Güngör Marım /İzmir

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
odysiea87

Güngör Marım /İzmir

Mesaj gönderen odysiea87 »

Manisa da oturmaktayım. Binlerce km yol tepip onlarca kez bu hastalık için İstanbul a gittim .Defalarca Zafer Oyman ve Cüneyt Sevinç. Bir kez de Eskisehire Huseyin Seckin e gittim. Zafer Oyman ı sevmenekle birlikte saygı duyarım. Amacı tedavi değil lökosit. Ama tedavide lökositin düsmesi önemli, Cüneyt Sevinç e doktor diyemem kendi ifadesiyle mashör prostatitle ilgili 5 tane makale okumamıs bildiğiniz sacmalayan bir youtuber. Hüseyin hoca değerli bir adam yakın olsa devam edebilirdim.

Gecen hafta İzmir de Güngör Marım a gittim. Çok hastasını tedavi ettiğini ifade ediyor.Bu konuyu bilmiyoruz forumda görmedim. Prostat masajı efsane masör Cüneyt gelsin masaj öğrensin. Bu konuda ciddi kafa yoruyor. Muayene 400 lira kontrol muayenesine çağırıyor ücretsiz. Ofisi temiz lüks. İlk defa bir doktor Rektal ultrasonla prostatıma baktı uzun uzun inceledi
. Bana anlattı. Kültür ,Pcr alıyor. Telefonunu veriyor ne zaman arasan açıyor uzun uzun anlatıyor. Fakat tek olumsuz taraf Lökosit bakmıyor. Ofisine çok yakın lab var. Orası bakıyor. O konu muamma.

Bana konunun psikolojik olarak çok iyi gelen kısmı tedaviye yanıt alamazsak. Yada sürekli nüks eden dirençli bir durum gelişirse Botoks , tumt vs girişimsel ne varsa yapacağız. Böyle yaşamayacaksın demesi oldu. Şimdilik çok sevdim ekonomik buldum. Banada yakın , Olumsuzluk görürsem tekrar bilgilendiririm.

Pazartesi Serkan da Balıkesirden kalkıp hocaya gidecek onunda yorumlaması önemli.
Serkan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Güngör Marım /İzmir

Mesaj gönderen Serkan »

Evet yarın bende muayene olacağım.

Hüseyin hocaya aylık kontrolümü bu ay eşimin ailesinin İzmirde oturması ve rektal ultrasonla daha önce prostatıma bakılmamış olması nedeniyle Güngor hocaya yaptıracağım hem farklı bir hekimin fikrini almıs olurum. Hem kordonda bir cay icerim dedim.

Ürologlardan mucize beklememekteyim. Botoks,tumt gibi bir müdehaleyi hastalığımın en az bir yıllık seyrini görmeden hiç düşünmemekteyim.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

Aynı Güngör Marım'a mı gittik bilmiyorum. Bence tam bir fiyasko. Hala bürosunun kapisında şoktayım.

Rektal ulturason ne gorecez ki yaa.

Sen non bakteriyelsin asla gecmez.

Tumt u evdede yaparsın ısıtma değilmi sağina soluna soba koy

Botoks yapalım. Fiyat 15 000 etkisi 6/9 ay hayatında kimseye yapmamış ilk bana yapacak.

280 km 2,5 yaşında bir çocukla salak gibi geldim buraya. Aynı km yi döneceğim birazdan.

