagol kadir abi akıntı bende hiç olmadı ama sabah uyandıgımda şuan ucu hafif kapalı oluyor ve ölü gibi oluyor. ayrıca boxerimdede hafif ıslaklık var sanki.
bakteri bitmedi o zaman sanırım.
idrar kültürü verdim 2 gün önce üreme olmadı yazmış ne alakaysa.

birde son sorum abi penis şaftında sağ tarafda glansın altında hafif bir çıkıntı var işte travma veya brişeyde ciddi derecede maruz kalmadım ama bi MRİ çektirmemi tavsiye edermısın kırık olabılırmı? penis kırılması morluk olmadan olmaz değilmi hani hafif ödem var demişti doktor bunu bakteri yapabilirmi böyle tıkanıklık gibi glansa doğru sanki bazen yüzük takmış birisi orayada kan akımını engellıyor gıbı
karışık soruyorum biraz kusura bakma abi fazlaca sıkıntım var..

@kadir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Bakteri herzaman üremiyor/üretilemiyor...lokosit sayısı fazla ise örneğin; 15-20 yada sayilamayacak kadar çoksa zaten bir enfeksiyon olduğu aşikar...lokosit negatif isede inflamasyon devam ediyor ve bu semptomlara yol açiyor demektir.
Peniste kırik oldugunu zannetmiyorum ama bu durum bir "hard flaccid" sendromunu andırıyor.
İçinin rahat etmesini istiyorsan bir penil doppler çektirebilirsin.
radeon6

Mesaj gönderen radeon6 »

kadir yazdı:Bakteri herzaman üremiyor/üretilemiyor...lokosit sayısı fazla ise örneğin; 15-20 yada sayilamayacak kadar çoksa zaten bir enfeksiyon olduğu aşikar...lokosit negatif isede inflamasyon devam ediyor ve bu semptomlara yol açiyor demektir.
Peniste kırik oldugunu zannetmiyorum ama bu durum bir "hard flaccid" sendromunu andırıyor.
evet kadir abicim hard flacid tarzı bişey penısım yamuk yumuk oldu garip gairp şeyler oluyor
penil doppler yerine direk ilaçsız 1 saatlik penil MRİ çektirsem uygun olurmu yumuşak dokuyu daha iyi gösterir

abi Allah bın kere razı olsun bu arada yorumların ıcın
radeon6

Mesaj gönderen radeon6 »

kadir yazdı:Bakteri herzaman üremiyor/üretilemiyor...lokosit sayısı fazla ise örneğin; 15-20 yada sayilamayacak kadar çoksa zaten bir enfeksiyon olduğu aşikar...lokosit negatif isede inflamasyon devam ediyor ve bu semptomlara yol açiyor demektir.
abi son bir bilgi bana daha iyi tavsiye vermen açısından çişim geldiği zaman penis kasılmaya ufak ağrı başlıyo yaptıktan sonra rahatlıyo ama 15dk sonrada o buz gibi olma olayı oluyo bak bu çok net oldugu ıcın soyluyorum
o zaman ben biteral'i bitireyim bitirmeyi denıyım en azından sonrada azitro işe yaramadyısa tekrar bi tetradox denıyım yan etkısı olsada bende ıcmeyı denıyım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

radeon6 yazdı:
evet kadir abicim hard flacid tarzı bişey penısım yamuk yumuk oldu garip gairp şeyler oluyor
penil doppler yerine direk ilaçsız 1 saatlik penil MRİ çektirsem uygun olurmu yumuşak dokuyu daha iyi gösterir

abi Allah bın kere razı olsun bu arada yorumların ıcın
Olur kardesim. Rica ederim.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

radeon6 yazdı:
abi son bir bilgi bana daha iyi tavsiye vermen açısından çişim geldiği zaman penis kasılmaya ufak ağrı başlıyo yaptıktan sonra rahatlıyo ama 15dk sonrada o buz gibi olma olayı oluyo bak bu çok net oldugu ıcın soyluyorum
o zaman ben biteral'i bitireyim bitirmeyi denıyım en azından sonrada azitro işe yaramadyısa tekrar bi tetradox denıyım yan etkısı olsada bende ıcmeyı denıyım
Bahsettiğiniz antibiyotikler recete edildiyse kullanabilirsiniz tabiiki.
radeon6

Mesaj gönderen radeon6 »

kadir yazdı:
radeon6 yazdı:
Bahsettiğiniz antibiyotikler recete edildiyse kullanabilirsiniz tabiiki.
Kadir abi biterali 1 kere aldım şuanda Allah belamı versınkı mutluluktan ağlıycam 1.5 aydır çekıyodum bu sıkıntıyı hep serttı hep basket şortu gıyıyodum canım acıyodu yatamıyodum azitroyu ıçmıştım hiçbi çok az fayda etmişti
1 tane biteral aldım sadece şuan daha ilk doz penıs normale dondu şuan gozumden yaş geldı o kadar streslıydımkı
şuanda Allaha yalvarmıştım dua edıyorum

Sendende Allah razı olsun sen al demeseydın biterali gardnerella için almıcaktım cunku yabancı kaynaklardan bakınca gardnerella çok sorun degil yazıyodu demekkı uroplazmaya da etkı ettı bu biteral

abi şuan ıyıyım Allah bozmasın 1 hapla nasıl böyle olabilir ya

demekkı bakterı resmen ıstıla etmış penısım şışmıştı abi sağ tarafı ya resmen diş şişer ya şuan ındımı sabah bakcamda şuan rahatladım abı ya nefes alıyorum o sertlık kaskatı hal resmen 50% açıldı be abi
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Çok sevindim iyi gelmesine kardesim.