Dr Levent Türk 3 forum üyemize. 6 seans ücretsiz enjeksiyon yapacak.

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
Ben02
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Re: Dr Levent Türk 3 forum üyemize. 6 seans ücretsiz enjeksiyon yapacak.

Mesaj gönderen Ben02 »

Bu arada ben de 6 veya 7 yıldır foruma üyeyim.Onceki kullanıcı adım:dumanadam.Sifremi kaybettiğim için geçen sene yeni üyelik açtım.Simdik nickim:Ben02
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Yarin gelen ilk üç kisiye enjeksiyon ucretsiz. Aksaray da degil nisantasindayim. Once muayene edecegim uygunsa tedaviye gececegim
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

Hocam çare olsunda borç alırız yine veririz parayı inşallah belki bugun olmaz yarın olmaz ama birgün bu hastalığın tedavisini tam anlamıyla yapabilirseniz kazanıcağınız para önemli değil alacağınız dua sizi cennetlik yapar hocam :)
gedikpasa34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen gedikpasa34 »

Bende Levent hocada 2015 tarihinde Aksaray’da 3 seans enjeksiyon oldum.Şevkiniz kırırmasın arkadaşlar bana Faydalı olmadı dilerim hepinize faydalı olur.Levent hocanın 3 kişiyi ücretsiz tedavi etmesi beni sevindirdi.Takipçi olacağım.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Iyi dilekleriniz için teşekkur ederim.Yarin gelecek olanlar yarin 05464466340 a whatsapptan yazsinlar. Kontenjan 3 kişi ile sınirlidir
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

Bende istanbul bakırköyde oturuyorum Levent hocamın tedavisinden faydalanmak istiyorum.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Serkan »

O zaman gidecekler Ben02 , smm2804 üçüncü henüz belli değil. Arkadaslar tedavi sürecinizle ilgili baslik acıp.Hastalığınızın başlangıcı semptomlarınız seans seans tedaviniz sonrası yaaşadıgınız gelismeler ve yan etkiler anlatırsanız calisma anlamlı olur.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Evet iki kişi Ben02, smm2804 siz ikiniz gidin. Üçüncüde kim gidecekse buraya yazsın.
smm2804
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen smm2804 »

kadir yazdı:Evet iki kişi Ben02, smm2804 siz ikiniz gidin. Üçüncüde kim gidecekse buraya yazsın.
Kadir Abi, merhaba az önce Levent hocamla görüştüm şuan şehir dışındayım Ocak ayının ilk haftasında gelebilirim gitmek isteyenler olursa kontejyanı boş yere doldurmak istemem döndüğümde gideceğim zaten hemen gidebilecek arkadaşlara öncelik verelim sizin içinde uygunsa
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

smm2804 yazdı:
kadir yazdı:Evet iki kişi Ben02, smm2804 siz ikiniz gidin. Üçüncüde kim gidecekse buraya yazsın.
Kadir Abi, merhaba az önce Levent hocamla görüştüm şuan şehir dışındayım Ocak ayının ilk haftasında gelebilirim gitmek isteyenler olursa kontejyanı boş yere doldurmak istemem döndüğümde gideceğim zaten hemen gidebilecek arkadaşlara öncelik verelim sizin içinde uygunsa
O halde başka isteyen varsa ismini buraya yazdirabilir.
Ben02

Mesaj gönderen Ben02 »

Levent hocanın yazdığı numarayı aradım. Ama telefon kapalı.
Ben02

Mesaj gönderen Ben02 »

Az önce levent hocayla konuştum.Haftaya cumartesi inşallah enjeksiyon tedavisi olacağım.ilgisi için teşekkür ederim.İNSAALLAH şifa bulurum.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ücretsiz Prostatik Enjeksiyon olmak isteyen varsa eski üyelerden 2 kişi daha ismini yazdirabilir.
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

Urolog5 yazdı:
grismask yazdı:%95 başarı oranı diyip duruyorsunuz bu pazarlama taktiğiniz mi yoksa gerçek mi anlamanın tek yolu bu %95i neye göre yazdığınızdır varsa belli sayıda hastayla olan kayıtlı bir çalışma ve makaleniz görmek isteriz. onun dışında kullandığınız %95 başarı sözü sadece ticari amaç güdüyor.
Yok ben yuzde 95 demedim. Prostatitte yuzde 95 başari oranina çocuklar bile güler. O karsindaki insanlari aptal yerine koymaktir
Hocam saygılar. Calismsnızı merakla izliyorum. Basarı yüzdesiyle ilgili yüzde 90 hikayesi bu videonuzdan geliyor.

