DOKTOR LEVENT TÜRK VE TEDAVİ SÜRECİM

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Urolog5

Re: DOKTOR LEVENT TÜRK VE TEDAVİ SÜRECİM

Mesaj gönderen Urolog5 »

Prostat dokusu kendini onariyor. Eger prostata zarar veren bir durum olsa idi daha kalin biyopsi igneleri ile yapilan prostattan parça alma işlemi yani trus biyopsi işlemi yapilmazdı usteilk fuzyon biyopside 30 dan fazla doku aliniyor
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ben02 »

Tamam hocam teşekkür ederim.
ali ankara

Mesaj gönderen ali ankara »

Hocam gercekten cok yıprandık doktor doktor gezmekten kopay gibi olduk deneme tahtasına döndük eczanede antibiyotik namına kullanmadıgımız ilaç kalmadı iç şunu olmadı şunu iç vallahi deneme tahtasına döndük bi arpa boyu yol katedemiyoruz %70 % 80 oluyoruz mevsimsel midir yoksa başka nedendenmi dön başa gercekten bu tadavş işe yarıyosa şifa bulacaksak herkez yaptırır bunu şifa bulalım derken daha berbat olacaksak vallahi bu işin parası batsın vebali cok büyük caresiz bir insanın boşlugundan faydalanmak kadar kötü birşey yok ben size güveniyorun samimiyetize inanıyorum gercekten başarılı olsun kadir abi onayı versin sen bizi kapıdan kovsan bacadan gireriz yok gidin yapmıyorum yoruldum desen evinin önünde bekleriz inan bu derece bıkdık bu rahatsızlıkdan
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Haklisiniz Ali bey ben elimden geleni yapacağım .Benim amacım herkesi iyileştirmek değil bu mümkün değil çunku . Amacim iyileştirebildiğim kadar çok hastayı iyileştirmek.Herkesin iyileşememesinin nedeni bu hastaligin tanisindaki karmaşa.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Urolog5 yazdı:Haklisiniz Ali bey ben elimden geleni yapacağım .Benim amacım herkesi iyileştirmek değil bu mümkün değil çunku . Amacim iyileştirebildiğim kadar çok hastayı iyileştirmek.Herkesin iyileşememesinin nedeni bu hastaligin tanisindaki karmaşa.
Hocam peki bu hastalık sürecinde masturbasyon aralığı ne olmalı sizce
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Haftada bir
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Arap »

Arkadaslar yillar once bende gittim bu levent denilen kendini doktor sanan fakat amaci sadece para kazanmak olan sahisa ve bunun gibi bir kac doktora. Bunlar sadece amaci para kazanmak. Ben leventten hic birsekilde fayda gormedim hatta daha kotu oldum. Simdi sayfada hafta bir bosalmamiz gerektigini soyleyen kisi , ben prostata enjekte oldugumda bana sık boşalmam gerektigini soylemisti. Prostatitle alakali bic bir bilgiye sahip degil bunlar inanmayin. Keza ayni sekilde Cüneyt Sevinç bunlara inanmayin. Bunlara gidiceginize kadir abinin vitamin ve takviyelerini kullanmayi deneyin cok daha etkili. Benden soylemesi bu grupta yillardir levente herkes sovuyodu adam geldi 3 kisiye tedavi dedi diye iyilik perisi oldu. Yapmayin lutfen inanmayin .
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Arap yazdı:Arkadaslar yillar once bende gittim bu levent denilen kendini doktor sanan fakat amaci sadece para kazanmak olan sahisa ve bunun gibi bir kac doktora. Bunlar sadece amaci para kazanmak. Ben leventten hic birsekilde fayda gormedim hatta daha kotu oldum. Simdi sayfada hafta bir bosalmamiz gerektigini soyleyen kisi , ben prostata enjekte oldugumda bana sık boşalmam gerektigini soylemisti. Prostatitle alakali bic bir bilgiye sahip degil bunlar inanmayin. Keza ayni sekilde Cüneyt Sevinç bunlara inanmayin. Bunlara gidiceginize kadir abinin vitamin ve takviyelerini kullanmayi deneyin cok daha etkili. Benden soylemesi bu grupta yillardir levente herkes sovuyodu adam geldi 3 kisiye tedavi dedi diye iyilik perisi oldu. Yapmayin lutfen inanmayin .
Böyle düşünmeniz normal beyefendi. Kendimi sizin yerinize koydugumda bu bela hastalik ustune bir de tedavi başarisiz oldugunda boyle dusunmeniz normal. Bu hastalik psikolojiyi mahvediyor. Iyilesenler de var iyilesmeyenler de ama ben zaten garanti vermiyorum. Yine de caniniz sağolsun.
scream1717

