Ya bu bakteri beni öldürecek yada

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
erengurbuz06
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Ya bu bakteri beni öldürecek yada

Mesaj gönderen erengurbuz06 »

Mesut hocaya gittin bi kac gün önce masaj falan yaptı sıvı da getirdi sıvıyı düzene götürüyüm dedim gerek yok kendini yorma semende üreme oluyor sende zaten üreme olmazda tekrar sıvı alırız götürürsün dedi semen sonuçları bugün çıkmıştı gittim almaya mesut hocayla disarda bi sigara içtik bana dedi ki nolacak bu iş böyle gene üreme oldu çok üzüldüm vs dedi üzüldüğüne yürekten inanıyorum gerçekten şahsiyet olarak on numara bir insan içeriye geçtik bakteriye baktım bilin bakalım ne gene streptococcus 3. Kez ürüyor iesef ve duocid yazdı 10 günlük biraz moral verip yolladı masaja istediğim zaman gidiyorum artık sagolsun yardımcı oluyor ama bu işin sonu nereye gidiyor bilmiyorum gene bıkkınlık geliyor şuandaki şikayetlerim penis agrısı ve birazda sağ böbrek ağrısı onun dışında birsey yok iyi günler
Serkan

Re: Ya bu bakteri beni öldürecek yada

Mesaj gönderen Serkan »

Erenim Hoca sana hiç mikro plazma / üroplazma kültürü yaptı mı? Dilinde beyazlık Candida işaret ediyor mantar kültürü yaptı mı?
erengurbuz06

Serkan yazdı:Erenim Hoca sana hiç mikro plazma / üroplazma kültürü yaptı mı? Dilinde beyazlık Candida işaret ediyor mantar kültürü yaptı mı?
Yok abi yapılmadı
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

erengurbuz06 yazdı:Mesut hocaya gittin bi kac gün önce masaj falan yaptı sıvı da getirdi sıvıyı düzene götürüyüm dedim gerek yok kendini yorma semende üreme oluyor sende zaten üreme olmazda tekrar sıvı alırız götürürsün dedi semen sonuçları bugün çıkmıştı gittim almaya mesut hocayla disarda bi sigara içtik bana dedi ki nolacak bu iş böyle gene üreme oldu çok üzüldüm vs dedi üzüldüğüne yürekten inanıyorum gerçekten şahsiyet olarak on numara bir insan içeriye geçtik bakteriye baktım bilin bakalım ne gene streptococcus 3. Kez ürüyor iesef ve duocid yazdı 10 günlük biraz moral verip yolladı masaja istediğim zaman gidiyorum artık sagolsun yardımcı oluyor ama bu işin sonu nereye gidiyor bilmiyorum gene bıkkınlık geliyor şuandaki şikayetlerim penis agrısı ve birazda sağ böbrek ağrısı onun dışında birsey yok iyi günler
Bakterinin tam adı nedir
Zweinark

Mesaj gönderen Zweinark »

Anaerob streptokokların eradikasyonu için klindamisin daha uygun olur gibi geliyor. En azından bu bakteri için genta ve klindan ile nöbetçi biteral kürü daha etkili diye biliyorum. Ancak dirençli türleri için avelox da denenebilir.
Powerturk

Mesaj gönderen Powerturk »

Nerede bu mesut hoca , İstanbul mu?
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Powerturk yazdı:Nerede bu mesut hoca , İstanbul mu?
Ankara A life da...
erengurbuz06

Zweinark yazdı:Anaerob streptokokların eradikasyonu için klindamisin daha uygun olur gibi geliyor. En azından bu bakteri için genta ve klindan ile nöbetçi biteral kürü daha etkili diye biliyorum. Ancak dirençli türleri için avelox da denenebilir.
Uzun süre klindan kullandım iyi gelmişti ama tekrar başladı üreme
erengurbuz06

scream1717 yazdı:
erengurbuz06 yazdı:Mesut hocaya gittin bi kac gün önce masaj falan yaptı sıvı da getirdi sıvıyı düzene götürüyüm dedim gerek yok kendini yorma semende üreme oluyor sende zaten üreme olmazda tekrar sıvı alırız götürürsün dedi semen sonuçları bugün çıkmıştı gittim almaya mesut hocayla disarda bi sigara içtik bana dedi ki nolacak bu iş böyle gene üreme oldu çok üzüldüm vs dedi üzüldüğüne yürekten inanıyorum gerçekten şahsiyet olarak on numara bir insan içeriye geçtik bakteriye baktım bilin bakalım ne gene streptococcus 3. Kez ürüyor iesef ve duocid yazdı 10 günlük biraz moral verip yolladı masaja istediğim zaman gidiyorum artık sagolsun yardımcı oluyor ama bu işin sonu nereye gidiyor bilmiyorum gene bıkkınlık geliyor şuandaki şikayetlerim penis agrısı ve birazda sağ böbrek ağrısı onun dışında birsey yok iyi günler
Bakterinin tam adı nedir
Streptococcus spp
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

erengurbuz06 yazdı:
scream1717 yazdı:
Bakterinin tam adı nedir
Streptococcus spp
Bende de o bakteri çıkmıştı ama uygun anti işe yaramamıştı 6 ay önce bidaha da kültür yatırmadım