Aklı olan uzak dursun.
mahlas3435

Mesaj gönderen mahlas3435 »

Abi o kadar sasirdim ki. Saskinligimdan calisamiyorum su an. Benim icin en kotusu tumt'u evde de yaparsin demesi. Bu hastalik herkeste farkli seyrediyor, doktorlar da herkeste farkli seyrediyor heralde. Insanin akil sagligini sabit tutmasi cok zor gercekten. Dondugumden beri fena agrim var, bi de bunu okumak ayri darbe vurdu bana.
scream1717

Mesaj gönderen scream1717 »

Arakdaşlar forumdaki reklamlara inanıp para saçmayın her yere bence
mahlas3435

Mesaj gönderen mahlas3435 »

Bu basligin herhangi bir sekilde reklam oldugunu dusunmuyorum. Gidip memnun kalan gorusunu dusuncesini yazmis burada olanlara yardimci olmak amaciyla. Ama maalesef doktorlarin ya gunu gunune uymuyor ya da yapilan tetkik sonuclarina gore hastalara farkli muamele uyguluyorlar. Acikcasi umutlandigim bir doktorun bu denli farkli davranmasi uzdu. Yine de forumda adi gecen 3 5 doktor haricinde baska doktor isimleri de burada gormemiz lazim. Aksi halde buradaki doktorlarin gun gectikte bedavaya reklamlari yapilmis oluyor.
jamiryo

Mesaj gönderen jamiryo »

Doktorun üsluba bak ya sağına soluna soba koy ne demek.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

jamiryo yazdı:Doktorun üsluba bak ya sağına soluna soba koy ne demek.
Hocam mesaj gider arkadaşlarım Güngör hocayı Ben yıllardır tanıyorum başarılı olduğuna inanıyorum Bu denli yaklaşımı Ben de doğru bulmadım bu konuyu Kendisiyle görüşeceğim ben birçok kez kentine gittim çoğu zaman para bile istemedi benden Belki başka bir sorunu olabilir Bunu öğrenip burada yazacağım arkadaşlar
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

00:10 şuan eve girmiş bulunmaktayım.

Aylık lökesit ve kültür kontrolüm sekteye uğradığı için bu ay tekrar Eskisehir yapmam gerekecek.Güngör beye ısrar ettim sen non bakteriyelsin gerek yok dedi.

İnstagram üzerinden kendisine gitmeden yazdım. K.Prostatit hastasıyım zor hastalık ilgi alanınıza giriyor mu diye... çok hastamı tedavi ettim. Gelin elimden geleni yaparım dönüşü aldım. Tedavisi yok dediğinde bunu hatırlattım ben seni bakteriyel sanıyordum dedi. Bakteriyellerin büyük kısmıda bakteriyi temizlesede non bakteriyel olarak kalmıyor mu? Çok alaka kuramadım.

Tek olumlu tarafı forumdan bir dostum. Bu kisiye gidip botoks yaptırıp iyilestiği iddiasındaydı. Yalan olduğunu hiç düşünmemiştim. Güngör beye daha önce başka bir hastaya yaptınız mı dediğimde yapmadıgını ifade etti. Sanırım dostum beni gazlayıp denek olarak kullanma niyetindeydi. Fakat ben Kadir abimle botoks konusunu detaylı konuştum.Bana uzun uzun anlattı bilmsel örnekler verdi. O nedenle zaten yaptırma niyetim yoktu.

Bu kesinlikle iyileşmez sözünü bu ikinci duyuşum. İlk olarak bi ünv hastanesinde duydum. O zamanda cok kırılmıstim. Hastalığın psikolojik boyutunu bilen bir hekimin en azından tedavisi zor gibi daha kacamak ama umut kırıntısı taşıyan ifadeler kullanması gerektığini düşünüyorum.

Neyse Kadir abinin benim zor zamanlarında bana yazdığı destek mesajlarını okuyup sakinlesip bu adamı unutma vakti iyi geceler.
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

https://www.hizliresim.com/1xe6baf

Gitmeden ben tedavisi yok dedim.o var dedi

Gidince o yok dedi ben var dedim . :D
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

Serkan yazdı:https://www.hizliresim.com/1xe6baf

Ben gittim.. Son derece suratsız prostatit tedavisine asla inanmayan bir doktor
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

CanÖzdilek yazdı:

Bu adamın adını bile duyunca sinirim bozuluyor.2.5 yasında evlatla 500 km arac kullanmıs gelmistim... Forumda doktorlarin fake hesapları yada onlardan avantası olan kisiler olduğunu unutmamak lazim. Bu sacma deneyim sonrası hastalığim nüks etmiş 10 gün cehennemi yaşamıstım.

