DOKTOR LEVENT TÜRK VE TEDAVİ SÜRECİM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Bardo

Re: DOKTOR LEVENT TÜRK VE TEDAVİ SÜRECİM

Mesaj gönderen Bardo »

Urolog5 yazdı:
Bardo yazdı:
Urolog5 yazdı: Malesef... haftada bir yapiyoruz
Hocam bu sene İnşaat mühendisliğini bırakıp tekrar hazırlanma kararı aldım. Sizin mezun olduğunuz. Cerrahpaşa en büyük hayalim. İnşallah banada nasip olur.Bende sizin gibi insanlara faydalı olabilirim. Bide şu hastalık geçseydi.
Umarım kazanirsin. Şu aralar anlayamadiğım şekilde tip puanlari çok artti.Hastalik konusunda gerek özelden gerek buradan herşeyi sorabilirsin. Yardimci olurum.
Çok sağ olun hocam Allah razı olsun.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Rica ederim
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Urolog5 yazdı:
ozcartman yazdı:Levent Bey uzaktan gelecekler için tüm enjeksiyonlar kaç günde bitiyor? Hızlandırmak mümkün mü? Mümkünse etkisinde değişiklik olur mu?
Malesef... haftada bir yapiyoruz
Kaç tane peki toplamda?
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

6
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Urolog5 yazdı:6
Teşekkür ederim cevaplar için.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Rica ederim
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Urolog5 yazdı:Rica ederim
Hocam ben hasta olduğumdan beri ayaklarım üşüyor. Sizce yapacak birsey var mı buna?
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Glukoz ve hba1c duzeyine baktir b12 ve dvit seviyesine baktir
Prostatit bel ve baldir agrisi yapabiliyor ama ayak üşümesi yaptiği hiç bir yerde yazmiyor
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Urolog5 yazdı:Glukoz ve hba1c duzeyine baktir b12 ve dvit seviyesine baktir
Prostatit bel ve baldir agrisi yapabiliyor ama ayak üşümesi yaptiği hiç bir yerde yazmiyor
Bir de hemogram
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Arap »

odysiea87 yazdı:
Arap yazdı:
odysiea87 yazdı: Arap hocam ilk attığınız mesajsa Levent hocadan fayda gördüğünüzü yazmıssınız. Simdi tersini soylemissiniz. Doktor elestirisini bende cok yaparım...

Ama Levent hocanım efendiliğine gercekten sapka cıkarılır...
Hangi ilk attigim mesajda kardesim sen o msji bi at bakayim bana. Sen git levente tedavi ol prostatina igneyi soksun senin ve sonucta alama. Sonra burda gel efendiligini konusalim leventin...
https://www.hizliresim.com/jkxxn29
Şunu okumuştum.daha önce...

Kardeşim. Seni anlıyorum. Ben cok doktora cok para kaptırdım. Zafer Oymandan Cüneyt Sevince,Hüseyin Seckine 13 ürolok gezdim. Kimseden sonuç alamadım... Eswtsinden, penisten ozona 1 yılsa 80 000 gitti. Simdi para biriktiriyorum Tumt olacağım. Oda kesin değil. Nerden bulastık nerden düştük hele semptom coksa dayanılır gibi değil :roll:
Dostum sen okudugunu anlamakta zorluk cekiyosun galiba. Bana daha fazla bu hastalikla ilgilenmemem gerektigini soylediler. Zaten bu hastaligi gunluk yasantida unutunca semptomlar azaliyor. Fakat diyorum ki orada bosalma hissi kaldi diyorum. Yarar gorseydim suan bu konuyu burda senle tartismazdim. Brn yilar once cok ciddi paralar verdim levente parayi da gectim. O prostata yapilan ilk ignenin hissiyatini anlatamam. İdrarimda kan geliyodu. İsteyen gidebilir farketmez ama benim hakkim ona helal degil. Ben bu hastaliga ilk yakalandigimda gitmistim guzel bi tdaviyle belkide kutulucaktim. Herkesin kendi hür iradesi benden uyarması.
Arap

Mesaj gönderen Arap »

odysiea87 yazdı:
Arap yazdı:
odysiea87 yazdı: Arap hocam ilk attığınız mesajsa Levent hocadan fayda gördüğünüzü yazmıssınız. Simdi tersini soylemissiniz. Doktor elestirisini bende cok yaparım...

Hangi ilk attigim mesajda kardesim sen o msji bi at bakayim bana. Sen git levente tedavi ol prostatina igneyi soksun senin ve sonucta alama. Sonra burda gel efendiligini konusalim leventin...

Kardeşim. Seni anlıyorum. Ben cok doktora cok para kaptırdım. Zafer Oymandan Cüneyt Sevince,Hüseyin Seckine 13 ürolok gezdim. Kimseden sonuç alamadım... Eswtsinden, penisten ozona 1 yılsa 80 000 gitti. Simdi para biriktiriyorum Tumt olacağım. Oda kesin değil. Nerden bulastık nerden düştük hele semptom coksa dayanılır gibi değil :roll:
Dostum sen okudugunu anlamakta zorluk cekiyosun galiba. Bana daha fazla bu hastalikla ilgilenmemem gerektigini soylediler. Zaten bu hastaligi gunluk yasantida unutunca semptomlar azaliyor. Fakat diyorum ki orada bosalma hissi kaldi diyorum. Yarar gorseydim suan bu konuyu burda senle tartismazdim. Brn yilar once cok ciddi paralar verdim levente parayi da gectim. O prostata yapilan ilk ignenin hissiyatini anlatamam. İdrarimda kan geliyodu. İsteyen gidebilir farketmez ama benim hakkim ona helal degil. Ben bu hastaliga ilk yakalandigimda gitmistim guzel bi tdaviyle belkide kutulucaktim. Herkesin kendi hür iradesi benden uyarması.
Arap

Mesaj gönderen Arap »

odysiea87 yazdı:
Arap yazdı:

Sen levente gidip yaptidin mi igne ?? Yaptirdiysan sonuc aldinmi ?? Yaptirmadiysan git yaptir ve buraya yaptirdiktan sonra yorumlarini yaz guzel kardesim herkesi aydinlat madem
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Ayak üşümesi hk.

