Prostat Masajı Cüneyd Sevinç

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostat Masajı Cüneyd Sevinç

Mesaj gönderen kadir »

Hakanvanlı yazdı:Yeni başlık acalım. Cüneytin basliğında görmezler admin izin verirse yeni baslık acalım. Tanıtalım o 3 kisi fayda görürse bende Vandan gelip paramla yaptıracam burayada yazacağim.
Konuyla ilgili bir baslik açabilirsiniz @Hakanvanlı kardesim.
mahlas3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen mahlas3435 »

Urolog5 yazdı:Dun facedeki paylasimimi ve bugun instagramdaki paylasimi kaldirdim bir daha kontrol ederim. 10 kişi buraya telefonunu yazmaz. Çünķü telefonla rahatsiz edilmek istemiyorlar. Şoyle yapalim bana ozel msj dan ulaşsinlar ben onlari gorusturmeye calisayim.ayrica 3 kisi gelsin forumdan dediginiz gibi. Ben onlari iyilestirmek icin elimden geleni yaparim. Ama bana da hep en zor en içınden çikilmaz agizdan ilaç tedavisinden fayda goremeyen ve herseyi deneyip basarisiz olan hastalar geldi. Ama yine de ben ugrasiyorum. Benim için burada ön planda olan şey imajımin düzelmesi. Çünku moralimi bozuyor. Ben böyle bir insan değilim. Kendimi biliyorum..
Hocam imajinizi duzeltme isteginizi anliyorum. Lakin bu mesajinizda anlam veremedigim bir yer var;
bana da hep en zor en içınden çikilmaz agizdan ilaç tedavisinden fayda goremeyen ve herseyi deneyip basarisiz olan hastalar geldi.
Yani zaten oral tedaviden ya da denedigini farkli tedavi yontemlerinden fayda goren adam gidip de neden prostatina enjeksiyon yaptirsin? Gider neyden fayda goruyorsa o islemden devam eder.
Antibiyotikler de operasyonlar da tum tedavi sekilleri de en az riskliden, en cok riskliye dogru sirayla yapiliyor bir hasta olarak gordugum kadariyla. Prosedurun bu sekilde oldugu belli. Bu durumda sizin bu tedavinizle hedef kitleniz zaten zorlu hastalar olmus olmuyor mu? Normal oral yoldan tedavi alip fayda goren hasta bu operasyonu neden yaptirsin?
dgn11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen dgn11 »

6 seans gittim bir faydası olmadı
odysiea87

Mesaj gönderen odysiea87 »

dgn11 yazdı:6 seans gittim bir faydası olmadı
Siz Cüneyte masaj yaptırdıniz değil mi? Bu baslıkta Levent beyde var da o yuzden sordum.
mahlas3435
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen mahlas3435 »

Urolog5 yazdı:Serkan bey çok teşekkurler. Facede ve instagramda moralim bozulmasin diye yorumlari kapadim.Çünkü bazı kişiler kafayi takmış hakaret ettiler engellesem başka hesaptan girip yapiyorlar. Onlardan kurtulmak için yaptim. Tum t den önce enjeksiyon düşünmez misiniz. Gerçekten bahsedildiği gibi değil. Pelvik taban uygulamamiz da yeni başladi onu da yapabiliriz.Aslinda tumt a kadar yapilacak şeyler var.Sız kendinizi bana birakin ben sizi iyi bir duruma getirebilirim bu konuda kendime güveniyorum. Serkan bey antibiyotiklerin antiinflamatuar etkisi de var. Ayrica deksametazon ve edta katiyorum. Biofilmler icin ve inflamasyon için.
Tum t den önce enjeksiyon düşünmez misiniz

Ayrica bu sorudan once hastaya bir bakteri bulgunuz var mi diye sormaniz gerekmez miydi? Enjeksiyon icerigini bakteriye veya antibiyogram sonuclarina gore degistiriyor musunuz? Bazen lablar yanlis sonuc da uretebiliyor, patojeni kesinlestirmeden bu islemi uygulamanin bir riski yok mu?
Urolog5

Mesaj gönderen Urolog5 »

mahlas3435 yazdı:
Urolog5 yazdı:Dun facedeki paylasimimi ve bugun instagramdaki paylasimi kaldirdim bir daha kontrol ederim. 10 kişi buraya telefonunu yazmaz. Çünķü telefonla rahatsiz edilmek istemiyorlar. Şoyle yapalim bana ozel msj dan ulaşsinlar ben onlari gorusturmeye calisayim.ayrica 3 kisi gelsin forumdan dediginiz gibi. Ben onlari iyilestirmek icin elimden geleni yaparim. Ama bana da hep en zor en içınden çikilmaz agizdan ilaç tedavisinden fayda goremeyen ve herseyi deneyip basarisiz olan hastalar geldi. Ama yine de ben ugrasiyorum. Benim için burada ön planda olan şey imajımin düzelmesi. Çünku moralimi bozuyor. Ben böyle bir insan değilim. Kendimi biliyorum..
Hocam imajinizi duzeltme isteginizi anliyorum. Lakin bu mesajinizda anlam veremedigim bir yer var;
bana da hep en zor en içınden çikilmaz agizdan ilaç tedavisinden fayda goremeyen ve herseyi deneyip basarisiz olan hastalar geldi.
Yani zaten oral tedaviden ya da denedigini farkli tedavi yontemlerinden fayda goren adam gidip de neden prostatina enjeksiyon yaptirsin? Gider neyden fayda goruyorsa o islemden devam eder.
Antibiyotikler de operasyonlar da tum tedavi sekilleri de en az riskliden, en cok riskliye dogru sirayla yapiliyor bir hasta olarak gordugum kadariyla. Prosedurun bu sekilde oldugu belli. Bu durumda sizin bu tedavinizle hedef kitleniz zaten zorlu hastalar olmus olmuyor mu? Normal oral yoldan tedavi alip fayda goren hasta bu operasyonu neden yaptirsin?
Evet ben de bundan bahsettim zaten. Aynı şeyi yazmışız:))
dgn11
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen dgn11 »

Evet Cüneyt sevinç e