Deneyimi adamin google hesabına yazinca beni yönlendiren arkadas. "Güngör marim kronik prostatit Konusun da oldukça deneyimli ve anlayışlı hastasini dinliyen ve sabırla tedavi eden bir hekim" seklinde karşı yorum girdi... Fakat hala kendiside derman arıyor...

Zor hastalik Allah herkese sabır versin.
Soğukayak

Mesaj gönderen Soğukayak »

Serkan yazdı:
CanÖzdilek yazdı:

Bu adamın adını bile duyunca sinirim bozuluyor.2.5 yasında evlatla 500 km arac kullanmıs gelmistim... Forumda doktorlarin fake hesapları yada onlardan avantası olan kisiler olduğunu unutmamak lazim. Bu sacma deneyim sonrası hastalığim nüks etmiş 10 gün cehennemi yaşamıstım.

Deneyimi adamin google hesabına yazinca beni yönlendiren arkadas. "Güngör marim kronik prostatit Konusun da oldukça deneyimli ve anlayışlı hastasini dinliyen ve sabırla tedavi eden bir hekim" seklinde karşı yorum girdi... Fakat hala kendiside derman arıyor...

Çok üzüldüm hocam. İnsallah simdi iyisinizdir. Ersin Konyalıoğlu duydum youtubede fikriniz var mı doktor hakkında ?
Serkan

Mesaj gönderen Serkan »

CanÖzdilek yazdı:
Serkan yazdı:
CanÖzdilek yazdı: Ben gittim.. Son derece suratsız prostatit tedavisine asla inanmayan bir doktor

Çok üzüldüm hocam. İnsallah simdi iyisinizdir. Ersin Konyalıoğlu duydum youtubede fikriniz var mı doktor hakkında ?
Cok daha iyiyim teşekkür ederim.

Bende Ersin beyi siz gibi youtubeden duydum. Ne yazık ki fikrim yok.
Apo
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Apo »

Ben Ersin Konyalı oğluyla da birkaç görüştüm dediğim gibi Bayağıdır ben bu rahatsızlığı çekiyorum hemen tüm yapalım dedi bir hafta son dalı kalırsın dedin%70 oranında başarı alırız dedi Bundan Yaklaşık 3 yıl önce falan 7000 TL falan para istemişti kararsın gidip dileyen yaptırabilir yani
Bardo

Mesaj gönderen Bardo »

CanÖzdilek yazdı:

Bu hastalıgin tedavisi yok diyen doktor hic birsey bilmiyordur. . 100 binlerce tedavi olmus hasta var.10 yıl ileriye yapılan Bir cok yapılan klinik calısma var.
savas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen savas »

İzmir içi başka doktor önerisi olan varmı
sahınnn
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen sahınnn »

Serkan yazdı:
CanÖzdilek yazdı:
Serkan yazdı: Bu adamın adını bile duyunca sinirim bozuluyor.2.5 yasında evlatla 500 km arac kullanmıs gelmistim... Forumda doktorlarin fake hesapları yada onlardan avantası olan kisiler olduğunu unutmamak lazim. Bu sacma deneyim sonrası hastalığim nüks etmiş 10 gün cehennemi yaşamıstım.

Cok daha iyiyim teşekkür ederim.

Bende Ersin beyi siz gibi youtubeden duydum. Ne yazık ki fikrim yok.
Kardeşim balıkesirdeysen üniversite hastanesinde çağdaş şenel hocaya git
Üniversite olduğu için tabiki çok ilgilenmeyecek ama şunları söyleyebilirsin hocam benim bu sorunum var bu testleri yaptırmak istiyorum
Ben 2 aydır gidiyorum lökosit 25 ten 11 e düştü yarın yine gidicem