Hocam isteksizlik ve sertleşme sorunu için ne önerirsiniz bir doktor antilerin yanına her gün 5 mg lifta verdi ama ben 2.5mg içiyorum 5 mg çok geliyor.. Siz ne dersiniz aşırı isteksizlik sertleşme sorunu var lifta içmeyince.. 6 aydır da geçe kendiliğinden boşalma da olmuyor öncede 1 hafta boşalnasam gece rüyada olurdu bağlantılı sanırım
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Hormon bakildi mi
scream1717

Urolog5 yazdı:Hormon bakildi mi
Total testeseron 10.74 çıktı hocam ref değeri 10.4 - 34 arası öncedende makat ağrım vardı ama istek sertleşme 6 aydır yok siz ne tavsiye edersiniz düşük bir değer mi
wolfpack

Mesaj gönderen wolfpack »

Bu isteksizlik, cinsel sorunlar hormonladan degil ya. Kendimde tesbit edebildigim prostatin sisip etrafi kaslara yaptigi baskidan. Ha bunun sonucunda hormonlari da dusururse bilmem. Cunku ben enfeksiyonu baskiladigim zaman fisek gibi olmustum. Ki uzun yillardir cinsel sikintilar yaratiyor bana prostatit. Kesinlikle ve kesinlikle cinsel problem yapiyor enfeksiyon.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

scream1717 yazdı:
Total testeseron 10.74 çıktı hocam ref değeri 10.4 - 34 arası öncedende makat ağrım vardı ama istek sertleşme 6 aydır yok siz ne tavsiye edersiniz düşük bir değer mi
Prolaktin tsh bakmak gerekir
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

wolfpack yazdı:Bu isteksizlik, cinsel sorunlar hormonladan degil ya. Kendimde tesbit edebildigim prostatin sisip etrafi kaslara yaptigi baskidan. Ha bunun sonucunda hormonlari da dusururse bilmem. Cunku ben enfeksiyonu baskiladigim zaman fisek gibi olmustum. Ki uzun yillardir cinsel sikintilar yaratiyor bana prostatit. Kesinlikle ve kesinlikle cinsel problem yapiyor enfeksiyon.
Orasi kesin prostatit libido kaybi ve ereksiyon sorunu yapabilir
scream1717

Urolog5 yazdı:
scream1717 yazdı:
Prolaktin tsh bakmak gerekir
Aile hekimliği bakar mı bunlara hastane mi gitmek gerekir
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Bakmiyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

scream1717 yazdı:
Salt testo ile bağlantılı degil libido kaybı...testosu yüksek olanlardada aynı yakınmaları gözlemliyoruz.
ozcartman
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen ozcartman »

Levent Bey uzaktan gelecekler için tüm enjeksiyonlar kaç günde bitiyor? Hızlandırmak mümkün mü? Mümkünse etkisinde değişiklik olur mu?
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Urolog5 yazdı:
Arap yazdı:Arkadaslar yillar once bende gittim bu levent denilen kendini doktor sanan fakat amaci sadece para kazanmak olan sahisa ve bunun gibi bir kac doktora. Bunlar sadece amaci para kazanmak. Ben leventten hic birsekilde fayda gormedim hatta daha kotu oldum. Simdi sayfada hafta bir bosalmamiz gerektigini soyleyen kisi , ben prostata enjekte oldugumda bana sık boşalmam gerektigini soylemisti. Prostatitle alakali bic bir bilgiye sahip degil bunlar inanmayin. Keza ayni sekilde Cüneyt Sevinç bunlara inanmayin. Bunlara gidiceginize kadir abinin vitamin ve takviyelerini kullanmayi deneyin cok daha etkili. Benden soylemesi bu grupta yillardir levente herkes sovuyodu adam geldi 3 kisiye tedavi dedi diye iyilik perisi oldu. Yapmayin lutfen inanmayin .
Böyle düşünmeniz normal beyefendi. Kendimi sizin yerinize koydugumda bu bela hastalik ustune bir de tedavi başarisiz oldugunda boyle dusunmeniz normal. Bu hastalik psikolojiyi mahvediyor. Iyilesenler de var iyilesmeyenler de ama ben zaten garanti vermiyorum. Yine de caniniz sağolsun.
Arap hocam ilk attığınız mesajsa Levent hocadan fayda gördüğünüzü yazmıssınız. Simdi tersini soylemissiniz. Doktor elestirisini bende cok yaparım...

