Prostatik Enjeksiyon ile Fena Olanlar

Çin ve Rusya'daki klinik çalışmaları, diğer yöntemler.
chem77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: Prostatik Enjeksiyon ile Fena Olanlar

Mesaj gönderen chem77 »

Klinik calismalarla basarili oldugu ispatlanmamis bu uygulamanin aksi yonde hastalari magdur ettigi ve tedavinin aksine çok kötüye götürdüğünü CİMER Sağlık bakanlığına yazdım.
Yeni kurbanlar olmaması için lütfen sizler de cimer'e yazın ki bu hastalıkla mucadele eden insanlara faydamız olsun. sayıca aynı konuda dilekçe giderse inşallah komu mercek altına alınabilir
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Bu enjeksiyon işi 80''li yıllarda uygulanmış üniversitelerde ama başarı şansı %10 bile olmayınca bilimsel olarak uygulamadan kaldırılmış bir yöntem. Bu hastalık tedavisi zor olunca bitkisel kur veya enjeksiyon gibi ticari olarak bizleri çaresizliğe ittiği için böyle arkadaşlara para kazandiriyoruz. Hatta bir ara bir kür satan bi adam vardi yaptığı kür kansere, böbreğe,dişine,kuşuna herşeye çare idi kendi kanserden öldü. Bu iş gene üroloji doktorunda bitiyor
Rumuz4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Rumuz4848 »

Prostatit igne tedavisi yazmistim google a 2 tane çalısmaya rastladim
Atatürk üni. 1988 yilindaki yuzde 66 basari sagladik diye digéride
Turk uroloji derbenin 1977 yilindaki bülteni yuzde 60 basari sagladik falan diyor acaba ozaman doktorlar mi iyi yapiyordu bilinmez suan iyilesen yok prostat enjeksiyonla
Bakmak isteyenler icin pdf olduğundan link yok
Full text(pdf) the eurasian ile baslayan ataturk uni 1988 yilindaki calismasi

Full text(pdf) turkish journal of urology bu da turk uroloji derneginin calismasiymis 1970 lerdeki
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

kevin34 yazdı:istanbulda anadolu yakasında karşıda enjeksiyon oldum doktor 6-7 bin tl mi alıp 3 kez yapacağız diye yola çıkmıştık. enjeksiyonu 1 kez yaptı. ve tabikide iyileşememiştim.Devamını yapmayacağını söyledi senin işlemin bu kadar dedi ve beni gönderdi.İnternette bu işi yapan videosu alan 2 doktor vardı onlardan biriniseçtim yaptırdım. bendende kan keldi 10 gün sonra gelmedi. enjeksiyon yaptırmayın. eswt bana fayda yaptı. seansları çok pahalı oyuzden makinenin kendisi 1000 dolar onumu alsam diye düşünüyorum. masaj bu işin sırrı bence ama insan kendi kendine masajı nasıl yapacak.
makinanin kendisini 1000 $ mi ? sayet oyule ise ve faydasi olmussa onu almak daha mantikli ... nerden satin aliniyor bir link atarmisin ?
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen bb544 »

esanjor01 yazdı:
kevin34 yazdı:istanbulda anadolu yakasında karşıda enjeksiyon oldum doktor 6-7 bin tl mi alıp 3 kez yapacağız diye yola çıkmıştık. enjeksiyonu 1 kez yaptı. ve tabikide iyileşememiştim.Devamını yapmayacağını söyledi senin işlemin bu kadar dedi ve beni gönderdi.İnternette bu işi yapan videosu alan 2 doktor vardı onlardan biriniseçtim yaptırdım. bendende kan keldi 10 gün sonra gelmedi. enjeksiyon yaptırmayın. eswt bana fayda yaptı. seansları çok pahalı oyuzden makinenin kendisi 1000 dolar onumu alsam diye düşünüyorum. masaj bu işin sırrı bence ama insan kendi kendine masajı nasıl yapacak.
makinanin kendisini 1000 $ mi ? sayet oyule ise ve faydasi olmussa onu almak daha mantikli ... nerden satin aliniyor bir link atarmisin ?
1000 dolara eswt cihazı yok. Eswt nin bir sürü ceşiti var deriye baskı, darbe ile fizyoterapistlerin kullandıgındandır
Allah büyük :roll:
kevin34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen kevin34 »

https://turkish.alibaba.com/g/eswt-device.html

alın abi burada cihazlar var bana uyguladıkları cihaz çok daha düşük kaliteli idi burada dalga gücü önemli olan burdakiler çok daha yüksek. 1000 dolara kalitelisini alabiliyorsun.
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Prostata iğne olayı nedir? Detayları nasıl? İğneyi nerden nasıl yapıyolar bilgi verirseniz sevinirim...
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Cenesuyu yazdı:Prostata iğne olayı nedir? Detayları nasıl? İğneyi nerden nasıl yapıyolar bilgi verirseniz sevinirim...
Forumda hepsi yazıyor hocsm bşraz araştırma
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Cenesuyu yazdı:Prostata iğne olayı nedir? Detayları nasıl? İğneyi nerden nasıl yapıyolar bilgi verirseniz sevinirim...
Prostat için iğne rektum ile yumurtalıklar arasından yapılıyor normalde ama adı geçen şahıslar rektumdan girerek yapıyor oda bakteriyi prostata girip daha kötü yapıyor zaten dünyada literatür de kalktı ama tedavi zor olduğu için milletin parasını almak için reklam yapiyorlar. Çok kişi var iğne olupta kötü olan
ogz89
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ogz89 »

Sevgili forum üyeleri arkadaşlar enjeksiyon olduktan sonra geçmeyen ishal ve makat ağrıları hala devam etmekte 2018 Ocak ayında oldum olmaz olaydım lanet olsun aman ha aman sakın ha sakın yapmayın böyle şeyler bu hastalık için kesinlikle çare değil canınıza yazık ve ömür boyu kurtulamayacağınız bi dert sahibi de yapabilir sizi
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Enjeksiyon cok uyemiz varmıs eskiden
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

olmuyo ona sonda uygun değil napiym kizmayin bana benim suçum yok.(::
Umut/8181
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Umut/8181 »

Bende o şahsın kurbanlarındanım 6 seans oldum tümüyle alevlendim 2 senedir uğrasmaktayim banan çok kalıcı hasar verdi ...