https://youtu.be/8dxiraXul_8
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

O dönem gerçekten çok basarili idik . Yuzde 90 a varan bir basari vardi. Tabiki en bastan bakarsak yuzde 90 degil.Ama bir ivme yakaladik onu belirtmek istemistim.aslinda şuni farkettik gerçek prostatit hastalari bizim tedaviden max sonuç aliyor yani dort dortluk perine agrisi idrar sikayetleri penis kanalinda yanma bosalirken yanma gibi tipik semptomlari olanlar bu tedaviden fayda goruyor.mesela erken boşalma ve spermde renk degisimi tarif eden hastanin basari sansi duşuk sebebi de erken bosalma baska nedenlerle de goruluyor. Spermdeki renk degisikligi ise normal erkeklerde de goruluyor
Fatih34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Fatih34 »

Urolog5 yazdı:O dönem gerçekten çok basarili idik . Yuzde 90 a varan bir basari vardi. Tabiki en bastan bakarsak yuzde 90 degil.Ama bir ivme yakaladik onu belirtmek istemistim.aslinda şuni farkettik gerçek prostatit hastalari bizim tedaviden max sonuç aliyor yani dort dortluk perine agrisi idrar sikayetleri penis kanalinda yanma bosalirken yanma gibi tipik semptomlari olanlar bu tedaviden fayda goruyor.mesela erken boşalma ve spermde renk degisimi tarif eden hastanin basari sansi duşuk sebebi de erken bosalma baska nedenlerle de goruluyor. Spermdeki renk degisikligi ise normal erkeklerde de goruluyor
Hocam şunu merak ediyorum bu hastalıkta bağışıklığın hiç bir etkisi yok mu yani 10 15 senedir hastalığı çekenler var yani tedavi alıpta yol katedemeyenler ağrıdan kurtulamayanlar ne yapmalı bu hastalığın bir süresi varsa ne kadarda kendimize gelebiliriz belki saçma bir soru ama hasta tecrübelerinize takip ettiğiniz hastalara göre bir yorum yapabilirseniz sevinirim
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Bagisikligin az olmasiyla bu hastaligin ilgisi yok. Bagisiklik cevabinin fazla olmasi ile ilgisi olabilir. O nedenle bagisiklik takviyeleri almayin. Bir spor salonuna kaydolun ve hafifi orta antenman yapin duzenli spor stresi azaltir.kronik prostatitte psikoloiik destek alin. Psikoterapi emdr ve antidepresanlar ise yarar.pelvik kaslari gevsetmek icin haftada iki kez vucudun alt yarisinin ilik suda oldgu sitz banyosu yapilirsa cok iyi olur.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Yine yogayi siddetle onerririm.pelvik kaslari gevseten baklofen ve diazem var. Diazem yesil receteye tabi ve 1 aylik bir kullanim suresi var. Bu ilac 5 mg dozunda etklidir nonbakt prostatitte..
Fazlasina gerek yok.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Ayrica şoyle bir önerim olsun. Prostat masaji sonrasi alinan sivi ve idrarda ve/veya sperm kulturunde lokosit varsa 5 ten fazla,..o zaman antibiyotiklerin faydasi olabilir. Ancak lokosit cok az veya yoksa o zaman o kategori 3b dir. O zaman antibiyotiğe gerek yok. Yukarida bahsettigim şeyler yapilmalidir.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Antibiyotik olarak da eger belirlenmis bir patojen yoksa bir kinolon ile kombine sekilde doksisiklin verilmesi bence en iyi seçenek. Bu ikisi 1 ay kullanilir ve sonuca bakilir. Eger duzelme var ise tetradox kesilip 1 ay daha kinolon devam edilir. Ayrica bunlarin yanina bir antienflamatuar eklenir. Dusuk doz seklinde..
Antienflamatuar 1 ay kullanilir.aspirin de bir nsaid ..aslinda hiç aspirinden bahsedilmiyor aspirinin gunluk dusuk doz kullanilmasi tipki kronik kalp hastalarinda oldugu gibi faydali olabilir.ama aspirin de kanama olasiligini aritiriyor o nedenle dikkatli kullanilmali. Ve kullanirken kafa travmasi veya baska herhangi bir travma yaşamamaya dikkat edilmeli.
odysiea87

