Prostatit miyim ve konya doktor önerisi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Aygun1386
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Prostatit miyim ve konya doktor önerisi

Mesaj gönderen Aygun1386 »

Benim şikayetlerim 6 ay önce başladı sık mast yapıyordum ve son mast dan sonra testislerim sanki yukarı çıkmak istiyormuş gibi bir ağrı girdi 1-2 saat sonra geçti 2 gün sonra tekrar mast yapmayı denediğimde penisim tamamen ufaldı ve sert bir hal aldı o şok ile doktora gittim direk kas gevşeyici verdi ve çok takma düzelir dedi 10 gün boyunca o halde kaldım daha sonra rahatlamaya ve tekrar ereksiyon yaşamaya başladım 3 ay önce de karın altımda zonklamalar başladı bacaklarımda titremeler bileklerimde ağrı genel olarak çok stresli bir dönemden geçiyorum uyku uyuyamıyorum gece tuvalete çıkma gibi bir durumum yok idrarımın debisindede sıkıntı yok ama idrarı yaparken yanma ve spermden sarı katı şeyler görüyorum idrar testi yapıldı her şey normal ama hormonlarım düşük çıktı doktor spor yap düzelir dedi acaba prostatit miyim diye düşünüyorum konyada prostat sıvısından lokasit bakan bir doktor ve hastane var mı acaba bilen varsa çok yardımcı olur
Aygun1386
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Prostatit miyim ve konya doktor önerisi

Mesaj gönderen Aygun1386 »

ayrıca testislerim genel olarak hala hava çok soğukmuş gibi yukarıda oluyor ve penisimde hala gergin idrarı yaptıktan sonra bir süre normale dönüyorlar
alper42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Prostatit miyim ve konya doktor önerisi

Mesaj gönderen alper42 »

Konya'da iyi bir doktor bulursan banada haber et kardesim