Mesaj gönderen kadir »

Kronik Prostatit Semptom indeksi literatüründe ayak üşümesi yer almıyor fakat hastaların %95 inde bu semptom mevcut.
Ayrıca bu semptom bendede vardı.
Bu semptomun sebebi prostatın inflamasyonlu olmasına bağlıdır.
Prostatik inflamasyon, damarlardaki kan sirkülasyonunu olumsuz etkiledigi için ayaklarda üşüme ve ED sorunlarına yol açabilir.

Enflamatuar süreç sırasında, her ikisi de enflamasyonun yan ürünleri olan sitokinler (enflamatuar hücreler) ve diğer hücresel adezyon molekülleri, endotelde lezyonlar oluşturur.
Sonuç olarak, damar duvarında endotelyal inflamasyon gelişir. Enflamasyon, damar duvarının işlev bozukluğuna neden olur. 
Kan akışını engeller.
Ayaklarda üşüme için hergün 20 dk sıcak su oturması ve yürüyüş yapın.
Ayrıca forumda " İnflamatuar süreçte beslenme ve yaşam tarzı değişikleri" başlıklı bir paylaşımım var onu okumanızı öneririm.
prostagod
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen prostagod »

Hocam pelvik kas enjeksiyonu ve botoksu yspiyormusunuz
Subattan sonra gelicem size
Ve o soylediginiz
Pelvik ven embolizasyonu bana çok mantikli geldi onuda yaptirmak istiyorum
Grade 1 varikoselim var.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Arap yazdı:
odysiea87 yazdı:
Arap yazdı: Hangi ilk attigim mesajda kardesim sen o msji bi at bakayim bana. Sen git levente tedavi ol prostatina igneyi soksun senin ve sonucta alama. Sonra burda gel efendiligini konusalim leventin...

Sen levente gidip yaptidin mi igne ?? Yaptirdiysan sonuc aldinmi ?? Yaptirmadiysan git yaptir ve buraya yaptirdiktan sonra yorumlarini yaz guzel kardesim herkesi aydinlat madem
Ben enjeksiyon yaptırmadım.Önce Tumt mu enjeksiyon mu karar asamasındayım.Levent hocaya arkadasim gitti tumt fiyat bilgi vs aldik. Zafer Oyman a manisadan bin defa gittim. 8 aydır lökesitim 0 Adama soru sorduğum için zarıl zaril azarlayan kovan bir bir doktordu. Cümeyt Sevince gittim. Prostatit hakkinda hic birsey bilmeyen. Kültüründe üreme olan hastayı parmakla iyilestireceğini sanan bir doktordu..Eskisehire gittik peyromi ilacı kullandik... Uzar gider. Levent hoca icin sadece yazdıklarina bakarak benim gittiğim doktorlardan konuya daha hakim soruna cevap veren biri olduğunu düşünüyorum. Bu kadar. Yakin zamanda tumt yada enjeksiyon olduğumda zaten süreci anlatacağım.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Ayak üşümesi hk.

Mesaj gönderen Serkan »

kadir yazdı:Kronik Prostatit Semptom indeksi literatüründe ayak üşümesi yer almıyor fakat hastaların %95 inde bu semptom mevcut.
Ayrıca bu semptom bendede vardı.
Bu semptomun sebebi prostatın inflamasyonlu olmasına bağlıdır.
Prostatik inflamasyon, damarlardaki kan sirkülasyonunu olumsuz etkiledigi için ayaklarda üşüme ve ED sorunlarına yol açabilir.

Enflamatuar süreç sırasında, her ikisi de enflamasyonun yan ürünleri olan sitokinler (enflamatuar hücreler) ve diğer hücresel adezyon molekülleri, endotelde lezyonlar oluşturur.
Sonuç olarak, damar duvarında endotelyal inflamasyon gelişir. Enflamasyon, damar duvarının işlev bozukluğuna neden olur. 
Kan akışını engeller.
Ayaklarda üşüme için hergün 20 dk sıcak su oturması ve yürüyüş yapın.
Ayrıca forumda " İnflamatuar süreçte beslenme ve yaşam tarzı değişikleri" başlıklı bir paylaşımım var onu okumanızı öneririm.
Benim ilk semtomlarimdan biri hayli siddetliydi. 24 Temmuzda basladı hastalik. Agustos sıcağında termal corala geziyordum. Suan yüzde 70 azalma var. 5. Aydayım. Pevlik tabanla mı ilgili acaba diyordum. Demek infilamasyon nedeniyleymiş abim. Buna sevindim. Bazı doktorlar infilamasyon asla gecmez dediler demek ki azaliyor ki rahatlıyorum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Çok iyi kardeşim.
Hakanvanlı
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Hakanvanlı »

Bende cok var ayak üsümesi agrısı. Yürüyüş masaj iyi geliyor.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

prostagod yazdı:
Hocam pelvik kas enjeksiyonu ve botoksu yspiyormusunuz
Subattan sonra gelicem size
Ve o soylediginiz
Pelvik ven embolizasyonu bana çok mantikli geldi onuda yaptirmak istiyorum
Grade 1 varikoselim var.
Pelvik kasa enjeksiyon ve botox yapmiyorum
Prostat icine botox yapiyorum