Urolog5 yazdı:Antibiyotik olarak da eger belirlenmis bir patojen yoksa bir kinolon ile kombine sekilde doksisiklin verilmesi bence en iyi seçenek. Bu ikisi 1 ay kullanilir ve sonuca bakilir. Eger duzelme var ise tetradox kesilip 1 ay daha kinolon devam edilir. Ayrica bunlarin yanina bir antienflamatuar eklenir. Dusuk doz seklinde..
Antienflamatuar 1 ay kullanilir.aspirin de bir nsaid ..aslinda hiç aspirinden bahsedilmiyor aspirinin gunluk dusuk doz kullanilmasi tipki kronik kalp hastalarinda oldugu gibi faydali olabilir.ama aspirin de kanama olasiligini aritiriyor o nedenle dikkatli kullanilmali. Ve kullanirken kafa travmasi veya baska herhangi bir travma yaşamamaya dikkat edilmeli.
Verdiğiniz bilgiler için çok çok teşekkur ederiz hocam.
Siz tumt yapiyorsunuz diye gördüm.
Bizim forumda 2 kisi izmirde tumt oldu. Fayda görmediler. O makinanın 92 model eski cihaz olduğu iddiası var.
7 kişi Eskisehirde oldu.
3 ü bir daha foruma girmedi
2 si iyilestiklerini yazdi.
Ordu52 kardeş iyi oldu gibi oldu nüks etti
1 kişi bana iyi gelmedi yazdı ama oda tekrar yazmadı.

Devlet hastanesinde ucretsiz yapan doktor yüzde 75 basarı veriyor. Anlasmazlik nedeniyle artık Eskisehirde yapılmıyor.

Siz yapan biri olarak geri dönüsleriniz nasıl. Sizce en etkili yöntem denebilir mi tumt için.
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

Prostatit tek bir hastalik değil. Biz birden fazla hastaliğa muhtemelen prostatit diyoruz. O nedenle prostatit çevresinde olan pelvik kaslarla ilgili sorunlarda prostatit olarak adlandiriliyor. Nereyi hedef alacagimizi bilemedigimiz icin atislar yanlis yere olabiliyor. Tumt tedavisine boyle bakmak gerekiyor. Radikal prostatektomi yapilmis ama sikayetleri devam eden prostatit tanili hastalari biliyoruz. O nedenle tumt ile ilgili kesin bir basari orani vermek zor diger tedavilerde oldugu gibi.Bizim tumt yaptigimiz hastalar genelde bph hastalari. Onlarda istikrarli sonuçlar aliniyor. Prostatite gelince yari yariya bir durum var gordugum kadari ile ve anlattiğim nedenle. Yani hastalik oyle berbat bir sey ki yontemlere mana bulmak yerine hastaliga lanet okumak lazim..
odysiea87

Urolog5 yazdı:Prostatit tek bir hastalik değil. Biz birden fazla hastaliğa muhtemelen prostatit diyoruz. O nedenle prostatit çevresinde olan pelvik kaslarla ilgili sorunlarda prostatit olarak adlandiriliyor. Nereyi hedef alacagimizi bilemedigimiz icin atislar yanlis yere olabiliyor. Tumt tedavisine boyle bakmak gerekiyor. Radikal prostatektomi yapilmis ama sikayetleri devam eden prostatit tanili hastalari biliyoruz. O nedenle tumt ile ilgili kesin bir basari orani vermek zor diger tedavilerde oldugu gibi.Bizim tumt yaptigimiz hastalar genelde bph hastalari. Onlarda istikrarli sonuçlar aliniyor. Prostatite gelince yari yariya bir durum var gordugum kadari ile ve anlattiğim nedenle. Yani hastalik oyle berbat bir sey ki yontemlere mana bulmak yerine hastaliga lanet okumak lazim..
Sağ olun hocam. Size burdan bir dostumuz gibi ulasabilmek bana cok iyi geldi.

Benim durumumu özetlemissiniz. Ürolog rektal kontrolde prostat ödemli diyor. Fizyoterapist pevlik kaslar gergin diyor...Tüm tuşlara basıyorum ne yazık ki.

Prostatit icin prostat bezinin cıkarılması az doktorun yaptigı bir uygulama son secenek olarak saklıyordum. Demek bu ulyolda bile basarısızlık sansı var.
https://www.hizliresim.com/opi9ixl

Bu konuda bu kadar yönlü bir doktora ilk defa rastlıyorum. Sağ olun