Ama Levent hocanım efendiliğine gercekten sapka cıkarılır...
Arap

Mesaj gönderen Arap »

odysiea87 yazdı:
Urolog5 yazdı:
Arap hocam ilk attığınız mesajsa Levent hocadan fayda gördüğünüzü yazmıssınız. Simdi tersini soylemissiniz. Doktor elestirisini bende cok yaparım...

Hangi ilk attigim mesajda kardesim sen o msji bi at bakayim bana. Sen git levente tedavi ol prostatina igneyi soksun senin ve sonucta alama. Sonra burda gel efendiligini konusalim leventin...
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Arap yazdı:
odysiea87 yazdı:
Urolog5 yazdı: Böyle düşünmeniz normal beyefendi. Kendimi sizin yerinize koydugumda bu bela hastalik ustune bir de tedavi başarisiz oldugunda boyle dusunmeniz normal. Bu hastalik psikolojiyi mahvediyor. Iyilesenler de var iyilesmeyenler de ama ben zaten garanti vermiyorum. Yine de caniniz sağolsun.

Hangi ilk attigim mesajda kardesim sen o msji bi at bakayim bana. Sen git levente tedavi ol prostatina igneyi soksun senin ve sonucta alama. Sonra burda gel efendiligini konusalim leventin...
https://www.hizliresim.com/jkxxn29
Şunu okumuştum.daha önce...

Kardeşim. Seni anlıyorum. Ben cok doktora cok para kaptırdım. Zafer Oymandan Cüneyt Sevince,Hüseyin Seckine 13 ürolok gezdim. Kimseden sonuç alamadım... Eswtsinden, penisten ozona 1 yılsa 80 000 gitti. Simdi para biriktiriyorum Tumt olacağım. Oda kesin değil. Nerden bulastık nerden düştük hele semptom coksa dayanılır gibi değil :roll:
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

ozcartman yazdı:Levent Bey uzaktan gelecekler için tüm enjeksiyonlar kaç günde bitiyor? Hızlandırmak mümkün mü? Mümkünse etkisinde değişiklik olur mu?
Malesef... haftada bir yapiyoruz
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

Urolog5 yazdı:
ozcartman yazdı:Levent Bey uzaktan gelecekler için tüm enjeksiyonlar kaç günde bitiyor? Hızlandırmak mümkün mü? Mümkünse etkisinde değişiklik olur mu?
Hocam bu sene İnşaat mühendisliğini bırakıp tekrar hazırlanma kararı aldım. Sizin mezun olduğunuz. Cerrahpaşa en büyük hayalim. İnşallah banada nasip olur.Bende sizin gibi insanlara faydalı olabilirim. Bide şu hastalık geçseydi.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

Levent Türk bir kaç sene önce kimse tarafından tavsiye edilmeyen üstüne uzak durulması gereken para avcısı bşr doktor olarak bilinirdir şimdiler ise tam tersi
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Bardo yazdı:
Urolog5 yazdı:
Hocam bu sene İnşaat mühendisliğini bırakıp tekrar hazırlanma kararı aldım. Sizin mezun olduğunuz. Cerrahpaşa en büyük hayalim. İnşallah banada nasip olur.Bende sizin gibi insanlara faydalı olabilirim. Bide şu hastalık geçseydi.
Umarım kazanirsin. Şu aralar anlayamadiğım şekilde tip puanlari çok artti.Hastalik konusunda gerek özelden gerek buradan herşeyi sorabilirsin. Yardimci olurum.